• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: to jo no...ale to je jen tím,že jsi tak blízko.. :wink:
25. dub 2014 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no vidiš já měla vídenskou roštěnou a pak medovnik :grinning:
25. dub 2014 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :angry: medovník...ten si dám až kolik budu mít nahoře...za 14 dní.. :grinning: :grinning: :grinning: Myslím na něj celý těhu..ještě jsem ho neměla.. :grinning:
25. dub 2014 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice reštěnou miloval můj tatínek..včera by měl svátek... :frowning2:
25. dub 2014 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice Ty voe..ty záda..já chcípnu asi... :grinning:
25. dub 2014 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice radši jsem dnes měla jen letrox, jodid a na noc si vezmu hořčík...sem tam zas vypiju rozpustný mulťák.....ale jinak prdim vitamíny... :grinning:
25. dub 2014 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - máš krásný bříško. Já včera probírala skříň co si vezmu k tomu fotografovi. A v něčem je to břicho jak opravdu obrovský.
A já zase mám spíš pocit, že já mám bříško nějak dole ....tak snad to nebude nic znamenat. Jako dneska když jsem přišla domů mě jako fakt to bříško hrozně táhlo dolů a malej se tam jakoby tlačil.
Naštěstí když si lehnu tak si nějak vyleze vejš, ale někdy fakt hrozně moc tlačí. Ale jako neúplně dolů ale někam lehce nad tu jizvu. hm to je popis teda :grinning: :grinning:
25. dub 2014 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl bolej tě hodně jo??? mě ne,ale já naštěstí cvičim na záda trochu podle tý gravid jogy a jak furt něco dělám tak asi ani nestíhaj:grinning:
25. dub 2014 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb já ti rozumim, já tohle co popisuješ mám,ale přesně taky a třeba vám přijde, že ho mám nahoře,ale mně přijde, z mého pohledu, že je dole ...a ty pocity a táhnutí a tlačení jak popisuješ to je přesný
25. dub 2014 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak můžeš ho mít taky zadkem dolů... :wink:
25. dub 2014 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no já bych cvičila na záda...ale kámoška cvičila sama a pak jí dělaly obstřiky po porodu ....tak při té váze nahoře ani není divu,že mě bolej....Neumím dobře cvičit na záda....nebo jako v těhu se bojim no..
25. dub 2014 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no on je jak kdy někdy hlavou někdy zadečkem ....sem tam škytá, tak to se pak pozná nejlépe ...a před chvílí dělal bouličky pod žebry a to podle mě byly nožičky.
25. dub 2014 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no zeshora je výdycky dole, ale z boku jej máš hezky zvednutý.
25. dub 2014 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 - v kolik jdeš zítra?
25. dub 2014 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 jojo v kolik jdes zitra???
25. dub 2014 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Manžílek je v hospodě a já asi pujdu spinkat. Tak krásný večer a moc to s tím úklidem už nepřehánějte.
Určitě to jde sesunout na jednu hromadu a něčím přikrýt :sunglasses: do zítřka to vydrží.
25. dub 2014 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb hm...mně přijde,že mi furt sedí prdkou...... :grinning: Hm..přítel taky jde na pívo z práce...Kámoš mu volal..slaví svátek..ch jo...dobrou noc kočko..
25. dub 2014 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - mě to nevadí, já mám ty jeho pátky ráda, sem tam je fajn mít klid. On jinak chodí denně kolem 17h z práce. A ikdyž jako nějaký extra věnování u nís neprobíhá, tak přeci jen jsme jinak furt spolu v jedný místnosti a já jsem občas ráda večer sama :sunglasses:
25. dub 2014 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak mě připadá,že jsme spolu dost málo a nechodí jen pátek...dělá na tři směny...takže dopoledne skoro prospí...pak přijde o půl jedenáctý třeba tento týden..a to zas já poslední dobou padám do mdlob....mívá o víkendu někdy přesčasy i dvanáctky a pravidelně o víkendu zkoušku..takže mě přijde,že se moc neužijem...snad zítra něco podniknem...
25. dub 2014 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ale jsou zas chvíle,kdy mně po pěti minutách ráno točí...záleží..na mé náladě.. :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo..asi zas rostou prsa...bolej mrchy jedny.... :grinning: :grinning: :grinning: Nějaký tip na zítřejší oběd..nejlépe rychlý.. :grinning:
25. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb asi půjdem do Kaufu...jsou tam i další obchody..jako Pepco..potřebuju už někde koupit ty kojící košile a podprdy :grinning:
25. dub 2014 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb holky holky brouu prisel.muz z prace tak se mu jdu venovat :slight_smile:
25. dub 2014 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice běž běž...já dělám uúkoly z angliny... :grinning: :grinning: :grinning: pa pa pa a pusu... :wink:
25. dub 2014 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno tak se najedl ja docela stihla jeste to nejhorsi zmizet a sel se psem aby pak mohl haji :slight_smile:...ja jsem dneska fakt mrtvolna....asi ten tlak ...ja zitra budu delat ajinu s Kubou...;) tobe taky...
25. dub 2014 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice dobrou kočinko..no já jsem mrtvola momentálně z předpřítomných časů....furt dělám chyby..já se to snad nikdy na jedničku nenaučím... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Já jsem mrvá normálně...a teď radši ty vitamíny nejim..tak už budu mrtvá furt... :grinning: :grinning: :grinning: chodím hajat.....před obědem.. :grinning: hezký sny
25. dub 2014 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl myslis I have been living here since ....? :grinning: napr...
25. dub 2014 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jooo jo....já jako teoreticky nemám problém...ale prakticky mě to už točí.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice přitom předminulý jsem zvládla na 1 naposled...kur...nik ...šopa...no nic...chce to asi víc píle no... :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice je fakt,že v GB to bylo hrozně jednoduchý....obzvlášť v rodině...člověk nad tím pak už nepřemýšlel a mluvil správně...jak se nad tím víc zamyslim..tak je to blbě.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2014 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Dobre rano!!!!!!!!!
26. dub 2014 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek