• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice no já se vůbec nedivím, že ty tvoje dítka jsou tak aktivní i to venku i to vevnitř, když máma stíhá lítat všude jak ďas :wink: a co vůbec Kubík říkal na tu hromadu po návratu domů :grinning:
23. dub 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice děkujííííííí, i když pravda já s tebou zcela sobecky počítám už dopředu :grinning: :grinning: no asi tak kolem půl jedné, dnes je mi fajne....ale zítra ráno už budu opět nervit :frowning2:
23. dub 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - já moc vařit neumím a tak jsem taky ráda, že manžel umí ...taky vyučený kuchař, ale dělá něco jinýho. takže kldině vaří o víkendu a někdy i mě přes týden :wink:
23. dub 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no jo ja jsem hyperaktiv taky no vsak se na to manzel.ptal ty porodni asistentky na predporodnim kurzu :grinning:..Jinak Kuba nic nerikal tak nejak vcera a dneska uklizel a bez reci...asi vedel :grinning:
23. dub 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - a co to, že až takhle odpoledne? já bych tak dlouho asi nevydržela. Nebo tam je to tak normální?
23. dub 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hele brouku u Vas je nekde pobliz zamek Loučeň?
23. dub 2014 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - asi 20km, jsem se tam vdávala :slight_smile:
23. dub 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ahaaaa
23. dub 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - a proč pak? Ted je tam udělaný park z různých druhů bludišť.
23. dub 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ale 11.5 tam je svatek matek tak jsem tak premyslela ze bych vyrazila..I pro tehule to je..
23. dub 2014 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - aha, oni tam mívají dost takhle akce, dny dětí apod
23. dub 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj a tohle je tam poprvy tak jsem o tom uvazovala...narazila jsem na to v mamince...
23. dub 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - aha tak to jo. Já na tohle moc nejsem.
Známý tam jezdí jednou ročně s dětma na ty labyrinty.
23. dub 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja tam taky nepojedu bylo tam.par veci na okouknuti,ale kdyz to moderuje Agata se Žilkovou tak to teda nejedu...
23. dub 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo říkal si mamka měla určitě řečí dost, tak já budu radši ticho, aby mi jedna ještě nepřilítla :grinning:
23. dub 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jé tak na labyrinty bych jela taky, to musí být krásný, škoda, že nejste blíž....my jsme celkem zákomili, a nejvíc mám ráda, ty zámecké noci jak to bývá jednou ročně :slight_smile:
23. dub 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 tak prijed k naaam na Krivoklat je tam.fakt krasne a krasna stezka nsucna a zabavna pro deti ;)
23. dub 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - a v létě mají před zámkem výbornou zmrzlinu :slight_smile: my tam občas jezdíme na kolech.
23. dub 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb hi hi...to nepznáte svoje maso...jo? Vy jste hustý..tak já jim..hlavně kuře,krůtu,králíka,krocana,husu,kachnu..a v mražáku je vždy maximálně kuře..takže u nás to nejde splést.. :grinning: :grinning: :grinning: ještě když je celý zabalený,že??? :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no nene...slepice nebo bažant...se tu chlámu,že i Sam určitě taky... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb se vám nedivim,že jste hotové..já taky a to jsem mám míň týdnů v bříšku Sama...ale dnes na to,jak se mi nechtělo..tak o.k...asi 4km...na anglinu...a nakonec jsem si to užila.... :grinning: A zítra do HK..to bude taky mazec...nejdřív na mimíse se podívat...4d bude..hurrrááá....fotečka...dvd..juppíííí....no a pak na nákupy do Tesca, bývalýho Carrefouru...jsem tam nebyla x let...tak se těšim..snad seženu kaťátka+ kojící podprdy...no a když ne...tak ne noo..tka nevim co budu nosit...tanga do porodu?? :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - když ono to už bylo naporcovaný, takže jsme poznali že tam njsou kousky z prsou a nohou, ale co to je za ptáka jsme nepoznali no :grinning:
23. dub 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice hih i...to já bych se zas pobavila s Agátou.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já to chápu...si dělám jen prdel..protože Ty když perlíš..tak to jsou perly... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no dobrá no :grinning:
jako že to nepoznám já, to není nic neobvyklého, ale že ani tchán ne a přitom to tam dal určitě on. Protože to bylo v obyč pytlíku a ještě nepopsaný. Já si všechno hezky popisuji, protože to fakt nepoznám.
Manžel takhle chodí od řezníka a vždycky mi říká to je krásnej kus masa co? a já hm maso syrový ....já jsem ráda když rozeznám vepřový od hovězího.
23. dub 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no což o to, já bych dojela ráda, ale je to všechno krapet z ruky :grinning: :grinning: ale vy můžete zase k nám na zámek v Lednici :wink:
23. dub 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb já poznám tak akorát kuřecí, hovězí zadní a přední a vepřový asi taky....ale to vůbec nedělám... :grinning: :grinning: :grinning: Jako podle vzhledu něco poznat...mi moc nehrozí...ale tchán by to vědět měl no...a ty zmrzlinky..Ty mi dáváš...Ty jo...ale..,určitě najdu zítra tu smetanovou v HK doufám...u nejstaršího tesca snad..nebo v Mekáči...nevim..kde je ten druhej...tam mívali taky super hyper zmrzlinu...
23. dub 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevim proš jste všechny daleko i v červencovkách..mě to sere... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. dub 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to mám s masem stejný jak ty, se na mě v řeznictví vždycky dívají jak kdybych byla z marsu, když řeknu, že chci zaříznout trochu této flaksy :grinning: :grinning: a to je pokrk, že tam už vůbec vlezu, bo dlouhé roky jsem tam nemohla, ten smrad mě ubíjel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš ptáček furt řve...když je v kleci..drží hubu...ale nerad se tam nechá zavřít...já ho uškrtim.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek