• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice ahoj kočí..mně se takkk nechtělo z postele... :grinning: jdu udělat kávu.. :grinning:
26. dub 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky, možná jo, alespoň bude relativně klid na zkouškový a pak se do toho zvesela pustíme, docela se těším.
26. dub 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jinak mi propadla hysterka, oni k tomu potřebují mít čerstvé vyšetření. Tak jdu ve středu na něco podobnýho, vezmu si volno, kdybych z toho byla nějak vyčerpaná, ale asi si myslím, že když nebudu mít narkózu tak to bude v pohodě.
26. dub 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahoj Marti, tak na Tebe moc myslím, hned on rána, ať se Ti hezky uhnízděj:slight_smile: to je dobře, že budeš mít i mrazíky, třeba je ani nebudeš potřebovat a nebo budete nakonec rozrostlejší rodina:slight_smile:
26. dub 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já ted přemýšlím, jeslti si prdnout barvu na vlasy hned nebo až potom..ale asi hned a půjdu uklízet, udělám si k tomu pletovou masku a pustim se do toho --...večer uvidim po dlouhý době skoro všechny kamarády a známe pohromadě tak at krom toho, že jsem hroch taky trochu vypadám:grinning:
26. dub 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ne , o biopsii se vůbec nejedná... jak tě to napadlo? Tu už mám dávno za sebou:( vypršela mi hysterka, tak se bude dělat něco podobnýho bez narkózy, tak snad to přežiju..
26. dub 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin no napadlo, mně to dělali právě před posledním IVF ..jsme se na tom dohodli...bez narkozy...je to něco mezi hystero a biopsii..odebrali mi vzorek sliznice...dělali jsme to proto, že ta sliznice se potom začne obnovovat ta tkán a tím pádem udělá lepší postýlku pro embryjka ..proto mě to napadlo....
26. dub 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin tak si myslim, že to třeba i pomohlo víš...sliznice mi rostla vždycky dobře teda,ale tohle prostě byl krok navíc...tak třeba to taky pomohlo
26. dub 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak jsem vysvlíkla a vyprala celej kočár a ted ho nemůžu dát dohromady?:grinning:
26. dub 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj kočíí..tak jsem od rána nic neudělala..vypila kávu..pak volala kámoška a mrtě dlouho jsme kecaly..pak byla snídaně..krupicová kaše :grinning: No a teď se vrhnu na žehlení ....no toho se taky bojim,že ho nedám dohromady..já jsem antitalent na tyhle věci..
26. dub 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já už to poskládala asi je dobrý si vyfotit když to rozebíráš..doporučuju:slight_smile:)) já už to složila,le je to teda síla:grinning:DDD..já ted peru už druhou várku prádla pro Valinu a uklízím papíry a zakládám a učila jsem se s Kubou Ajinu
26. dub 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice už se to stalo jedný holčině z červencovek...že ho nemohla dát dokupy....tak taky radila fotit....Já si teď krémuju obličej a půjdu se nalíčit... :grinning:
26. dub 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno to já až později až vyndám autosedačku z vany až trochu proschne...hodim si barvičku na hlavu a masku na xichtík a pak se půjdu ospršit a namaluju se těsně než půjdeme...ještě musim něco udělat s nehtama a bude to OK
26. dub 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nehtíky jsem lakovala včera...a na vlásky prdim asi...stejně budou smrdět od kouře...... :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo no maska na ksicht...taky si večer dám.. :wink: :wink: :wink: Přítel mi udělal pedikůru,tak jsem spokojená... :wink:
26. dub 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já s mastnejma fakt nikam nejdu a nehty mě nebaví si lakovat ..měla jsem udělaný gelový,ale ted jsem si řekla, že je nechám odpočinout a stejně jsou to prachy , který ted budu šetřit :slight_smile: takže je jen nějak zapiluju a upravím....na pedikůru si zajdu v týdnu:slight_smile:
26. dub 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 uuužžžžžžžžžžžžžžžžžžžž???????????????????????????
26. dub 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nejvíc mě sejří ta pračka, musim vybrat novou no....furt nevim jakou a moje tajné kontakty z práce nefungujou:grinning:DDD
26. dub 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já mastný vlasy nemám snad nikdy..jen když si dám moc oleje..já je mám přesušený...myla jsem si je ve čtvrtek ráno... :wink: A stejně asi zmoknem..nevim no....Ty jo..jsem si oblíkla mikinu poprvý a už mě je tak tak...ale co stálo to stovku ze sekáče a po porodu se určo užije..i kdyby na doma.. :grinning:
26. dub 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já nehty měla měsíc a půl asi...a nešly mě brát v práci prachy a točilo mě..jak rychle rostly a nebavilo mě tam sedět na nich....takže tak.... :grinning: :grinning: :grinning: Martinka dnes ET? Já se v tom nějak ztrácím totiž--- :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. dub 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já jsem už dvakrát vybírala podle ceny...a zatím držej....jednu máme po tatínkovi v záloze ve sklepě...a druhou asi dva roky zatim..
26. dub 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je to naprd s tou pračkou..my za chvíli letíme ven..
26. dub 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj já jdu pomalu odstranit autosedačky z vany a spodek kočáru už to uschlo a hodim si tu barvičku a něco na xicht...mám ted děsný pigmentový skvrny jak jsem těhotná ted jakoby víc už....já jsem pihovatec normálně,ale ted to jsou fakt fleky:grinning: to budu na oslavě krasavice.....to jsem zvědavá za 14 dní na to focení to bude stát asi za to
26. dub 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já jsem v tomhle děsná jak jsem ovlivněná víš když jsem v tom dělala a měla kolem sebe produktový trenéry ..já tu AEG co mám mám už 9 let
26. dub 2014 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @kamisb
@muddledgirl
@coralin ahoj holky včera jsem se sem už nedostala měli jsme slet s babama.....tak už je mám prd'olky u sebe, je to úžasný pocit :wink: dávali jsme dvě morulky a dvě na zamrazeni, ostatní že jak to měli na té kameře viděli jemné odchylky tak že už půjdou do kytek, no moc doufám že na mrazacky nedojde....
Měla jsem po transferu dvě super baby na pokoji, tak to uteklo a byla sranda, jsme říkali sestricce co nás ruší, když pro nás přišla :grinning: jinak to calovalo 46 tis. no děs :unamused: děkujeme za drženi a teď chci spoustu rad jak přežít čekání :grinning:
26. dub 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 jupííí dvě morulky krááásaaaaa a já si říkala co je to za zvuk..a ono slyšim jak se tam vrtí a začínají si dělat kousací místečko....jo holkáááááá rad jak přežít čekání ..těch by bylo,ale žádná stejnak neni účinná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to dááášššššš
26. dub 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - teda to jsou teda cifry, nás 2IVF přišlo na asi 15tis.

ale co hlavní je aby to dobře dopadlo. no první dva dny odpočívat pak zařadit procházky, zaměstnat mozek a nenamáhat bříško.
26. dub 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice JoJo vrtule jsou to řádné :grinning: :grinning: čekali jsme pět minut na paní embryolozku než je nabrala do pipety, sestra říkala doktorce, že chvilku strpeni Evka je tam honí po misce, že tak malý a už zlobí :grinning: :grinning:
Ale ty po těch osmi musíš mít něco co zabírá??? Jinak bys už dávno musela být v šaškecu :grinning:
26. dub 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no je to běs ty ceny :frowning2: jen ta manzova stala 11tis. Ale v Praze prý ji některé centra dělají za třicet, tak na to by jsme neměli už vůbec..... Nás první vyšlo na 25 tis. bez té operace, ta byla tenkrát v akcia teď za tři roky by to samé bylo o sedm tisíc dražší, plus ještě teda ta operace....
No snad to holky nějak dáme, ten pocit je super, ale ten strach je na prdlacku
26. dub 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 hele to je dobrý znamení..naše Valča ta zase zůstala v katetru a nemohli jí dostat ven:grinning:DD takže dobrý znamení :grinning:
Hele já ti ani nevim holka...prostě je to na palici,ale snažila jsem se vždycky nějak zaměstnant něco dělat, číst, učit se, někde být...nejhorší byl ten poslední pokus..víš co já jsem furt takovej bojovník, že jsem se z toho nezbláznila, čemuž se taky divim teda..ale asi je to tim jak jsem hyperaktivní tak sjem prostě furt zaměstnávala mysl a tělo(teda v rámci možností nepřehánět s námahou)...u toho posledního jsem měla v sobotu ET, v neděli jsem to tak jako šolíchala a v neděli jsme courali po těch houbách v lese asi 3 hodiny ..pak jsem třídila fotky, četla knížku, hrála hry, třídila hadry a tak.... a 10 den jsem to nevydržela ..jsem moc ráda, že už to nikdy víc nebudu muset absolvovat to ti teda řeknu na rovinu, páč ten stres že furt čekáš je na tom to úplně nejhorší ..pak to vlastně jede furt,ale ten začátek od OPU do testu a pak do srdíčka to je to nejhorší psycho....ale ty to zvládneš... jsi taky veselá kopa a v ničem se moc neštouráš a spoustu věcí si nepřipouštíš...prostě si říkej, že to bude a akorát nic netahej a nenamáhej bříško a ono to bude OK:slight_smile:
26. dub 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 hele,ale taky jsem si to 6 x dost obrečela a pak jsem když jsme šli někam pařit a vratili se domů a já měla kolikrát kvůli tomu lítostivou tak jsem o sobě nehezky mluvila,.zvláště při těch pokusech s mým mužem...:(( ale je to blbost , takže taky jsem to nenesla úplně dobře jak se dělám..ale je to
normální, člověk prostě musí jít dál a adál bojovat ...anebo si vytyčit prostě jinej životní cíl.....zvláště při těch pokusech s mým mužem...:(( ale je to blbost
26. dub 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek