• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl - no někdy je celková, ale většinou se to nedoporučuje, že pro mimčo je lepší jen ta částěčná.
Já taky nechci celkovou. Chci prcka vidět hned.
24. dub 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já nakoukala na porody velkejch dětí manžel chtěl vidět prostě porod no..nekoukej když jsi ještě nerodila to ti doporučuju-)..hele ono asi podle toho u toho císaře jaká je situace
24. dub 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kdyby byl nutný císař kvůli poloze,tak bych taky nechtěla celkovou..mě děsně vyskakuje tlak :grinning: Takže to jenom znecitliví bříško??
24. dub 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl no nejvc jsem čuměla jednou na krtečka jak tam rodí tu zaječici to bylo hustý to jsem byla fakt překvapená
@janice_opice tak přítel po tom ani nijak netouží no..já viděla porody ve 4 v tom...ale tam to nebylo drastický.... :grinning:
24. dub 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tam nebylo vidět všechno právě tady u těch jo..hele co se směješ s tim krtečkem to je fakt hustej díl...dávali to tenkrát jako večerníčka a Kuba na to koukal asi jako 4letech třeba
24. dub 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kurnik..se mi to stoplo a chtělo to login.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. dub 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 zatim to vypada ze tu do porodu budu.uvidime jak se to bude dal vyvijet.

@janice_opice kocarek vypada fakt mooc dobre :wink:
24. dub 2014 v 18:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ten vecernicek jsem taky videla.krtecek to z ni tahak a ja cumela jak debil :grinning:
24. dub 2014 v 18:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - nevím pořádně jak to je ale je rozdíl jestli je epidurál nebo spinál.
Jedno TI umrtví polovinu těla od prsou dolů. Ještě jsem se moc nepídila...raději. V tomto případě asi moc nechci vědět jak to bude.
nechám to až na úplný konec abych se nenervovala zbytečně moc dobředu.
24. dub 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb epidural se dava I pri normalnim porodu.... a melo by to umrtvit spodek...
24. dub 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm vid ja na to kdysi koukala s Kubou ..to mu byly tak 4 roky...
24. dub 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj jedno prý umrtní i nohy a druhý ne, a jedno máš furt hadičku v zádech a jedno je snad jen injekce. Ale co pak se uvidí :grinning:
24. dub 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb myslim ze epidural ono jsou dva druhy epiduralu lombalni a jeste jeden...na wiki by to mohlo byt...mne epi nezabral kazdopadne...
24. dub 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já to taky neřešim...bůhví co a jak bude... :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to nám ani neříkej..že Ti epi nezabral...se poseru asi..budu nadávat. :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale tak já ten porod měla dost atypickej jinak všem co znám zabral v pohodě ..
24. dub 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hm...každopádně...jsem potkala bývalou sousedku a mamku mé nej kámošky...a ta říkala že rodila víc jak dva dny...takže asi ze 7 -i lidí měli o.k. porody asi dvě... :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele jako tech 45 hodin byl masakr akorat proste ty kleste a tak to bylo hnusny protoze byl fakt velikej...zase kamaradka rodila prvni a to byl fofr ;) takze v klidu a dneska uz je to potodnictvi lepsi nez pred 13 lety....;) ja taky verim tomu, ze tentokrat to bude ok :slight_smile:
24. dub 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl myslim, ze mamka tvy kamosky rodila pred hodne dlouhou dobou tak to tak ber a neboj se nic...jen bych se fakt vyvarovala toho sladkyho a smazenyho abys nemela obra pokud ti rikaj, ze je to uz ted macek...
24. dub 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Par fotek jsem z nej nadsena tak se nezlobte ze to sem cpu.a bordelu v pozadi si nevsimejte..tridim hadry
24. dub 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice já to bez smaženýho přežiju...a to sladký to bude horší no.... :frowning2: :grinning: Ale budu se snažit...zítra jdu ke kadeřníkovi,na poštu..kámoška se chce projít..v sobotu vytáhnu přítele a když by šel do práce...tak půjdu sama na procházku a tak..no... :grinning:
24. dub 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice kočárek je hezkej..to jo..ale jak víš...porod nijak extra uspíšit nejde no... :grinning: :grinning: :grinning: Ale jako nemíním se sypat ještě před ním,že...já si stejně myslím svý...že půjdem císařem a nebudu to muset řešit..ale to ukáže čas.... :wink: :wink: :wink: děkuju...a místo vitamínu radši asi jen hořčík + jodid + letrox,co???Víš..jim vitaminy,piju vitaminy..jim ovoce,zeleninu...jestli to taky nepřispívá..přitom jsem teď za ty tři tejdny přibrala nejmíň co od 13tt...tak jako nepochopitelný mazec... :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja zitra musim taky na postu a pro ten koupaci kyblik a musim o vikwndu dodelat uklid a veci pro Val vytridit a ulozit pac zacinam byt jakasi unavena tak myslim ze tak za 2 tydny budu uplne nemozna
24. dub 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no previtaminovani neni dobry..
24. dub 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ti to naznacili ze pujdete cisarem.jo?
24. dub 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nééé...ale asi je furt zadkem.... :grinning: Intuice....že půjde tak...Jinak zajímavost...ptala jsem se doktora...na poruchu akrosomu...a on říkal,že to přirozeným početí nebrání..a taky jsem se ptala,jak je to s mražáčkama a prý se platí jen 2200 za každý další rok...tak jsme z toho paf...jsem myslela,že to bude zase 6500... :astonished: Tak kdyby ne,tak by to bylo fajn...Bez těch vitamínů jsem byla extrémně poslední týden unavená..tak snad to nebylo tím no..
24. dub 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek