• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@kamisb no...bude to ještě asi sranda... :grinning:
24. dub 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsi hodná....no uvidíme no...co z toho bude..
24. dub 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já mám moc ráda barvy...ale ty zvířátka a puntíky...se mi nelíbí no.... :grinning:
24. dub 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl ja mam holcicku a ty jsou drobnejsii... :grinning: jsem fakt rada..obri plod mam uz za sebou....blbe se to fskt prirozene rodi...cisarem je to asi fuk :slight_smile:
24. dub 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl @kamisb nezapomente ze to jsou odhady ktere skoro nikdy nevyjdou..ale Olco takovej skok mi prijde fakt hodne..oni ho merili?
24. dub 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo no.....tak to asi čeká mně ... :frowning2: Se nedá nic dělat.....bude dietka...hlavně zelenina....a masíčko..občas..polívky..
24. dub 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však pokaždé to bylo na jiném utz...víš....no uvidíme...co nám řekne ta moje 7.5...většinou ty děti mají cca o toho půl kila míň ...co slyším.....ano měřili..já jsem o to poprosila..a tak možná řekl 1590...ale já myslim, že né no...
24. dub 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj já mám od nich dvě košilky s překříženým výstřihem........
24. dub 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl uvidíš,ale jsou to všechno opŕavdu jen odhady váhy, většinou to nikdy ani nevyjde ten odhad u porodu,... ale fakt bych ti nepřála rodit obří dítě..to teda ne... uvidíš na tom velkym utz
24. dub 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl takže měřili hlavičku, břísko a stehenní kost?
24. dub 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no asi bych víc věřila tomu kvalitnějšímu utz..což bylo dnes...ale stejnak s tím nic neudělám... :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice měřil všechno no...a pak ještě říkal,že asi bude mít ještě víc... :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě se líbí ty na knoflíky. Doma mám jednu s knoflíky a jednu jen s těmi průstřihy.
tak právě přemýšlím jestli nekoupit ještě jednu ....se mi nějak líbí :sunglasses: :grinning: :grinning:
24. dub 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tak uvidíš holka ale jeslti bude mít 6 kg a budeš rodit přirozeně tak te lituju teda na rovinu...já budu štastná za ty 3-3,5 kg
24. dub 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak když se ti líbí tak si kup ne? o čem uvažuješ?? mně se moc nelíbí ty vzory na těch na knoflíky
24. dub 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já mám tuhle v červený a takový krásný modrý,ale už je tu nemají http://www.tehotne.cz/kojici-nocni-kosile/kosilka-kojici-a-tehotenska-15196.html
24. dub 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice holka uvidíme...dnes jím spíš míň než normálně a budu se holt snažit...protože bojim....no..jinak tyhle právě košile maj u nás v obchodě a nechci je..protože je budou mít všechny v nemocnici.. :grinning: a ještě měly hnusný barvy..
24. dub 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kupuj...jak píše Jani...
24. dub 2014 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to mě se tam ty zvířátka i líbí :slight_smile: doma mám noční košile od čingů a tam jsou buď pejsci nebo kočičky.
Njn, ale kdybych si měla kupovat všechno co se mi líbí tak mi na to nebude stačit ani ta nemocenská co mi chodí a že ji mám celkem vysokou. :grinning:
24. dub 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - v tom posledním trimestru se už dodělávají jen plíce a pak tuk na miminku no, takže když papáš sladký tím víc papá i Samík a o to víc bude přibírat.
24. dub 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb hm...tak dnes jsem jedla normálně a holt upeču jednou za týden..bezpodmínečně procházky / i když dnes zas nějakých 6 km celkem/ a do obchodu pro jídlo bude chodit přítel ....no...se nedá svítit... :frowning2:
24. dub 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no dyk jo já mám takovou pěkně modrou a červenou a jinak spoléhám na košile v porodnici přeci si je nezničím..akorát jak mi ted roste pupuek tak se mi vytahujou a čouhá mi z nich zadek :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jojo bacha na to sladký i na ovoce sladký
24. dub 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb
@muddledgirl ted jsme koukali na youtube na porody natočený se všim všudy a dokonce porod trojčátek přirozenou cestou..manžel je z toho vykulenej až na půdu :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no už to fakt zkrouhnu...to můžu najet na zdravý stravování rovnou...salámy,paštiky k životu stejně nepotřebuju....jak jednou za tři měsíce cca si koupím poličan nebo herkules.....to sladký no...ale prdět na něj fakt....koupit si babiččin jogurt....a dát do něj vločky..taky je to sladký..na svačinku..
24. dub 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já snad ani nechci koukat na porody..kord velkejch dětí...historek znám milion...a stačí no...Ty voe tři děti..to je masakr... :grinning:
24. dub 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nekoukej já už rodila tak je to jiný :grinning: :grinning: :grinning: mě už jen tak něco nevyděsí :grinning: :grinning: ale manžel tenn je z toho úplně vedle radši šel se psem na vzduch :grinning:
24. dub 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ty trojčata to byla fakt síla ..první kluk dobrý hlavičkou, druhej kluk za hodně dlouho nožičkama..to byla síla..holčička třetí šla nejrychlejš a hlavičkou..jsem říkala, že paní obdivuju fakt ..já bych se bála, že se u trojčat něco stane ..její manžel z toho byl teda vedle což se mu nedivim
24. dub 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice, @muddledgirl -ja na porody taky koukat nebudu. A manžel se ani nesnaží. Jen mi řekl, že u císaře se mnou nebude tak to hold nějak zvládnu sama no.
24. dub 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no...jen kočíí nechápu...že třeba v tv byly při vědomí ty holčiny ve 4 v tom..ale četla jsem,že někdy se císař dělá i v celkové anestezii? Tak jak to je???
@janice_opice nebudu koukat...počkám,jak Samík bude růst.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek