• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@muddledgirl to utika cece..no hlavne zase jako nehladov....ja si rozpecu rohliky s maslem.k snidani....ja se dneska chystam.zacit a velkym uklidem :-////chjoooo a odpoledne jedu k pani pro kyblik:slight_smile:)))@beryltm co je foffa?:slight_smile:))
25. dub 2014 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jee ja bych si taky dala skvarkovou pomazanku nebo i placu s kouskama pripecenych skvarek :grinning:
25. dub 2014 v 07:18  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
25. dub 2014 v 07:18  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@beryltm jj to privezl Kuba z Orliku od bejvalyho tchana ..byla vyborna uplne na jemnoucko :slight_smile:
25. dub 2014 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm Ty jsi trdlo..co bych za nohy do betonu dala... :grinning: :grinning: :grinning: Ksichtík máš exotickej ..buď ráda...fakt.. :wink:
25. dub 2014 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@beryltm ok ja jen nevedela jestli to zase neni nejakej spesl vyraz jako Martinky vyraz bobina :grinning:
25. dub 2014 v 07:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice ty si taak hodna ze mi ji popisujes :grinning:
25. dub 2014 v 07:20  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl prej nohy do betonu :grinning:
25. dub 2014 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice já nehladovim..ale tady nic není no...tak...jooo..já jsem nasraná..počmárala jsem si propiskou to nový triko od Litexu..tak už jsem na to dala kolínskou a jar..a zatím nepustilo..nemáš nějaký fígll..samo čučim na net... :grinning:
25. dub 2014 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@beryltm no ona uz neni no....Mates se do ni pustil a ja ji dobouchala :grinning:
25. dub 2014 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu hledat jídlo.. :grinning:
25. dub 2014 v 07:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja na takovyhle veci vzdy pouzivala zlucovy mydlo
25. dub 2014 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl ja driv vypadala jak osklivka bety :grinning: oboci zarostly jak breznev :grinning:
jee holky koukala jsem na babicku kde hrala safrankova.a jak je tam scena jak viktorka bezi po louce pichne si trn do nohy a omdli.prijde vojak a zacne ji obvazovat nohu tak ziram a to vypadalo jako kdyz obvazuje chlapa.ta mela nohu chlupatou jak vopicak.ja se tak rezala :grinning: :grinning:
25. dub 2014 v 07:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice ja mam svuj spesl vyraz a to je honibudka :grinning: hodne se to na netu chytli.asi di zalozim nou hau :grinning: :grinning:
25. dub 2014 v 07:26  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to jsem četla..ale to doma nemám..vycházky až od jedný..vrrr..nebo píšou lanzu..
25. dub 2014 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl zjus mizik :grinning:
25. dub 2014 v 07:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm
@janice_opice vy zase perlíte....no...trošku ta posr..propiska zesvětlala..zkusila jsem oxy...nic...vrrr....prý lak na vlasy nebo líh,když je to suché..ale abych si to nezničila úplně.. :grinning:

Ha..ulovila jsem poslední rajče, vajíčko a 2 ks toastu.../jakto,že neshnije po tolika dnech...?Tam musí být sračiček.../..a plátek sýra...
25. dub 2014 v 07:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm jejda..to nemám...ale určo by to šlo...stavím se dnes v papírnictví..a zmizík jde jen na pero..nebo i na propisku..já se zeptám....děkuju za tip.
25. dub 2014 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl ten tam nedavej cece.to byla prca.mizik jde na propisku na tuzku je guma :grinning:
25. dub 2014 v 07:31  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm proč ne..já myslím,že by to bylo o.k...Vždyť to je propiska.. :wink:
25. dub 2014 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm ale když jsem byla malá..tak šel zmizík na inkoustové pero ... :wink: Dnes jsou ty nový...ale ty mizíky jsou jen na ty určitý typy...určitě Jani ví,co myslim..
25. dub 2014 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@beryltm vyraz honibudka znam.snad jeste z3 zakladky, ale rikalo se tak necemu jinymu..jednu chvili snad uplne vsemu:slight_smile:
25. dub 2014 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo dneska maj I spesl gumy a zmiziky na propisky...
25. dub 2014 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 žádnýho nerva neměj, holka, bude to dobrý. Písni co vyčarovali. Držím Vám pěsti. Já to naštěstí nijak neřeším... ale je to asi jen díky té situaci doma a spíš se děsím zkouškovýho, že tam toho je strašně moc, ale ono to pak asi přijde, až budeme volat, kolik se jich spárovalo...
@janice_opice dám to sušit a uvidíme...zkusím nejdřív pak tu lanzu a to žlučové nebo jaké mýdlo..to jsem zvědavá,jestli to seženu a papírnictví to jistí...
25. dub 2014 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
martas14 Kočííí..já už včera zapomněla napsat..moc myslím.. :grinning:
25. dub 2014 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
dobré ráno,
tak jsem právě zjistila, že rohlík s žervé k snídani nestačí, tak do sebe ještě láduji čokopiškoty :sunglasses:
dneska jedu do Prahy na ECHO (se svým srdíčkem...kontrola co 2 roky) a pak na obídek s kolegou. Budu až někdy večer.
Takže krásný den vám přeji.
25. dub 2014 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin - ahoj, ono by toho možná bylo hodně najednou. Třeba je to takhle lepší.
Drž se holka.
25. dub 2014 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek