Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
25. dub 2014
http://www.hartan.de/cz/kinderwagen.php?modell=... je úžasnej😃D asi vezmu kocoura a jdeme ven 😃 😃 😃 😃 😃
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice do Anglie je to chvilka no...tak uvidíme... 😉 😉 😉
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice jak se to blíží,tak se nemůžem dočkat,co? Chápu,o bzvlášť když máš takový krásný kočárek..
martas14
25. dub 2014
@coralin ahoj Kaci, tak ryhuje se zatím devět a dvě jsou prý top, takže transfer určitě zítra ráno a dál se uvidí, ale to čekání mě zabije 😃
martas14
25. dub 2014
@janice_opice taky se nevidím v tom se to bude vozit samo 🙂
janice_opiceautor
25. dub 2014
@martas14 cekani je na tom to nejhorsi holka, ale mas krasny score 🙂
martas14
25. dub 2014
@janice_opice já vím, bude to dlouhé, jen kdyby se ten výsledek dal nějak ovlivnit 😃
janice_opiceautor
25. dub 2014
@martas14 mno to jsem si taky 8 x rikala a nejde no 😉 neboj se nic mala bude mit za 9 mesicu sourozence 😉))
janice_opiceautor
25. dub 2014
Vubec nic jsem doma neudelala....a to se jdu na chvili natahnout courala jsem venku
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice já jsem taky mrtvoš...byla jsem na poště..klasicky na omdlení v tom hnusným vzduchu...od kadeřníka jsem si koupila třpytivou mlhu na vlásky...pak čekala na kámošku a šla s ní na kofolu...a jsem mrtvoš...teď ulice a pak nevim..nic se mi už nechci...ale krom skříní a podlahy je obývák hotovej,tak aspoň tak.. 😃
janice_opiceautor
25. dub 2014
@muddledgirl no ja fakt neudelala vuuubec nic😞
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice to neva...vždyť furt makáš..já se furt válím...teď jdu ozkoušet laky na nehty.. 😃 😃 😃
janice_opiceautor
25. dub 2014
@muddledgirl ale ten rozbombardovanej byt to je des...ted peru kocarek pak sedacku a musim nwkam uklidit vsechny ty veci....
janice_opiceautor
25. dub 2014
Kybliiiiiik 😃
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice jo jo...není to sranda... 😃 krásnej kyblíček...já zatím nemám ani vanu ani kyblíček..musím na tom příští týden zapracovat.. 😃
janice_opiceautor
25. dub 2014
@janice_opice mně utekly dva kyblíčky a tenhle se mi podařil od moc sympatický maminky tady na koníkovi a nakonec jsem ráda..ac se nezdá tak je obrovskej..ona říkala , že má devítiměsíční holčičku a ted teprve přestali koupat v tom kyblíku..že té milovala...prý měli původně ten Tummy Tube,ale , že byl malej a tenhle prý vydržel až doted 🙂
janice_opiceautor
25. dub 2014
@muddledgirl chááá to bylo pro tebe😃 hlavně, že jsem se ti smála tuhle vid?
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice tak to je super....miminka to mají rádi... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
25. dub 2014
to je bordel to je strašnýýýýýý
co jsem to udělala?😃
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 to znám..to znám.... 😃
janice_opiceautor
25. dub 2014
@muddledgirl tohle teda ..já to vzalůa asi za špatnej konec..vybordelila jsem všechno fakt nevim kde budeme dneska spát
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice to taky znám...naštěstí dnes toho tu tolik nemám..jen asi sto laků na nehty...angličtinu,pití,atlas a fixy....ale zítra to dám dokupy...dnes už na to prdim... 😃 😃 😃
kamisb
25. dub 2014
Ahoj, tak jsem právě sežrala pytlík jojo-dinosauři, blééé ....ale teda byly moc dobrý 😎

@janice_opice - jsi všechno vyházela na jednu hromadu?
janice_opiceautor
25. dub 2014
Domeček 32 tt 😉
janice_opiceautor
25. dub 2014
@muddledgirl
@kamisb hele skoro i jo....je tu všechno plenky, přebalovák, kupa hadrů..musim to roztřídit a přebrat vyházet nějaký svoje starý hadry a plenky do toho matrace do cestovní postýlky, cestovní postýlka, kyblík, kočár vanička 😃 😃 😃 😃 asi spíme v obýváku 😃 😃 😃
janice_opiceautor
25. dub 2014
prosímvás to zrcadlo je starý a zničený tak si toho nevšímejte 😃
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 krásnej pupek a máš ho krásně nahoře.... 😉
janice_opiceautor
25. dub 2014
@muddledgirl hlavně, že mám ještě pruhovaný triko 😃
janice_opiceautor
25. dub 2014
@muddledgirl a ta druhá fotka focená shora je fakt neco no.....to vypadá jako, když nemám chodidla a strašně krátký nohy 😃
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice fuj..konečně jsem se najedla...a hlásím...dnes jsem se opravdu překonala...nekoupila jsem si sladkost....ale měla jsem k svačině dva toasty s marmeládou.. 😞 ..dneska byl toastový a chlebový den...ale zítra něco dobrého uvařím..

Začni psát odpověď...

Odešli