• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@muddledgirl no já právě jo dyk jsem v tom dělala...jen mám ted omezené možnosti no něco vymyslíme ..a tuhla starou zkusim šoupnout ještě na chvilku na chajdu :slight_smile: .hele ted jsem zrovna četla, že od toho 30 tt se přibírá tak 0,5 kg týdně a já to na sobě vidím a to zase nějak moc nejím no.....jen už mi otékají trošku nohy a v noci mě začala brnět ramena a ruce a stehna a lýtka.....už i prsty mi trochu otýkají tak jsem sundala prstýnky
27. dub 2014 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl
@janice_opice tak šidit Deli a větrníky to už je vážně zvěrstvo :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak já prstýnky nenosím už...ale kdybych nosila,musela bych je dát dávno pryč...hm...já přibírám víc jak půl kila týdně od 13tt..tak jsem asi exot...ale přibrat kilo od středy..když jím míň..to je prostě nenormální... :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 viď...je to děs běs..co se děje..a kdy Ty jdeš na krev čičino? :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb palecky se hodí :wink: a zařídit, aby už byla příští neděle by nešlo :slight_smile: už jsem jak můj, ten po cestě jak jsem ho vezla domů z nemocnice, celej šťastnej furt opakoval, přesně na tento okamžik jsem se hrozně těšil až to bude za mnou a budu na cestě zpátky :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 těch 14 dní je děsnejch no...ale vlastně mi přijde,že furt čekám...teď třeba zas na kontrolu.. :wink:
27. dub 2014 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl přímo nehorázné, měli by jsme na to sepsat petici :grinning: ..,..já jdu 9.5. což je dohromady 14 mé šťastné číslo, tudíž to musí být dobré :grinning:
27. dub 2014 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no holka já ted taky přibírám a jím málo,ale to je prostě ten poslední trimestr ..ted je nejvíc plodový vody a mimčo se obaluje tukem takže to jde samo no...to se nediv...exot nejsi ..dyk jsi se cpala furt sladkym a bramborákama a nic moc pohyb tak to pak je jasný, že ta kilča jdou nahoru.....:slight_smile:) Dyk je to fuk, pak to shodíš, když to nemá vliv na tvoje zdraví tak si to asi užij i :grinning:DD
27. dub 2014 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 tak to je super....Ty jo..bude květen..nemůžu tomu věřit..zase budu o rok starší... :grinning: :grinning: :grinning: Já se tak ale vůbec necítím bože... :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice pohyb mám...ale od 5.měsíce...protože do 3. jsem musela ležet a pak měla 3 týdny klidovej režim....ale teď co jsem za týden nachodila..a je mi to k hovnu...8 km do Tesca..asi 5 po HK včera asi 5 km..a každej den skoro do města...to jsou minimálně taky dva...takhle jsem nechodila ani netěhu...Ty voe....nemůžu dýchat normálně natož teď.... bych chtěl vidět..kdo přibírá půl kilo týdně...tak asi fakt nic nejí..nebo teda nevim..
27. dub 2014 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14

@muddledgirl jo to čekání je děs celý těhotenství i na ty kontroly, jelsti je všechno jak má, naštěstí já ted jdu už po 2 týdnech tak jsem ráda,ale stejně mi to přijde dlouhý, ale ten začátek je teda úplně jasně nejhorší......:grinning:
Včera tam na tý oslavě byly ještě dvě těhulky..jedna měla pupek skoro jak já ted a to čeká mimino až v září a ta druhá měla větší,ale už má po prvnim termínu tak to čeká každou chvíli. obsluhovala gril..mz muž povídá...že je hustá jako na takovýhle akci u grilu..tak jsem mu říkala, že jí naprosto chápu, že bych klidně taky šla a dělala všechno,aby už to prtě šlo ven.....Motol pár metrů tak co no, řidičů dost.... a kdyby to mělo pomoct po termínu,aby prtě šlo tak proč ne:grinning:DDD at se připraví na mě pokud bude 39 tt a nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jo já vím, že do porodu, je to furt nějaké čekání, ale už je takové sladké, bo tam za odměnu uvidis Samika, já bych taky čekala s úsměvem kdybych za odměnu viděla // jenže to bohužel není jistota :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2014 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jasný právě, že jsi musela ležet tak jsi to měla ztížený.......já ted začala přibírat půl kila týdne, jsem se ted vážila a mám navrch 7 kg :slight_smile: ale jim...včera kupříkladu jsem měla k večeři kuřecí steak s chlebem a okurkou a k tomu nealko pivo :grinning:
27. dub 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice sejří mě to,že se snažim skoro nad moje síly...a letí to nahoru...ještě víc....pak měj motivaci...a stejně už to že bude velikej nezachráním....
27. dub 2014 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl taky doufám, že měsíc lásky bude pro bublinky dost inspirativní aby se u nás zabydleli :slight_smile: a který den je ten tvůj :wink:
27. dub 2014 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no nemusí ještě tolik přibrat...uvidíš a pokud si myslíš, že budeš rodit císařem tak je to asi jedno:slight_smile: halvně se nestresuj..myslim, že i to, že omezíš to sladký je dobrý ..ty děti si berou právě hodně ...takže ok
27. dub 2014 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já vim,že si to dělám sama......ale jestli to půjde takhle dál za 4 dny kilo...tak to jako potěš kozy....tak je fakt...že piju hektolitry vody no...No..asi budu muset vysadit chleba no....stejně to chci po porodu uděat...zase jíst knackebroty arýžový chleba a kváskový...tak můžu rovnou začít.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 já jsem 29.5. a už budu na MD, tak to bude fajn..že budu moct být dlouho venku...tak chci něco vymyslet a pozvat kámoše na narozky...s děckem to pak už nepůjde...Nejlepší by byla grilovačka...ale ve 2+1 asi těžko..tak uvidíme..

Květen je fajn... :wink:
27. dub 2014 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele je fakt, že já taky zadržuju hodně vody a to ty asi taky a taky hodně lemtám..takže přibíráš určitě i tím hodně....tak to se zase neboj, hlavně se nestresuj a bud v pohodě to je to nejdůležitější:slight_smile: jsem zrovna právě psala na fb, ž e u nás ve vchodě bude nová pekárna..no to pro mě bude po porodu pakárna spíš.....auuuuu při dietě:grinning:..teda jelsti se mi podaří kojit tak dietu držet nebudu no,ale stejně
27. dub 2014 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice tak to já po prvním screeningu už žila v tom, že je všechno v poho a nemůže se nic stát :slight_smile: :slight_smile: sladká nevědomost, tudíž mi nějaké prohlídky v těhu ani nedošly důležité :grinning: ale tak já žila i v přesvědčení, že každé ivf se musí povest, že když už je embryjko, tak je to jasné a ono prd, zjišťuji, že mi internet zničil sny :grinning:
27. dub 2014 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice fakt jsem ještě takovouhle depku neměla..sedla na mně a nechce pryč...brečim jak malá holka,že jsem jako velryba....a že malinkej bude moc velikej.....

Já dietu držet neumím...ale vysazení pečiva mi fakt pomohlo a chůze hlavně.....Věřím,že salámy párky, paštiky budu nadále jíst ...jednou za pár měsíců..teda doufám...to sladký to je můj celoživotní průser..já umím dřít..ale tak měsíc...zhubnu třeba 7 kilo... a pak už nemám sílu hoďku a ž dvě denně cvičit a plavat....ale já už mám takovou povahu...buď nic anebo moc...

..Dneska vyndávám kuře z mrazáku a vidím tam zmrzlinu...tak jí otevřu...a divím se,že nějakou máme a tam zamražená polívka :grinning: :grinning: :grinning:

My máme pod náma obchod..ale už se tam učím nechodit... :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 já tohle měla u prvního IVF takže neboj....ale to screeningy ještě nebyly ani..a taky jsem žila v tom, že se každé IVF přece povede že to je jasný a žádný komplikace v těhotenství nejsou...no jo no..fakt sladká nevědomosst......ty dalěí IVF pokusy a diskuze a informace mě z toho vyléčily bohužel...a taky asi věk:slight_smile:))
27. dub 2014 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 jo jo..to asi všem internet zničil sny....taky jsem si myslela 1. transfer...vše hned klapne..ale díky bože,že ten 4. dopadl....

Já bych byla asi v klidu ...ale jak se něco v těhu děje...tak se člověk pak už bojí furt....Nejlepší jsou kámošky..jedna mi do telefonu furt vypráví o dětských nemocech a tak a ta druhá furt se mnou řeší ....nemocné miminko bývalého manžela...Ne že by mě to nezajímalo...ale jsem ráda,že jsme zdraví....a poporodníma historkama a jinýma v průběhu těhu..by mě teda nejbližší lidi strašit nemuseli..
27. dub 2014 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele klídek..kamarádka přibreala 30 kg ..si to přečit píše mi to na fb pod tou pekárnou a je štíhlá jako lunt..hlavně, že je malej zdravej a ty taky a jste OK, žádná depka není na místě holka dyk za chvilku budeš mít krásnýho chlapečka doma tak ho nestresuj..a to sladký to tělo prostě potřebuju já to fakt chápu .... a nikde není zřejmý, že bude Samík velikej....jako fakt ber ty váhový odhady dost s rezervou..takhel po velkym UTZ strašili kamarádku, že bude mít velikýho kluka kolem 5 kg, že se vymyká tabulkám a nakonec měl necelý 4 kg takže fakt klid!!! a i kdby byl velikej tak hlavně, že je zdravej a císařem je to jedno..navíc ty veliké děti jsou tak nějak dopečenější.....Kuba byl úplně zlatý miminko, žádný prdíky, prostě hotový dítě a určo si myslim, že to bylo tim jak byl velikej a vyvinutej..takže hlavně, že se povedlo a je v pořádku...stresující maminka to neni to co potřebuje!!!Klííd holka, ty se dáš pak do kupy.....a Samik bude spokojenenej s usměvavou maminkou
27. dub 2014 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl normálně řekni kámoškám at ti takovýhle věci neříkaj jinak se s nima nebudeš kámošit..no nejsou na hlavu??? :astonished: :grinning:
27. dub 2014 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
nic děvčata jedeme do Kauflandu nakoupit už tu neni ani prd :slight_smile:
27. dub 2014 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 - hm tak posouvat čas bohužel neumím. Zkus se prostě nějak zabavit ...já si četla a koukala na seriály. Hold musíš něco vymyslet a ono to uteče.
27. dub 2014 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@martas14 Ahojky, Marti, moc gratuluju, hlavně nepřemejšlej a nesoustřeď se na to. Jeďte na výlet, pozvi kámošky.. vím jak moc je to těžký, ale ty jsi šikulka a zvládneš to. Bude to dobrý... už je vidím, jak se tam zahákli drápkama a zavrtali se v novém domečku:slight_smile: A to bylo za celé IVF, ty jsi měla ještě nějaký pokus, ne? To je velkej doplatek.. ale za tu radost to stojí.. tfuj tfuj tfuj:slight_smile:
27. dub 2014 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice děkuju Janičko..já vím,že je důležité,že se to povedlo a že jsme zdraví...V jednu jdem do Lidlu a nakoupím zeleninku a udělám nějaký dobrý salátek...

Jsou na hlavu...ono chvíli se to dá...ale furt...už mi lezou na nervy.. :angry: :angry: :angry:
27. dub 2014 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jo to bude poradna oslava naposledy jako slečinka, bo příští rok už budeš slavit jako maminka :slight_smile:
27. dub 2014 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek