• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice to jsou KRETENI!!!Nikomu nic zleho nepreju,ale tem co tam pisou takovy pic....y bych prala at to jednou musi resit!!!
8. zář 2013 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elysion
Jedno a nebo taky prázdno,dvě to nevím.
Ale po oplodnění se to jedno může rozdělit na jednovaječný dvojčata.Nevím,ale myslím si,že ani při ET neví,jestli se to 1 rozmnoží na 2,přece jen se do testu dva týdny rozvíjí.
Mě po testu // na utz,dr řekla,že se koukne,jestli nejsou tam dvě,jedtli se to jedno náhodou nerozmnožilo,ikdyž jsme si při ET nechali dát 1 embryo.
Možná je to jinak,můj názor a zkušenost.
Ale určitě se zeptej na konzultaci před nebo po odběru folikulů,ať víš.
8. zář 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlaru Na ultrazvuku dr.viděla 6 folikulů no tak sem teda zvědavá co z toho bude :unamused: ten počet 6 mě docela děsí,příjde mi to docela málo.Necháme si udělat PGD tak se budu modlit aspoň za jedno kdyby bylo :slight_smile:
Na ten počet ve folikulách se schválně optám..děkuju
8. zář 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion
Teď se dívám do papírů z kliniky,
měla jsem 25 oocytů,z toho 20 folikulů,ze který jsme nechali 10 ICSI - z této metody,se oplodnili všechny a zbytek klasickou metodou,ze který se oplodnilo 1.
Do přenosu z 11 embryí zůstali pouze 4,1 jsme si dali a 3 zmrazili.
Takže můžeš mít všechny dobrý a víc,protože dr na utz nevidí druhou str vaječníků.
Já jich měla ma utz u dr asi 15 a při odběru jich nakonec bylo o 10 víc.

DRŽÍM PALCE!!neboj třeba o to víc budou kvalitnější/silnější
8. zář 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani idiotky co projdou kolem trenér a hned jsou v tom ! Vyškrábala bych jim oči!!!!!! Nevím, kde se to v lidech bere......
8. zář 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolem trenek tam mělo být :slight_smile:
8. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani cau hani, cetla jsem tvoje prispevky ohledne MD/RD, ale z fleku ti neporadim - sice delam HR, ale paradoxne matky neumim, pac jak delam celou dobu HR pro IT firmy, temer zadny matky jsem nikdy neresila, proste moc zenskech ani v jedny z tech firem nebylo. max. jsem resila myslim dvakrat jejich navrat do prace, ale zadna mi nikdy nevystupovala...takze tuhle problematiku moc neovladam. ale zkusim to jednak nastudovat, dycky se to muze hodit a hlavne, myslim, ze se mam dyztak s kym poradit...tak dam vedet az to pochopim:slight_smile:
8. zář 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion ahoj, vitej:slight_smile: v jednom foliku je jen jedno vajicko, nebo fakt zadny. ale nezoufej, kdyz je vajicek min, tak jsou spis kvalitni!
8. zář 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 moc dekuju :slight_smile:
8. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
já bych brala i trenéra pokud zaručí // :grinning:

Ty názory,jsou fakt jak od magorů.
To jak tam někdo píše,že je plno dětí v dětských domovech,je sice pravda,ale co to má společnýho s náma,kteří mít dítě mužem,ale hold klasickou cestou to nejde.Dítko z domova bych si vzala,pokud bych neměla šanci na dítě ze zkumavky.
Tím pádem to může být téma na další diskuzi např. o sterilizaci matek,který ty děti tam dávají nebo o mužích,který sémě zasévají.
Mě to příjde už na hlavu postavený a že je lidí dost,že práce málo,to jako má být co?
Podle pána to zní,jak kdyby se mělo u nás zavést :
-na rodinu jen 1 max 2 děti??to tuším už v nějaké zemi je.
-a nebo plynový komory na redukci lidu??kde to jsme???

Někdo taky měl něco proti genetice,ale že,nejen mládež si mnohdy vrzne s někým koho vidí poprvé a naposledy,tak to už pán nevidí,jaký tam jsou rizika!
A že mi,kteří dítko chceme,chodíme na X vyšetření než nám vše schválí a než se ho dočkáme,tak to už pán očividně netuší.
TAKŽE ať nemele sra.dy,když o tom ví ho.no.

Tady je vidět a je to smutný,že mezi námi jsou magoři a doufám,že až se zadaří a budu mít dítko ze zkumavky,tak s takovými lidmi nepříjde do styku!
8. zář 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlaru děkuju,že jsi se koukla do těch papírů trochu mě to uklidnilo,a budu doufat,že se třeba ještě nějaký ten folikul navíc objeví. :wink:
8. zář 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak jestli opravdu budu mít při odběru jen těch 6 foliků tak se budu za tu kvalitu modlit :slight_smile:
8. zář 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elysion
budou ok,musíš tomu věřit. :wink:
8. zář 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já měla v lednu biochemické, ale hodně velké hcg, tak asi mimčo nebylo v pořádku :confounded: Jdu do Podolí k dr. Hanáčkovi, prý hodně pečlivý a ještě k tomu i docela fešák :sunglasses:
8. zář 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkuji za reakce. No uvidím, co a jak... Teď jsem měla jen jeden folík bez pomoci a minule s Clostíkem 5 dominantních...Máme po snažení, tak se modlím za //

@elysion Vítej :slight_smile:
@sasanka033 Tak v sobotu jdu na ty linky, konečně mám termín, moc se těším... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. zář 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Mě říkala, že při normánlím snažení asi 18% a při IUI 19%...ale to byla jiná Dr, než tato...Taky mi občas příjde, že se názory jednotlivých Dr. DOST liší...Ale zkusit to IUI určitě chci :wink:
8. zář 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani V pohodě, já teď byla taky pryč, s manžou jsme výletili :slight_smile:
8. zář 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 děkuji za přivítání a držím pěstičky ať se ty // ukážou :wink:
8. zář 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen - jj tak u něj jsem byla taky, myslím , že jsou známý a trochu si dohazují pacienty, ale jinak je fakt super...jen teda po operaci mi přišel říct co a jak až druhej den ...což mě trochu štvalo, ale jinak je milej ...a snad šikovnej.
8. zář 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - no nevim já většinou četla, že při domácím snažení to fakt je jen 8 % ...ale asi to je jedno kolik procent hlavně aby se zadařilo :slight_smile: takže přeji hodně štěstí
8. zář 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb No, tak o to líp, pokud je šance vyšší, než jedno procento, které mi bylo vysvětleno.
Děkuji, nám všem přeji ty vysněné // a sťastné donošení mimíska/mimísků :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elysion ja mela jen 5 foliku, z toho 4 vajicka a z toho 3 embrya! takze vlastne parada, pac vsechny 3 jsme pouzili. to, ze se ani jedno nechytlo, uz je jina vec. no a jsou tu i holky, ktery melo jedno vajicko a jsou v tom na prvni pokus:slight_smile: takze se neboj, vsechno jde:slight_smile:
8. zář 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 nazdaaaaar, hadej, kde jsme zas vcera byli:slight_smile: no v bolce:slight_smile: takze konecne ty linky jo? takze na srazu uz je budes mit?

coz mi pripomina:
H O L K Y !!!!!!!!!!!!!!!!
jak teda s tim srazem? plati to, jak jsem to psala? (musim najit jak jsem to psala :grinning: :grinning: )
8. zář 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
******UPDATE********
SRAZ V NEDELI 15.9. ODPO/VECER V PRAZE, RESTAURACE MERLIN:
urcite ano: sasanka033, @hhani, @monyna83, @brsh
spis ano: @jaka17, @petulak1988, @janice_opice, @coralin
nevi jiste: @kamisb
nemuze: martas14, lussi, pavlina1976, lenkafel

Je to takhle v poradku? nezapomnela jsem na nekoho? a JAKEJ TEDA DAME CAS? musim udelat REZERVACI.
******KONEC APDEJTU******** :grinning:
8. zář 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Děkuju moc za povzbuzení :slight_smile:
8. zář 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jinac s tema procentama je to naky podivny a mas to fuk, jdi do IUI, kdyby to ted nevyslo. jdete do toho klidne i trikrat do konce roku, nez do sebe zacnes cpat ty srajdy, co my:(
@elysion no vod toho jsme prece tady:slight_smile:
Ahoj holky nemate zkusenosti s proverou?? mam ji na srovnani cyklu,minuly mesic prisla MS krasne 3den po vysazeni a dnes uz jsem 5den a nic,jsem 31DC a v patek jsem mela nebo zatim mam jit na UZ a zacit stimulovat,tak uz jsem nervni
9. zář 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jojo myslím, že jsou kamarádi:slight_smile:No moc se mi do toho nechce, ale vím, že je potřeba se tam kouknout. Ale strachy už nespím. Za jak dlouho tě pustili?
9. zář 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - hned jak si dojdeš na velkou :slight_smile: já teda šla nakonec myslím v neděli domů stím že ve čtvrtek byla operace....ale já tam měla fakt hrozně moc srůstů ...doktor byl v šoku, byla jsem skoro 2 hodiny na sále. Takže pokud by bylo vše v pohodě, tak si myslím, že můžeš ráno domů...

jinak sebou si rozhodně pořiď ten espumizan, ale to jsem myslím už někdy psala ...ten plyn se blbě sám vztřebává a tyhle prášky tomu krásně pomůžou. Aspoň mě zabrali hned druhý den doma ...a kamarádka se trápila asi týden, protože jí to nikdo neřekl
9. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek