• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice no to musí být šmakec :grinning:
23. dub 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: tak to jo..už chápu..blik... :grinning: :grinning: :grinning: fujj..kanibale...
23. dub 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak mně se to taky nelíbilo...kuře jsem poprvý dělala tak před deseti lety.... :grinning: :grinning: :grinning: Když jsem byla malá..tak když taťka pekl kuře a já ho viděla syrový..tak se mi chtělo blinkat a vždycky jsem říkala,že fujjj...no tatík vytočenej a říkal..jak mi ještě bude šmakovat a měl pravdu... :grinning: :grinning: :grinning: tak my to sníme hned..klidně k obědu a večeři a pak ještě mrazíme polívku... :grinning: :grinning: :grinning:

No, většinou je potichu..ale on se nenechá chytit..víš..a sedí až na garnyži dežo....kdyby usnul aspoň..jsem dnes vytuhla a zas mě vzbudil...on prostě nesnáší,když mě vidí spát...přes den... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky zitra pro kocarek toto uteklo to je desny......:slight_smile:
23. dub 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no počkej jak nenechá chytit, ty ho nijak nedrezůruješ :grinning: to ho necháváš venku pořád i jako třeba když jdeš večer spát nebo to zalétává nějak automaticky.....no se nedivím, že se zlobí že spíš přes den, on by určitě chtěl aby sis s ním povídala, nebo hrála :slight_smile:
23. dub 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo viď...furt mám času...a ještě nemám všechno..bože bože... :grinning: :grinning: :grinning: a za pár týdnů tady bude Valinka a Alešek..
@janice_opice téda, tak se nám s ním na ulici vyfoť a vidím, jak ti to bude slušet :slight_smile:
@muddledgirl jakej Alešek, jsem mimo mísu :grinning:
23. dub 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 čtu tu sice cizí zprávu, ale držím palečky.-)
23. dub 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no jo no..nedrezůruju...on mě neposlouchá.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: prostě on zaleze..a já když ho chci rychle zavřít..tak se postaví rychle do klece a letí na garnyž...asi mu zhasnu..ať jde spá... :grinning: Já ho mám ráda...ale mluvit na něj...když mě ani nenechá..už mě nebaví..no...
23. dub 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin děkujííí, no já bych ti napsala, ale čekám až budu vědět jak to dopadlo s tím páření :confused: :slight_smile:
23. dub 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 kurnik já myslela,že kamisb..má v bříšku Aleška...ale má tam napsáno Adam nebo Pavel..tak si fakt asi hovno pamatuju..se tlemim..že nemůžu přestat...
23. dub 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nemyslis Adamka? Aleska ceka beryltm :slight_smile:)
23. dub 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nesmíš ho nechat, ty na to máš ho překřičet darebáčka svéhlavého :grinning: :grinning: pak ještě pomáhá dát na prdel, zeptej se Janči, ta už ví i jak dávat rybičkám na prdýlky :grinning:
23. dub 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl no já si to myslela, že myslíš Adámka jen jsi to přesekla :grinning: ale tak pokud ho čeká berytlm, tak to se taky počítá :grinning:
23. dub 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no my tam jedeme zitra, protoze pristich 14 dnu se to nehodi nam a kamoska je od 10.5 do 10.6 pryc...tak proto uz zitra
@martas14 kdepak ja jsem poverciva az s Valinkou ;))
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: ach jo...já jsem debil....omlouvám se...
@janice_opice kam jedete zítra???
23. dub 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ach jo..já nechci bejt na ptáčka zlá...ale nejradši bych mu zakroutila krkem...on by chtěla asi mluvit...ale nejde mu to..ale snaží se...
23. dub 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 určitě to dopadne dobře, to to uteklo, holka, kdyby mi nevypršelo to jedno vyšetření a dr.. mi vysvětlil lépe zákrok, který mi chtěl provést, mohla jsem v tom už být také.
tak za měsíc, moc na Tebe myslím a drž se :slight_smile:
23. dub 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak na to jsem žádnou pověru neslyšela, jen že se nemá skladovat pod střechou domu kde matka bydlí :slight_smile: tak ho vyfoť s manžou, na toho se to nevztahuje určitě :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 my ho budeme mít doma..musí ho někdo vyprat... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja si z tebe fakt cvrknu do trikotu, prý nechci být zlá, ale nejradši bych mu zakroutila krkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v tom je právě ten fígl, když jsi zlá ze začátku, tak už právě pak zbytek života být nemusíš, protože už to zvířátko bude poslouchat a dělat ti jen radost :slight_smile:
23. dub 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: pro kocarek chaaa hele ja dneska v Bille vazila papriky a zmackla jsem mrkve a pani pokladni mi povidala, ze mam.na paprikach mrkve a at si z toho nic nedelam..pry to chape :slight_smile:))
23. dub 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no ty máš stížené podmínky, to já ho strčila k našim a dokonce mi ho i máma vyprala, takže to byl dobrej nápad :grinning:
autor
@muddledgirl ty fole a co az to bude dite????:grinning:
@coralin - a jak to vypadá s Tebou, copak propadlo ? furt nějaký zdržování co? :frowning2:
23. dub 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no tak joooo ja ho vyblejsknu :slight_smile:)))
23. dub 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 my ho budeme mit u tchanu na chate
23. dub 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin tak cooooo???
23. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek