• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice ono to děsně utíká....já asi půjdu dokoupit poporodní vložky..jsem se dnes teda musela tlemit...aby nám k něčemu byly plíny newborn,že???Když jsou do pěti kil.. :grinning:
24. dub 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mám hlad,jdu se napít.. :grinning:
24. dub 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl neboj 6ti kg dite mit nebudes, ale treba 4850 mit muze no;) ale treba ne..kolik mel obvod pupiku? To je to nejvic ukazujici ...
24. dub 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb pijete těhotenský čaj..já jich mám pět...a pěkně smrděj.. :grinning: :grinning: :grinning: No..nic zítra to zkusim..prý pomáhá odvodnit.. :grinning: :grinning: :grinning: Ale tuky asi neodvodní.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jejej to nevim...kočkoo..jestli ho má po mně,tak velkej.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja mam chleba se skvarkovou pomazankou:slight_smile: kocour je uplne silenwj z tech novych veci...a uvelebil se v autosedacce :slight_smile:))
24. dub 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takže je to i u miminek stejný...prostě pupek je ukazatel tuku v těle.. :grinning: :grinning: :grinning: Prý když člověk zhubne kilo tuku..zhubne cca centimetr v pase...jsem dnes měla zapnutý krokoměr...ale v kapse..a bohužel se vypnul...ale koukala jsem na něj..když tam bylo skoro 6 000....asi si objednám ten na krk... :wink:
24. dub 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak uvidis na tom velkym utz :slight_smile:
24. dub 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. dub 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: to já nejim...škvarky...a zas žáha..fuuuuj..bleee...no na ráno tam mám ještě termix...dám do něj mrtě vloček a bude snídaně.. :grinning: Ale co k obědu to nevim....koupim zeleninu mraženou,osmahnu, posypu sýrem a dám do mikrošky...to je dobrý jednou za čas....mohla bych udělat česnečku,česnek doma je.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to zas bude ale na tom levnějším utz......tam to bude míń asi ...
24. dub 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to ja delam s varenym bramborem prave a bud lucinu nebo strouhanej...
24. dub 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - nepiju, občas mě napadne že bych si ho mmožná mohla koupit, ale zatím neuskutečněno.
24. dub 2014 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele jako merit by to melo podobne.mereni je na mm a tak .jako rozdil 1200g je divny zase tak starej utz nema ne?a nezapomen, ze to jsou fakt odhady, ktery malokdy vyjdou..
24. dub 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja ho obcas piju
24. dub 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 730 bylo před třemi týdny... :wink: Jejda..takže fakt obr obřík...no tak uvidím no.. :grinning: :grinning: :grinning: Ale to video je tak krásný..já byla úplně hotová..otvíral pusinku a očíčko..
24. dub 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš...s bramborem jsem to nezkoušela...jen s rýží jako rizoto...a toho mám už plný zuby.... :grinning:
24. dub 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb no já se nudila,tak jsem v týdnu nakupovala v DM za ty kuponky.. :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jak je starej utz nevim...jen říkala,že stojí 80 000... :grinning:
24. dub 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl uvidis az se narodi...
24. dub 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. dub 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dobrou noc jsem nejaka unavena jsem rikala muzovi, ze uz mi dochazi sily a on se zacal smat a prej jooo? Mne to teda vubec nepripada :grinning: tak dobrou..;)
24. dub 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - dobrou noc.
24. dub 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre rano holky tak dnes 60 ;)
25. dub 2014 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje vcerejsi vecere: dva megachlebicky s debrecinkou krabice koka susenek a pudink paula :grinning:
teeda jani to je fofaaaa :confused:
25. dub 2014 v 07:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dobré ráno...přítel zas celou noc skládal..prdlej...tak teď šel spát.. :grinning: já umyla nádobí a piju kafíčko.. :grinning: Ty jo..to je za chvilku :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Ty můžeš,Ty jsi modelka.. :grinning:
25. dub 2014 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm k snídani budu mít vařené vajíčko a kousek chleba..malinký co zbyl... :astonished: Vycházky od jedný...tak nevim...co budu dyžtak jíst..udělám jedině tu česnečku....anebo mám těstoviny..ale zas nic k nim..jedině ty vajíčka.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
V jednu půjdu do Lidlu pro zeleninku...jééé já tu mám ještě rajče.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl prej modelka :grinning: nojy jak draty do betonu na ksicht dat pytel a tot vse o modelce :grinning:
25. dub 2014 v 07:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek