IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice 😃 😃 😃 to jo no...ale to je jen tím,že jsi tak blízko.. 😉
janice_opiceautor
25. dub 2014
@muddledgirl no vidiš já měla vídenskou roštěnou a pak medovnik 😃
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice ]-( medovník...ten si dám až kolik budu mít nahoře...za 14 dní.. 😃 😃 😃 Myslím na něj celý těhu..ještě jsem ho neměla.. 😃
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice reštěnou miloval můj tatínek..včera by měl svátek... 😞
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice Ty voe..ty záda..já chcípnu asi... 😃
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice radši jsem dnes měla jen letrox, jodid a na noc si vezmu hořčík...sem tam zas vypiju rozpustný mulťák.....ale jinak prdim vitamíny... 😃
kamisb
25. dub 2014
@janice_opice - máš krásný bříško. Já včera probírala skříň co si vezmu k tomu fotografovi. A v něčem je to břicho jak opravdu obrovský.
A já zase mám spíš pocit, že já mám bříško nějak dole ....tak snad to nebude nic znamenat. Jako dneska když jsem přišla domů mě jako fakt to bříško hrozně táhlo dolů a malej se tam jakoby tlačil.
Naštěstí když si lehnu tak si nějak vyleze vejš, ale někdy fakt hrozně moc tlačí. Ale jako neúplně dolů ale někam lehce nad tu jizvu. hm to je popis teda 😃 😃
janice_opiceautor
25. dub 2014
@muddledgirl bolej tě hodně jo??? mě ne,ale já naštěstí cvičim na záda trochu podle tý gravid jogy a jak furt něco dělám tak asi ani nestíhaj😃
janice_opiceautor
25. dub 2014
@kamisb já ti rozumim, já tohle co popisuješ mám,ale přesně taky a třeba vám přijde, že ho mám nahoře,ale mně přijde, z mého pohledu, že je dole ...a ty pocity a táhnutí a tlačení jak popisuješ to je přesný
muddledgirl
25. dub 2014
@kamisb tak můžeš ho mít taky zadkem dolů... 😉
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice no já bych cvičila na záda...ale kámoška cvičila sama a pak jí dělaly obstřiky po porodu ....tak při té váze nahoře ani není divu,že mě bolej....Neumím dobře cvičit na záda....nebo jako v těhu se bojim no..
kamisb
25. dub 2014
@muddledgirl - no on je jak kdy někdy hlavou někdy zadečkem ....sem tam škytá, tak to se pak pozná nejlépe ...a před chvílí dělal bouličky pod žebry a to podle mě byly nožičky.
kamisb
25. dub 2014
@janice_opice - no zeshora je výdycky dole, ale z boku jej máš hezky zvednutý.
kamisb
25. dub 2014
@martas14 - v kolik jdeš zítra?
janice_opiceautor
25. dub 2014
@martas14 jojo v kolik jdes zitra???
kamisb
25. dub 2014
Manžílek je v hospodě a já asi pujdu spinkat. Tak krásný večer a moc to s tím úklidem už nepřehánějte.
Určitě to jde sesunout na jednu hromadu a něčím přikrýt 😎 do zítřka to vydrží.
muddledgirl
25. dub 2014
@kamisb hm...mně přijde,že mi furt sedí prdkou...... 😃 Hm..přítel taky jde na pívo z práce...Kámoš mu volal..slaví svátek..ch jo...dobrou noc kočko..
kamisb
25. dub 2014
@muddledgirl - mě to nevadí, já mám ty jeho pátky ráda, sem tam je fajn mít klid. On jinak chodí denně kolem 17h z práce. A ikdyž jako nějaký extra věnování u nís neprobíhá, tak přeci jen jsme jinak furt spolu v jedný místnosti a já jsem občas ráda večer sama 😎
muddledgirl
25. dub 2014
@kamisb tak mě připadá,že jsme spolu dost málo a nechodí jen pátek...dělá na tři směny...takže dopoledne skoro prospí...pak přijde o půl jedenáctý třeba tento týden..a to zas já poslední dobou padám do mdlob....mívá o víkendu někdy přesčasy i dvanáctky a pravidelně o víkendu zkoušku..takže mě přijde,že se moc neužijem...snad zítra něco podniknem...
muddledgirl
25. dub 2014
@kamisb ale jsou zas chvíle,kdy mně po pěti minutách ráno točí...záleží..na mé náladě.. 😃 😃 😃 Ty jo..asi zas rostou prsa...bolej mrchy jedny.... 😃 😃 😃 Nějaký tip na zítřejší oběd..nejlépe rychlý.. 😃
muddledgirl
25. dub 2014
@kamisb asi půjdem do Kaufu...jsou tam i další obchody..jako Pepco..potřebuju už někde koupit ty kojící košile a podprdy 😃
janice_opiceautor
25. dub 2014
@muddledgirl
@kamisb holky holky brouu prisel.muz z prace tak se mu jdu venovat 🙂
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice běž běž...já dělám uúkoly z angliny... 😃 😃 😃 pa pa pa a pusu... 😉
janice_opiceautor
25. dub 2014
@muddledgirl mno tak se najedl ja docela stihla jeste to nejhorsi zmizet a sel se psem aby pak mohl haji 🙂...ja jsem dneska fakt mrtvolna....asi ten tlak ...ja zitra budu delat ajinu s Kubou...😉 tobe taky...
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice dobrou kočinko..no já jsem mrtvola momentálně z předpřítomných časů....furt dělám chyby..já se to snad nikdy na jedničku nenaučím... 😞 😞 😞 Já jsem mrvá normálně...a teď radši ty vitamíny nejim..tak už budu mrtvá furt... 😃 😃 😃 chodím hajat.....před obědem.. 😃 hezký sny
janice_opiceautor
25. dub 2014
@muddledgirl myslis I have been living here since ....? 😃 napr...
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice jooo jo....já jako teoreticky nemám problém...ale prakticky mě to už točí.... 😃 😃 😃
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice přitom předminulý jsem zvládla na 1 naposled...kur...nik ...šopa...no nic...chce to asi víc píle no... 😃 😃 😃
muddledgirl
25. dub 2014
@janice_opice je fakt,že v GB to bylo hrozně jednoduchý....obzvlášť v rodině...člověk nad tím pak už nepřemýšlel a mluvil správně...jak se nad tím víc zamyslim..tak je to blbě.. 😃 😃 😃
janice_opiceautor
26. dub 2014
Dobre rano!!!!!!!!!

Začni psát odpověď...

Odešli