• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice - co Tě nebaví? máte rozbitek záchod či co? tak pak bych spíš doporučila kyblík než nočník .... :sunglasses:
23. dub 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl me zatim zada nebolej nastesti...ted mam levou stranu bricha vyboulenou jako blazen...normalne tam ma nacpanou prdku dite jedno nezbedny :grinning:
23. dub 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nebavi me tam furt chodit..jojo kybl lepsi a jak mi tam furt boxuje do mocaku tak litam furt
23. dub 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - v pohodě Aleš nebo Adam ...to je podobný. Brácha je Aleš a jeho první syn taky :slight_smile: tak to už v rodině stačí
23. dub 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - Ty si s ní ale užiješ. Já prcka musím občas přemlouvat, aby se překulil aby byla maminka klidná.
Nejhorší to je ráno, to někdy trvá hrozně dlouho než chudáčka vzbudím. V noci jej necítím, ale zase co se divím i přes den je "jemný" tak je jasný, že mě to v noci nemůže vzbudit.
Si pak určitě ráno říká, že jsem bláznivka co furt chci a pak se ani nejdu hned nasnídat a kručí mi v břiše.
23. dub 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :angry: :angry: :angry: hnus fus..
23. dub 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice Taky žádnej hyperaktivec..ale jak kdy..začíná bláznit když si lehnu večer na pravý bok.... :grinning:
23. dub 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a doufám, že se pak přetočíš. Většinou když začne takhle prcek řádit, tak se mu to nelíbí.
Já teda chvíli čekám jestli se nepřekulí jinam, ale pokud kope a vrtí se dál ...tak se teda překulím já a dá pokoj.
Ted zrovna asi hledal močák nebo podobně příjemný místečko kam by maminku šťouchal ...ale už přestal :wink:
23. dub 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tak takhle je nejspokojenejsi ten nas skakaci blb...skoda ze mi nejde vyfotit jak ja mam.kocoura na hlave :grinning:
23. dub 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@kamisb proto potrebuju ten kyblik pac Valca ma muj mocak asi jako tramposku nebo ramposku...manzel je z toho celej vykulenej jak tam furt bouli ted ji poslouchal.jak sploucha :grinning:
23. dub 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no bud rada ...pac jako jsem fakt myslela, ze psali, ze 95% casu mimo spi...to teda mame naopak ;)
23. dub 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě tlačí nejvíc na močák, když moc dlouho chodím nebo blbě sedím. Ale to mě na wc nenutí, jen mě to fakt příšerně tlačí tak si musím jít pak lehnout.
Je to jak kdyby mi tam najednou někdo vložil závaží.
23. dub 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to má vyfotit manžílek...nebo ten spí?
23. dub 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nemuze se hnout kvuli psovi prave :grinning:
23. dub 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - na zítra přeji hodně štěstí a pořád mačkáme palečky.

Dobrou děvčata jdu spinkat.
23. dub 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice
@kamisb je to masakr s dětičkama....v bříškách...vyjímečně jdu spinkat...přítel je utahanej a já taky..dobrou noc kočenky...posíláme pusy..
23. dub 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb dobrou ja taky za chvili taky hezky sny ..ja jdu taky poskladat balony :grinning:
23. dub 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak pejsek by se jen překulil ne? Naše Lucina když s námi spala v posteli tak byla sranda jak někdy mrzutě vstala v noci a čekala až se překulíme a někdy se těch nohou držela jak klíště a ani se nehla, i když jsem se v noci vrtěla.
23. dub 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl doblooouuu
23. dub 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb on do postele nesmi normalne..ted smel na chvilku pac je vykoupanej tak si to uzival ;) on neni zrovna prcek proste do postele nesmi....
23. dub 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no naše Lucina měla 6kg takže taky prcek nebyla :grinning: ale prostě bez ní u mamky v posteli to bylo divný.
23. dub 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - koukala jsi vedle na ULZ "medvídek Pů" :slight_smile:
23. dub 2014 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Baddy ma tak 15 kg cca :grinning: na cooo jsem koukala :-O?
23. dub 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre rano divky...ja mela zase noc...Muz chrapal ja se prevracela kocka otravovala :grinning:
24. dub 2014 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno :slight_smile: Já měla tak noc, umírá mi muž, má kašlíček :grinning:
No a víc už toho nenapíšu neb musím dělat snídani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hezký den holky, dneska to vypadá, že bude krásně :slight_smile:
24. dub 2014 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Dneska by to slo :grinning:
24. dub 2014 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jak se vedle vpravo objevují na obrazovce ty různý obrázky a ULZ...jestli jsi nekoukala na ten co tam byl včera.
Myslím, že ta holčina s náma do skupiny taky občas chodila ....margitan ....či tak nějak....obě ji máme v přátelích už dlouho.
24. dub 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nevidela cece kouknu
24. dub 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - dobrý ne? snad už jí to dobře dopadne. Bylo by taky už na čase.
24. dub 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - a jak je byla jsi na ty velikonoce doma nebo jak to dopadlo?
24. dub 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek