• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

25. března 2017 
@martas14 držíme nase všechny palecky!!!!!!!
26. dub 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
26. dub 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pidisek děkujemeeeeeeee :slight_smile: a vidím, že máte krásný palečky... to půjde, ty musí být extra šťastný :wink: :grinning:
26. dub 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuji Jani za oporu, je to fakt boj :unamused: na jednu stranu je člověk tak nadšený a plný očekávání a na druhou moc dobře ví jaké jsou ty šance vrtkave. U prvního člověk nic nevěděl a fakt se bál jen těch zákroků, kdežto podruhé už se sice nebojí vlka nic, ale zase furt jen spekuluje nad výsledky, jestli budou vajucha, pak spermie, pak embryjka, pak //, pak srdíčko no blázinec hadra :slight_smile: dnes budu ležet, zítra taky možná ještě a pak se pomalu dám do provozu, kdy se mi to má zakousnout ta morulka?
26. dub 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 tak vyložen ležet fakt nemusíš...zase aby se ti prokrvovala děloha že:slight_smile:) ležet je fakt zbytečný jen se nenamáhej dlouho nikde nestůj, procházka zítra krátká klidně ok:slight_smile:)) ale jelsti se ti chce ležet tak to zase jooo....má se poslouchat tělo:grinning: ..blasty se zakusujou tak 6-7 den od OPU...tak morulka tak třeba 8-9 den....od OPU?
26. dub 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - já to měla jako ty v sobotu 4 den morulka ...a paní doktorka říkala, že v pondělí a uterý se rozhoduje jestli se chce nebo nechce zakousknout a že ten rozhodující den je pak čtvrtek pátek. A to že chce právě už chodit na ty procházky tak na hodku denně, aby se děloha prokrvila a umožnilo to uhnízdění.
a já pak další uterý už riskla testík :grinning:
26. dub 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky to je věcí to je strašnýýýýý takových hadrů a všeho to nestihnu do června ani všechno vyprat :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no to já ležím ráda dost :grinning: :grinning: ale zítra mě malá na vycházku stejně vytáhne, spíš mě láká jít dělat kytky nebo sadit, jenže to vím, že bych se neuhlídala, něco zvedla, nebo tahala a pak bych si nadavala do telat :slight_smile: takže musím opatrně na ty pracovní věci, proto je u mě jistější ležet :grinning:
26. dub 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale stihnes ty jsi totiž maxi šikula :wink:
26. dub 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 no to je právě to , že se člověk zapomene a něco zvedne taky jsem sie musela hodně hlídat...no nevim,,jelsti ta pračka odejde nadobro s čimž počítám tak to nestihnu ani náhodou :slight_smile:) ale je to krásný ta kupa těch pidivěciček:slight_smile:
26. dub 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to je krásně vyčerpávající info jak jsem chtěla... děkuji Kami, takže až v patek bude rozhodnuto? Já myslela, že v úterý už můžu dělat stojky a bude to upečeny :grinning:
a jít do zoo např. st,ct by už byla velká vycházka?
Je test už v úterý, no tak to já se bojím už teď :grinning:
26. dub 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 hele ti říkám, já jsem v sobotu měla ET a v pondělí jsem 3 hodiny chodila po lese:grinning: ...jinak zahnízdění trvá 6-12 dní po oplodnění:slight_smile:
26. dub 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no krása to je, ale pak už se to přejí, když se to pere furt do kolečka dokola a žehli, ale jak začnou chodit, tak jsou to hold malé chodící popelnice :grinning:
A co se ti na pracce nezdá, rachoti, nezdime?
26. dub 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to vyrazíme do zoo nebo na výlet ať taky prckove vidí, že je s námi zábava :slight_smile: akorát před chvilkou jsem dávala k břichu chuvicku, jak tam malá říkala básnicky v postylce, aby věděli, že velká segra je taky pěkný ero :grinning:
26. dub 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@martas14 žehlit to naštěstí nemusim :slight_smile: to jsem štastná jako blecha:slight_smile:
26. dub 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 :grinning: :grinning: :grinning: jéééé velká ségra je éro po mamině to musí být:grinning: to je hezkýýýýýýý...
26. dub 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo ty máš tu sušičku, to já sice taky ale jako v kombinaci a to není úplně ono, ale mě osobně se to vyzehlene prádlo nějak víc zamlouva
No jo máš recht ero bude asi dědičné z mé strany :grinning: tak doufám, že teď zas pro změnu odnosim kopii taty zvaného Mirek Dušín
26. dub 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 no ta kombinace je na prd no..tady to vysuší a hned toposkládám a je to super...krásně to i odchlupí jsem z ní fakt nadšená...probírala jsem to žehlení a bylo mi řečeno, že sušička udělá stejnou službu a žehlení je v tomto případě přežitek...že bacily to spálí tak i tak navíc když žehlíš tak bys to dítě hned do vyžehlenýáho musel navléct..tak 5 minut než na to ze vzduchu a tak zase vlezou nějaký bakterie a že sušička to zastane úplně stejně.-) tak jsem ráda, budu žehlit jen pleny a nějaký hodně mačkavý věci..jinak jak to vyndám a poskládám tak je to krásně vyžehlený ..ušetřím tím i čas
26. dub 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to zní jak pohádka :slight_smile: až se zhrabu z výdajů za ivf, tak napíšu jeziskovi o sušičku :grinning:
26. dub 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 hele ted jsem poskládala zrovna další várku úplně horkou a super..jen ty hadrový plenky a ručníky asi přejedu pro svůj pocit lepší:slight_smile:))) Jojo já taky právě psala ježíškovi:slight_smile:)))...No nic já ze sebe jdu udělat krásnou...teda v mezích možnosti a vyrážíme na ty narozky ..muž už dorazil z práce, nabaštil se, ted trůní v kanceláři a jde se vysprchovat a jedeme:slight_smile:
26. dub 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no tak to si moc užijte zlato a pěkně se bav, a jako těhulka máš nárok jim tam sníst všechny chlebíčky :grinning:
26. dub 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 no proto kvaltuju na muže,aby na mě neco zbylo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kdo dřív přijde ten dřív žere..ale to bude dost rockerská oslava tak aby tam nááký byly:grinning:DDD
26. dub 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no tak to bude možná problém, bo oni se na jí i z piva :grinning: :grinning: já mám hlad už teď jak kdybych měla žrát za tři :grinning:
26. dub 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - no moje doktor sama o sobě říká, že je spíš opatrnější. Že nemá ráda po IVF nějaký extra výšlapy apod, ale když bude zoo v klidu a bez spěchu si i někde posadíte tak asi proč ne.
Prostě dej na svý pocity jak se budeš cítit. Já třeba ve čtvrtek po IVF což bylo 5den po ET jako nemohla nic, motala se mi hlava a bylo mi blivno. Pátek v pohodě a od soboty zase blbě. Takže já bych ty prvnní dny nikam nedošla. Ale každá to máme jinak.
26. dub 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hodím sem fotky veci co chci prodat - většinou veci do porodnice tak kdybyste nekdo chtěl :slight_smile:
26. dub 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Balík vlozek po porodu, kalhotky po porodu Carrivel pratelné - z původních 5 jsou tam 4 cena byla 189,- a jeste tri kalhotky z lékárny / ty stejne jako Carrivel/vse za 150 kdo chce?
26. dub 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. dub 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice AEG co to je kočí..? Tak já fleky nemám...ale jsem nějaká vyblitá teď a ruměnce jak sviňa...to už mám ale tak od 4-5 měsíce tt :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 já hrála hru na xbox,čučela na filmy, volala všem kámoškám... :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 tak mě naposled brutálně bolelo břicho..takže já jsem fakt tři dny ležela a pak už normálně chodila...a na procházky pomalu cca po týdnu,kdy se břicho ustálilo do klidu...holt bylo 42 vajuch no.. :wink: :wink: :wink:
26. dub 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek