• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice - tak mrkev nebo paprika to je fuk :slight_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no byl to pech Kati, ale měsíc už není tak dlouhá čekačka a za chvíli jsi mi v závěsu, já uvidím zítra jak to naše snažení dopadlo, nebo teda i těch embryologů :slight_smile: , jestli vůbec něco vyčarovali :confounded: no a pak těch šílených čtrnáct dní pekla do výsledků, z toho mám nerva už teď :slight_smile:
23. dub 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky zitra mazu k vietnamcum pro nocnik
23. dub 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb oranzovy to bylo oboje :slight_smile:))
23. dub 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jako pro sebe :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš, mělas jim to říct vám šlo o druh, já myslela, že o barvu :grinning:
23. dub 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - není na něj zbytečně brzo? :wink:
23. dub 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice na paprikách mrkve..taky dobrý..no jo..pro kočárek... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 cvrknu do trikotu..... :grinning: :grinning: :grinning: ptáčci se honit nesmí..a spadnout ze židle nechci..ono 17 kg nahoře..je docela znát,víš??? :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb
@martas14 ano pro sebe ..nene Kamco je na nej tak akorat cas pac me to uz nebavi....:grinning:
23. dub 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice co až bude dítě...?Jako co s papouchem??? :astonished:
23. dub 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 hmm..já ho můžu strčit prý ke kámošce..ale těžko mi ho bude prát... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb koččíí promin..já myslela,že máš v bříšku někoho jinýho než Adámka...jo...Aleška...ale toho tam mám prý beryltm.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne jestli mu budes chtit taky zakroutit krkem az bude rvat a kadit a chtit mluvit a nepujde mu to :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jste mi tady říkali...že na nočník mám do roka prcka čas....tak teď teda nevim..já někdy myslim..že už vůbec nestíhám.. :grinning: :grinning: :grinning:
23. dub 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty voe..na děti jsem zvyklá a řev mimina mi zatím nikdy nevadil...ale tak pták ať mluví...nebo ne...ale celej den ho poslouchat ...ještě ty jeho vejšky..to je na budku..přeci nebudeš srovnávat andulku s děckem... :grinning:
23. dub 2014 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja se nebavim o nocniku pro prcka :grinning:
23. dub 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo tak mu porid druhyho a uvidis :slight_smile:)))
Já se půjdu asi někam zahrabat...ááá ptáček je asi unavený..klapou mu očička...chudáčkoj..já mu koupim něco na prolejzání do klece....ať si má s čím hrát a je rád v kleci...on tam má hračku...ale ta je taková naprd....
autor
@muddledgirl ale uz nebude mluvit
23. dub 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak pro koho je ten nočník Ty voe??Já už dneska ničemu nerozumim...mám zákaz kupování dalších zvířátek..mám si počkat až porodim..ale to jsem měla zákaz i před koupí andulky...
23. dub 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nebude mluvit,když koupím druhou? tak to myslíš???
23. dub 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mne se zase vyvalil kocour pres oblicej a mysli si, ze je to OK...
23. dub 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nocnik pro me...jo kdyz budou andulky 2 tak uz nebudou mluvit..
23. dub 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já kočky měla ráda..jednu jsem v deseti přitáhla k mamce...a ona tam pak krmila kočky od tety jejího přítele...měla tam kočky ta ženská a nekrmila je...a bylo tam takový malý koťátko bílý s modrýma očima a to přejelo auto..a já hrozně brečela.....a ten mourek ani už nevím,jak dopadl..myslím,že ho taky něco přejelo..
@janice_opice to jo..to jsem četla,že ujž pak nebudou mluvit...jéé ona je tak hodná teď ...teda on.... :grinning:
23. dub 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice oni kočky hrozně uklidňujou a srovnávaj tlak..dnes 140/73 ...73 jsem dolní ještě neměla tak málo od 13tt..tak jsem ráda....asi tím,že jsem předtím dlouho seděla v čekárně..dnes tam těhulka omdlela a hned ji vezli do nemocnice...a tlak měla o.k...tak asi zkontrolovat miminko nebo nevim..
23. dub 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb taky vás tak neskutečně bolej záda při sezení a ležení...?
23. dub 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě jen na tom jednom místě ...a pak zepředu jedno místo u žeber :angry:
23. dub 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek