• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@janice_opice já koupila 80C...v Gatu ta jedna mi je furt podprda...a z Lidlu mě C dře jak sviňa no.. :grinning:
23. dub 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to já objednala 85C. raději, pod prsama mám už ted 82 a přes 99, tak snad tohle větší bude stačit, snadf prsa víc jak 5cm neudělají. jedna je bez kostic tak ta snad nějak napne případně :grinning:
23. dub 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zblajzla noggera karamelovýho (zmrzlinku) :grinning:
šla jsem si koupit tv program a ještě mám mrože a míšu v mrazáku.
23. dub 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb 85 C jsem měla z Lidlu..sorry... :wink:
@kamisb neprovokuj jo..se zmrzlinkou...ty hubeňoure.. :wink:
@kamisb asi nakoupim ty vodový v LIdlu a bude.....není tam údajně tolik cukru jako všude jinde... :grinning:
23. dub 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm děkuji jsi hodná, no uvidíme zítra kolik se nám jich podařilo spojit, snad najdou nějaké ploutvonožce při životě a chuti se zakousnout :wink:
23. dub 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl -vodový mám já nejraději, ale tady je ještě ted nemá. Ale mrože a noggera mám taky ráda.
23. dub 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dnes nestíhám...a zítra asi taky ne...ale v pátek skočím do Lidlu...pro nanuky...lepší než furt žrát sušenky,buchty a tak.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jooo tak na noggera já jsem taky přeborník ....karamel ten já možu dost :grinning:
23. dub 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - tak já mám ráda jen tohohle, ale pamatuji si že kdysi jej dělali ještě s rumem :grinning:
23. dub 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jůů tak s rumem si ho nepamatuju, ale to bych mohla teda tady :grinning: :grinning: :grinning: já zas nemám ráda oříškové čokolády, když jsou tam jako ty úlomky nebo tak, ale na něm jediném mi to nevadí :slight_smile:
23. dub 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - hihi ...jj ta čokoláda s nima je super :slight_smile:
ale už se těším až tu paní otevře stánek algidu a tam má takový zmrzliny co má v kelímku a protlačíto strojem do kornoutku. loni měla super jahodu včetně jahod
23. dub 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak to jsem ani neslyšela, že by se něco z kelímku protlačilo do kornoutku, to jste tam teda světový :grinning:

a co dnes vaříte k obědu holky?
23. dub 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - loni to měla jako novinku.

já před chvíli dojedla ...měli jsme zase nějaký maso na divoko, ale nevíme co to je za maso :grinning: ani tchán to podle chuti nepoznal.
23. dub 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tak to mě pobavilo, že to podle chuti nepoznal ani chlap :grinning: :grinning: to muselo být hodně divoké, já asi jdu udělat bramborovou kaši a mám tam kuřecí, tak udělám asi zapečené s nivou......ráno jsem si dovezla manžu, Brno bylo teda totál zacpané, takže jsem byla fakt vyplivlá, než jsem tam do kormidlovala, pak zas s malou rychle do kroužku a pak má mít člověk břicho v klidu po opu :slight_smile:
23. dub 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - my jsme v pátek rozmrazili mrazák...a jeden balíček nebyl popsaný. Tak jsme čekali co z toho vypadne a furt nevíme.
Tchán říkal, že to bude asi buď slepice nebo bažant, ale jak se to uvařilo na divoko tak to koření prý úplně přebilo chuť toha masa. Takže proto prý neví. Ale to nevadí, je to docela dobrý :wink:
23. dub 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - jinak tchán je vyučený kuchař a celý život se tím živý. A je to myslivec, tak jsme si mysleli že to pozná.
u nás v rodině (jako manžel a jeho rodiče) jsou chlapi lepší v kuchyni.
23. dub 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ty brdo ja mam dost jsem hotovson..uz to tapani na me neni...
23. dub 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a kde pak jsi courala? Já dneska šla jen do krámku a zpátky a měla jsem dost ...jsem nějak extra líná teda.
23. dub 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jelI jsme pro sodastreamovy naplne ktery meli v akci a bombicku ..pak kvuli motorce pak do Ikey a jeste nakoupit do Billy a jsem hotova..boli me nohy..zitra jedeme pro kocarek a ja v patek pro kyblik..
23. dub 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jo ...to bych asi padla.
V kyblíku má asi fotečku Adinka co?
23. dub 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - my kupujeme jen občas nějakou příchuť ...spíš používám obyč šťávy ...JUPÍ.
23. dub 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no uz to chozeni na me proste neni ..jeste zitra ten kocarek a posta a v patek ten kyblik a koncim :slight_smile:jojo ma :slight_smile:))
23. dub 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj ja vim,ja vetsinou to bublimo ale kluci maj chut obcas na colu nebo limetku a tak...
23. dub 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak my tu jeden čas taky sem tam něco měli. Třeba tonic :wink:
a když je někde v akci tak se taky sem tam něco koupí, ale už jsme dlouho na nic nenarazili, kde měli teď akci?
23. dub 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb na jednom webu mmt...
23. dub 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tak to tichá závist, i když možná i hlasitá, já chci taky chlapa co umí vařiiiiiiiit :grinning: můj je mistr na vejce ala sto způsobů :grinning: no a mě to vaření teda extra nebaví....sice teď tady nad tím kuřecím s nivou mlaskal můj i s malou, ale nebaví mě, nejsem na to kreativní a jak to ještě i nejím, tak je to pakec...
23. dub 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 hele kucharinko...tak na zitra mackam v kolik budes volat?
23. dub 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek