• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@kamisb ahoj kočíí...tak ať je srdíčko o.k...a dej si něco dobrého k obědu...já teď piju těhu čaj..něco na mně..bylinky...no jo no.. :grinning:
25. dub 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já ho mám už dlouho furt stejný, ale jednou za 2 roky se chodí pro jistotu.
Mám jen lehkou nedomykavost, ale i tak se to teď hodí.
tak bylinky ty já vůbec nemusím.
25. dub 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já taky ne..ale když už jsem to koupila.... :grinning:
25. dub 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A ja se jdu nasnidat....jsem jeste usnula a ted se hrabu z pelechu..... :grinning:
25. dub 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice přemístěno a vygruntováno pár věcí v obýváku...a jdu si napsat do sešitu cvičení z aj a úče...pak pokračování a žehlit.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja jeste nezacala ttedsnidane pak zacnu kuchyni a prs chodbicku a zachod se presunu do obyvaku a pak koupelna a loznice.Kubuv pokoj nakonec chjooo
25. dub 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem teda líná jak veš..ale někdo to uklidit musí...a už chci mít vůni čistoty v obýváku a ne prach.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no prave .....ja to neudelam.vsechno dneska to bych padla uz to na me neni...do nedele to chci mit hotovo.od pristiho tydne chci zacit pomalu prat ..kocarek, sedacku a vecicky...
25. dub 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin biopsii? Hele mne se kolikrat v zivote potvrdilo, ze vsechno spatny je k necemu dobry, takze je fakt mozna dobre, ze to treba zacnete az takhle :slight_smile:
25. dub 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice chápu..já už toho taky zvládám míň..práci si rozkládám..no... :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl pockej az zacnou vedra to bude neco... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele ja jsem uplne nadsena z toho kocarku...normalne bych s nim jezdila uz ted a vozila aspon kocoura :grinning:
25. dub 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no..já ho budu mít asi začátkem května..snad nebude moc vyšisovaný.... :grinning:
25. dub 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ve vedrech už se nikam nedostanu..proto musím chodit dokud to jde... i když funím jak pes... :grinning:
25. dub 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mně se na tomhle líbí i ta barva taková jako tmavě fialková na sluníčku to háže super barvu to mi k němu půjde ta deka malinová s tim zajíčkem :slight_smile:))a hlavně teda jsem nadšená z toho, že tam jde nacvaknout ta autosedačka..to jsem s Kubou neměla ......
25. dub 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no na vedra budeme nadávat holka..zadržování vody a otékání to e pak moc pěkný já byla zpruzelá ke konci jako blázen ...... :grinning:
25. dub 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl asi bych měla zvednout prdel a jít konečně něco dělat páč ve dvě vyrážim pro ten kyblik...se hlavně musim podívat kam to vlastně jedu
25. dub 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...mně to stačilo pár dní..když jsem měla nohy jako konve....no jo no...chodit..dokud to jde...vydezinfikován obývák po ptákoj i hadry a všechno..teď jdu žehlin...ale jsem normálně na spánek....ještě otřít pak skříně,dveře, vyměnit ubrus a bude obývák hotov..aspoň něco...šla bych spát.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to se podívej,kam jedeš.... :grinning:
25. dub 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl už jsem koukala tady nedaleko od nás:grinning: kyblik jeden potvora:grinning:
25. dub 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je super...a jak jedeš? Jezdíš furt autem?Nebo metrem?
25. dub 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl autem autem holka...mě MHD fakt sejří..takhel si objedu co potřebuju na jeden zátah a s ničim se netahám :slight_smile:a ušetří mi to i čas..do centra bych teda autem nejela to zase jako ne ...tam se to nevyplatí :slight_smile: metro hlavně všude nejede..tady bych musela pak na nějaký dva autobusy a na to prdim :grinning: ale když jsme jeli s Kubou na anděla autem tak pak jsme museli na Václavák pro knížky a to je jasný, že tramvají
25. dub 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak já jdu makat holka když vidim tu spoušt tak je mi blbě :unamused: :unamused: :unamused:
25. dub 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vim,že metro všude nejede...v Londýně je to jiná..ch jo..stýská se mi po něm.... :grinning: tak zatím pa pa
25. dub 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele zrovna se mi o něm zdálo ráno jak jsem ještě usnula...tak se mi zdálo jak jsme v Londýně zase a pak o Paříži no,ale to už taková sláva nebyla....super byl Disneyland :slight_smile: ale Londýn je mi prostě bližší než paříž a to i docela o hodně
25. dub 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chápu....až to půjde,pojedu...známá chce jet někdy..tak jsem říkala příteli..že pohlídá 4 dny malýho..třeba až mu bude rok a on,že bez problému..to jsem zvědavá.. :grinning: :grinning: :grinning: Nevim,jestli bych prcka nechala doma..zatím si to nedokážu představit.. :grinning:
25. dub 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no hele to uvidíš určo to nebude hned,ale chlapi si určo poradí...taky pojedu...ale já říkala, že bychom zase jeli všichni až bude Valča větší...si musim pocestě stavit vsadit sportku
25. dub 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No paráda pračka v prdeli já to věděla!!
25. dub 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo všichni pojedem taky určitě .....ale to bůhví kdy....malýho tak do tří vláčet letadlem nechci..uvidíme. :wink: Pračka odešla...? :confounded:
25. dub 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl letadlo je super lepší než cokoliv jinýho:slight_smile:)) já tak do dvou let asi ne pak uvidim, Kuba ve 2 letech už letěl:slight_smile: taky uvidíme jak budou finance že....jo pračka se posrala přímo:(((( já to čekala no:(
25. dub 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek