• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
http://www.hartan.de/cz/kinderwagen.php?modell=topline-s je úžasnej:grinning:D asi vezmu kocoura a jdeme ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice do Anglie je to chvilka no...tak uvidíme... :wink: :wink: :wink:
25. dub 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jak se to blíží,tak se nemůžem dočkat,co? Chápu,o bzvlášť když máš takový krásný kočárek..
25. dub 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin ahoj Kaci, tak ryhuje se zatím devět a dvě jsou prý top, takže transfer určitě zítra ráno a dál se uvidí, ale to čekání mě zabije :grinning:
25. dub 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky se nevidím v tom se to bude vozit samo :slight_smile:
25. dub 2014 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 cekani je na tom to nejhorsi holka, ale mas krasny score :slight_smile:
25. dub 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice já vím, bude to dlouhé, jen kdyby se ten výsledek dal nějak ovlivnit :grinning:
25. dub 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 mno to jsem si taky 8 x rikala a nejde no ;) neboj se nic mala bude mit za 9 mesicu sourozence ;)))
25. dub 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Vubec nic jsem doma neudelala....a to se jdu na chvili natahnout courala jsem venku
25. dub 2014 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem taky mrtvoš...byla jsem na poště..klasicky na omdlení v tom hnusným vzduchu...od kadeřníka jsem si koupila třpytivou mlhu na vlásky...pak čekala na kámošku a šla s ní na kofolu...a jsem mrtvoš...teď ulice a pak nevim..nic se mi už nechci...ale krom skříní a podlahy je obývák hotovej,tak aspoň tak.. :grinning:
25. dub 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja fakt neudelala vuuubec nic:(
25. dub 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to neva...vždyť furt makáš..já se furt válím...teď jdu ozkoušet laky na nehty.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale ten rozbombardovanej byt to je des...ted peru kocarek pak sedacku a musim nwkam uklidit vsechny ty veci....
25. dub 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kybliiiiiik :grinning:
25. dub 2014 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo...není to sranda... :grinning: krásnej kyblíček...já zatím nemám ani vanu ani kyblíček..musím na tom příští týden zapracovat.. :grinning:
25. dub 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice mně utekly dva kyblíčky a tenhle se mi podařil od moc sympatický maminky tady na koníkovi a nakonec jsem ráda..ac se nezdá tak je obrovskej..ona říkala , že má devítiměsíční holčičku a ted teprve přestali koupat v tom kyblíku..že té milovala...prý měli původně ten Tummy Tube,ale , že byl malej a tenhle prý vydržel až doted :slight_smile:
25. dub 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl chááá to bylo pro tebe:grinning: hlavně, že jsem se ti smála tuhle vid?
25. dub 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak to je super....miminka to mají rádi... :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
to je bordel to je strašnýýýýýý
co jsem to udělala?:grinning:
25. dub 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: to znám..to znám.... :grinning:
25. dub 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tohle teda ..já to vzalůa asi za špatnej konec..vybordelila jsem všechno fakt nevim kde budeme dneska spát
25. dub 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to taky znám...naštěstí dnes toho tu tolik nemám..jen asi sto laků na nehty...angličtinu,pití,atlas a fixy....ale zítra to dám dokupy...dnes už na to prdim... :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem právě sežrala pytlík jojo-dinosauři, blééé ....ale teda byly moc dobrý :sunglasses:

@janice_opice - jsi všechno vyházela na jednu hromadu?
25. dub 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Domeček 32 tt ;)
25. dub 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb hele skoro i jo....je tu všechno plenky, přebalovák, kupa hadrů..musim to roztřídit a přebrat vyházet nějaký svoje starý hadry a plenky do toho matrace do cestovní postýlky, cestovní postýlka, kyblík, kočár vanička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi spíme v obýváku :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prosímvás to zrcadlo je starý a zničený tak si toho nevšímejte :grinning:
25. dub 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: krásnej pupek a máš ho krásně nahoře.... :wink:
25. dub 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hlavně, že mám ještě pruhovaný triko :grinning:
25. dub 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a ta druhá fotka focená shora je fakt neco no.....to vypadá jako, když nemám chodidla a strašně krátký nohy :grinning:
25. dub 2014 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice fuj..konečně jsem se najedla...a hlásím...dnes jsem se opravdu překonala...nekoupila jsem si sladkost....ale měla jsem k svačině dva toasty s marmeládou.. :frowning2: ..dneska byl toastový a chlebový den...ale zítra něco dobrého uvařím..
25. dub 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek