• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@martas14 - tak jak?
24. dub 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Kami tak zatím super oplodnilo se nám všech deset jupiii, ale hned mě embryolozka uzemnila, že chleba se bude lámat až zítra :slight_smile: a v sobotu v devět ET, tak uvidíme kolik jich odpadne, ale hlavně aby tam byl jeden pořádný bojovník :slight_smile:
24. dub 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak děkuji všem holkam tady mým zlatým za držení :wink: :wink:
24. dub 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - to je krásný výsledek....super mačkáme palečky dál

takže to bude 4 den po OPU viď, já mám v bříšku taky 4 denní - morulku.
Ten třetí den a pak 4 bývají hodně zlomový.
24. dub 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb je to super, ono přece jen to ICSI je nejvíc spolehlivé co jde v tom konečném oplodnění udělat, to jsem se akorát před opu tam bavila s jednou holkou co šla taky na druhé IVF a že při tom prvním měla z třiceti folíku, osm vajíček a dvě dali ICSI a šest normálně a zbyli jim jen ty dvě, zbytek ani ťuk....
no my jsme i posledně dávali morulku a taky jí mám doma :grinning: a zbytek co jsme zamražovali tak byli taky morulky, asi u nás v caru moc na blasty nehrají :slight_smile:
24. dub 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb chteli me pustit rano a vecer zpet.kdyz si vezmu cestu pak vyslap do 3patra.venda by musel jet pro obed a pak zas zpet tak jsme to odpiskali.
24. dub 2014 ve 13:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - asi taky jak to vychlází na den. V gennetu neslouží neděli, tak proto jsme šli 4 den v sobotu :slight_smile:
do pondělí bych se bála.
My měly 12 vajíček, 8 zralých a protože bylo výborný sperma ...tak jsme to nechávali na přírodě a byla jen 2 embrya. Ale asi příroda ví co dělá. Jedno už je 30tt v bříšku a druhé v mrazáčku.
24. dub 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - tak to já chápala, že tě pustí na víkend. Takhle na den to asi fakt nemělo cenu. A jak to vypadá, je šance, že by jsi na čas domů nebo ne?
24. dub 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no vidíš, to máš pravdu, asi to bude i tím, že v neděli moc nedělají, tak proto ta sobota :slight_smile: no příroda sice ví co dělá, ale taky né vždycky a bez jemného obcházení, by nebylo tolik moc miminek a v budoucnu to bude bohužel asi víc a víc potřeba :wink:
24. dub 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm tak to je fakt na den by to bylo víc práce než užitku :grinning: a to tam budeš až do porodu?
24. dub 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - tak nám jak doktorka tak embyrolog říkali, že máme 8 krásných vajíček a spermio krásný tak at to necháme na přirozeno. Když mi druhý den sestřička volala, že jsou jen 2 tak jsem to pěkně obrečela teda.
Aby asi to byla ta pravá :wink:
24. dub 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jako určitě je lepší, když se to oplodní samo, to je předpoklad, že to funguje jak má :wink: jen je to pak trochu šok, když si člověk říká kolik se nadřel těma injekcema na ty vajíčka aby jich bylo co nejvíc to jde, a pak buch a tolik se jich vyhodí....ale jasný nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě, jen je člověk takovej pokojnější, když je jich víc, hold kvočna :grinning:
24. dub 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - já to ale nemyslela, nějak zle. Jsme si pak s mužem doma říkali, že pokud to neklapne tak přiště už jedině ICSI. byly to nervy, ale snad už to dobře dopadne.

A vám přeji aby embryologové v sobotu vybrali nějakou krásnou morulku.
24. dub 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jé já taky né Kami, já si taky myslím, že přirozeně je to lepší :wink: , jen nad tím nepřemýšlím bo my jsme věděli hned od začátku, že jiná cesta pro nás nevede :wink: ....
24. dub 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - tak kamarádka měla taky hodně vajíček a manžel super spermio, ale raději ICSI dali, teď mají plný mrazáček. Ale nakonec holčičku počali přirozeně.

Teď jsem byla chvíli na zahradě pověsit prádlo a chvíli jsem tam poseděla a je tam teda nějaký vedro.
24. dub 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 jupiiiiiii jupajdaaaa same skvele zpravicky to jsrm stastna!!!!!!
24. dub 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@martas14 a tady mas slibenou fotku :slight_smile:
24. dub 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice - ahoj, kočárek vypadá dobře.
24. dub 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb je uplne suprovej dostali jsme skoleni co vsechno umi co vsechno k nemu je a tak to je husty manzel je z nej nadsenej... navic je super pro vysoky chlapy a toho prislusenstvi...
24. dub 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb a tady je fotka jak mi kocour lezi na obliceji ;)
24. dub 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice - taky máme myslím to polohovací madlo já jsem prtavá a manžel má 185cm.
a otočný to madlo buď po směru jízdy nebo proti. to je taky fajn.

kocour je frajer :grinning:
24. dub 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hej to je úplně úžasný takový velký chlap s takovým klásným kočárkem, fakt je to úplně koží :grinning: :grinning: :wink: už abych byla taky u focení kočárku :sweat_smile:
24. dub 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak to je dobrý, že pro velký chlapi :grinning: při jeho výšce, mi příjde jak kdyby držel igráčka :grinning: tak to my s mojím jsme spíš menší, takže např. pro mě je madlo na golfkách vysoké :grinning:
24. dub 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb je tam krásně, dopo jsem byla s malou na hřišti, tak to bylo vyložený triko i když tady trochu i pofukuje, teď se tady oba cpou obědem a přemýšlíme co podniknem.......
24. dub 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - já se oběděm přecpala už někdy kole 13h a právě přeýšlím co tam poslat teď :slight_smile: ale zase si furt připadá docela přecpaně ....ale honí mě mlsná.
24. dub 2014 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo to my tam.mame taky a prakticky si to I muzes prehodit I pak s korbickou dle toho jaky kolecka chces mit vepredu a vzadu..ma to hafo funkci a destnicek a fusak a nanoznik a narucnik a tasku a autosedacku nacvakavaci a je fakt bytelnej..a I ta barva na slunicku pekna.....
24. dub 2014 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 jojo on je takovej hrmotnej I to maly mimco se mu bude ztracet v rukach :slight_smile:)))
24. dub 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jsou pak krásný fotky, miminka v těch velikých rukách a na těle tatínka apod.
24. dub 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no já teď dojedla ještě vajíčkový salát, ale s chutí a teda je mi nějak blbě, jsem to hold neměla tak cpát :angry: já jsem na toto taky nepoučitelná, já nemusím jíst celej den, ale jak mi něco chutná, tak bych to pak snědla pomalu na kýble :grinning:
měly dojít holky na návštěvu, tak jsem chtěla dělat takové ty sýrové rolády z kynutýho těsta a akorát to odvolaly, tak aspoň že tak... jinak bych to zas do sebe musela vdechnout sama :grinning: přece bych to nenechala zkazit :grinning:
24. dub 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice jak říká Kamča to budou pak hezké fotky, když už teď mu to tak ladí s tím kočárkem :grinning: :wink:
24. dub 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek