• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@muddledgirl - tak jako zadní přední ...to už je pro mě španělská vesnice.
23. dub 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - to já tam raději nechodím vůbec ...maso obstarává manžel. Buhví co bych přinesla domů :grinning:
23. dub 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb zadní je vždycky krásnější..přední má samé hnusné žlázy... :grinning:
23. dub 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych si tak dala hovězí..po guláši blé..myslíte,že když si udělám hovězí na porku nebo houbách..žaludek to zvládne??
23. dub 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no u nás tomu nerozumí nikdo..ale my děláme jen hovězí guláš a kuře.... :grinning: :grinning: :grinning: Jednou jsem dělala hovězí polívku..ale z té jsem unešená nebyla... :grinning:
23. dub 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to my máme polívku vždycky když se dělá omáčka z hovězího. I když někdy se to jen naleje do pytlíků a šoupne na mrazák a pak se jen dodělá polívka ...teda "se" sama těžko, manžel udělá polívčičku.
23. dub 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@muddledgirl - já mám ráda hovězí na houbách a když to děláš dýl tak je masýčko měkký a moc dobrý nebo rajská nebo koprovka ...mňam
ale neptej se mě jak se to dělá :sunglasses:
23. dub 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a z jakých kostí nebo masa děláte nejčastěji vývar?
23. dub 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - u nás je vzěšinou vývar hovězí.
I po stimulce, když jsem měla lehce zvětšený vaječníky, tak mudr říkala, ať mi manžel vaří silnej hovězí vývar
23. dub 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já dělala na porku hovězí..jen jsem to dala na pánev a podlívala ..plátky zadního ...a nějaký koření myslím..už nevím..je to roky....měkký bylo..já bych jiný nesnědla...já sním jen když se to rozpadá... :grinning: jen nevim..jestli bliju z toho masa nebo z toho koření.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 vývar dělám z kuřecích kostí,křidélek nebo hovězí přední...ale mě to moc nejede.. :frowning2:
23. dub 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 nebo dobrá je uzená polívka..jen vaříš žebra....ale co jsem těhu..tak se bojim...protože mě to smrdělo už 4tt neskutečně..takže se tomu vyhýbám... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo tak uzenou to vím, ale spíš jako nějakou masovou, já osobně jsem spíš na ty krémové, ale můj teď má nějak chuť na ty čistý vývary a to teda já vůbec neumím a nevím co tam hodit, navíc když to neochutnávám, tak bych radši nějaký přesný popis, kolik čeho na kolik vody :grinning:
23. dub 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tio ja sezeru vsechno krom hrachovy kase a tlustyho mada :slight_smile:))) ale tak ja zadny tehotensky nevolnosti nemela krom toho tydne kocoviny....jen ted me deloha tlaci na ten zaludek..
23. dub 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 já dělám 3 litry cca kuřecí...vykostím kuře...aby mi zbyly dva řízky malý a dvě stehna, a prsíčka...odkrájím ty hnusy na konci prdelky a tak a zbytek nahážu do hrbce...studenou vodu...bobkový list, nové koření, pepř celý..já dávám všeho víc..mám to ráda...a pak masox...asi 3-4 kostky...nakrájím tam také aspoň jednu cibuli a je to... a vařím tak hoďku a půl...někdy i dolévám vodu..někdy ne... :grinning:
23. dub 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tlačí to jak svině....já si dal malinký chlebíčky dva se salámkem a sýrem a rajčátkem s okurkou...a jsem zas narvaná...ale je fakt,že jsem měla Rafaello 4 kousky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty kupovaný bonbonky.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl někdo dává zeleninu,já ne...a někdy uvařím tenké nudličky....teda teď pokaždý..se nám nakupily... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl uz pises sama sobe jak jde o zradlo koukam :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: hele zadávala jsi někdy do formuláře český pošty změnu doručení balíku...mně to nechce brát autorizační kod..nechápu proč... :angry: :angry: :angry:
23. dub 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne e nezadavala kocko
23. dub 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já už třikrát..a už mám nervy v prdeli... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně pták drží klapačku....sedí na garnyži..a je klid...ježiš moje nervy dneska.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no to je přesně recept jak jsem si to představovala, a vykostit kuře se dělá jak? já ho kupuji už na části :grinning: jo a gratuluji k cukrovce, jako že jí nemáš :grinning: :grinning:
ten pták se k tobě normálně hodí, se vždycky směju jak to tu popisuješ :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jako a to mas jen ptaka ja mam 2,2 kocky a ta stara je desne otravna a pes me dneska sere neuveritelne...do toho tu pubos pobiha s baladou o prdu a chce ji po mne predelat :slight_smile:))))
23. dub 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no...tak hoď třeba křídla a nějaký kosti do hrnce... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Děkuju kočko..Já si ho koupila,abych měla společnost před miminkem..ale taky bych chtěla někdy klid..nehrozí..to bude prdel..bude řvát mímo a do to vřískat pták..nedokážu si představit dvě andulky.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ještěže ten křeček drží h...no já už víc zvířat fakt nechci... :grinning: :grinning: :grinning: balada o prdu.. :grinning: :grinning: :grinning: Předělat? Se bouchnul do hlavy,ne???
23. dub 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 stejně ty vogo..kuře na části jsem nikdy nekupovala..ale nejlepší je přítel..kuře za 80 za kilo nekoupí..to je drahý...takže se musí čekat na akce...a nakonec jsem si minule koupila v akci prsa do toho dvě kuřata..a jedno je ještě v mražáku..fuj...jsem překuřatovaná.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ze prej jsem.mu vytiskla nejakou slusnou verzi a tim jak je to slusny tak se to nekde nerymuje..ale to ma teda pravdu :slight_smile:))) Manzel je textar tak to necham.na nem :slight_smile:))) predelal tu pisnicku od Landy jak tam zpiva poradne to chlapy zmeni kdyz opousti opevneni :slight_smile:))
23. dub 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no já kupuji nejvíc jen prsa a stehna, bo jednak mi dělá problém jako to tělíčko v celku jak nejím to maso, vůbec na něj šahat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a hlavně vař celé kuře pro jednoho!! to by můj pak chudák žral měsíc :grinning: :grinning:
no však jsi říkala, že když je v kleci, tak je potichu, tak ho hold šoupneš do ní, když bude dělat rambajz a mímo bude spát :wink:
23. dub 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 ja z lidskych kosti vyvar :grinning:
23. dub 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek