IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
23. dub 2014
@janice_opice - co Tě nebaví? máte rozbitek záchod či co? tak pak bych spíš doporučila kyblík než nočník .... 😎
janice_opiceautor
23. dub 2014
@muddledgirl me zatim zada nebolej nastesti...ted mam levou stranu bricha vyboulenou jako blazen...normalne tam ma nacpanou prdku dite jedno nezbedny 😃
janice_opiceautor
23. dub 2014
@kamisb nebavi me tam furt chodit..jojo kybl lepsi a jak mi tam furt boxuje do mocaku tak litam furt
kamisb
23. dub 2014
@muddledgirl - v pohodě Aleš nebo Adam ...to je podobný. Brácha je Aleš a jeho první syn taky 🙂 tak to už v rodině stačí
kamisb
23. dub 2014
@janice_opice - Ty si s ní ale užiješ. Já prcka musím občas přemlouvat, aby se překulil aby byla maminka klidná.
Nejhorší to je ráno, to někdy trvá hrozně dlouho než chudáčka vzbudím. V noci jej necítím, ale zase co se divím i přes den je "jemný" tak je jasný, že mě to v noci nemůže vzbudit.
Si pak určitě ráno říká, že jsem bláznivka co furt chci a pak se ani nejdu hned nasnídat a kručí mi v břiše.
muddledgirl
23. dub 2014
@kamisb ]-( ]-( ]-( hnus fus..
muddledgirl
23. dub 2014
@kamisb
@janice_opice Taky žádnej hyperaktivec..ale jak kdy..začíná bláznit když si lehnu večer na pravý bok.... 😃
kamisb
23. dub 2014
@muddledgirl - a doufám, že se pak přetočíš. Většinou když začne takhle prcek řádit, tak se mu to nelíbí.
Já teda chvíli čekám jestli se nepřekulí jinam, ale pokud kope a vrtí se dál ...tak se teda překulím já a dá pokoj.
Ted zrovna asi hledal močák nebo podobně příjemný místečko kam by maminku šťouchal ...ale už přestal 😉
janice_opiceautor
23. dub 2014
Tak takhle je nejspokojenejsi ten nas skakaci blb...skoda ze mi nejde vyfotit jak ja mam.kocoura na hlave 😃
janice_opiceautor
23. dub 2014
@kamisb proto potrebuju ten kyblik pac Valca ma muj mocak asi jako tramposku nebo ramposku...manzel je z toho celej vykulenej jak tam furt bouli ted ji poslouchal.jak sploucha 😃
janice_opiceautor
23. dub 2014
@muddledgirl no bud rada ...pac jako jsem fakt myslela, ze psali, ze 95% casu mimo spi...to teda mame naopak 😉
kamisb
23. dub 2014
@janice_opice - mě tlačí nejvíc na močák, když moc dlouho chodím nebo blbě sedím. Ale to mě na wc nenutí, jen mě to fakt příšerně tlačí tak si musím jít pak lehnout.
Je to jak kdyby mi tam najednou někdo vložil závaží.
kamisb
23. dub 2014
@janice_opice - tak to má vyfotit manžílek...nebo ten spí?
janice_opiceautor
23. dub 2014
@kamisb nemuze se hnout kvuli psovi prave 😃
kamisb
23. dub 2014
@martas14 - na zítra přeji hodně štěstí a pořád mačkáme palečky.

Dobrou děvčata jdu spinkat.
muddledgirl
23. dub 2014
@janice_opice
@kamisb je to masakr s dětičkama....v bříškách...vyjímečně jdu spinkat...přítel je utahanej a já taky..dobrou noc kočenky...posíláme pusy..
janice_opiceautor
23. dub 2014
@kamisb dobrou ja taky za chvili taky hezky sny ..ja jdu taky poskladat balony 😃
kamisb
23. dub 2014
@janice_opice - tak pejsek by se jen překulil ne? Naše Lucina když s námi spala v posteli tak byla sranda jak někdy mrzutě vstala v noci a čekala až se překulíme a někdy se těch nohou držela jak klíště a ani se nehla, i když jsem se v noci vrtěla.
janice_opiceautor
23. dub 2014
@muddledgirl doblooouuu
janice_opiceautor
23. dub 2014
@kamisb on do postele nesmi normalne..ted smel na chvilku pac je vykoupanej tak si to uzival 😉 on neni zrovna prcek proste do postele nesmi....
kamisb
23. dub 2014
@janice_opice - no naše Lucina měla 6kg takže taky prcek nebyla 😃 ale prostě bez ní u mamky v posteli to bylo divný.
kamisb
23. dub 2014
@janice_opice - koukala jsi vedle na ULZ "medvídek Pů" 🙂
janice_opiceautor
23. dub 2014
@kamisb Baddy ma tak 15 kg cca 😃 na cooo jsem koukala 😮?
janice_opiceautor
24. dub 2014
Dobre rano divky...ja mela zase noc...Muz chrapal ja se prevracela kocka otravovala 😃
lussi
24. dub 2014
Bré ráno 🙂 Já měla tak noc, umírá mi muž, má kašlíček 😃
No a víc už toho nenapíšu neb musím dělat snídani :-p
Hezký den holky, dneska to vypadá, že bude krásně 🙂
beryltm
24. dub 2014
Dneska by to slo 😃
kamisb
24. dub 2014
@janice_opice - jak se vedle vpravo objevují na obrazovce ty různý obrázky a ULZ...jestli jsi nekoukala na ten co tam byl včera.
Myslím, že ta holčina s náma do skupiny taky občas chodila ....margitan ....či tak nějak....obě ji máme v přátelích už dlouho.
janice_opiceautor
24. dub 2014
@kamisb nevidela cece kouknu
kamisb
24. dub 2014
@janice_opice - dobrý ne? snad už jí to dobře dopadne. Bylo by taky už na čase.
kamisb
24. dub 2014
@beryltm - a jak je byla jsi na ty velikonoce doma nebo jak to dopadlo?

Začni psát odpověď...

Odešli