• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@martas14 Tak my u prvního dali 40 000 ale celkem byli tři transfery...no jo..ale miminka se tam už těší na hodnou maminku...a když ne dvě ,tak jedno.... :wink: :wink: :wink: :wink: už se všechny těším..až sem budeš dávat testíky..
27. dub 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 :wink: :wink: :wink: Jéé...teď mě tak napadlo,že by byla sranda,kdyby se narodil na můj svátek..11.7. :grinning:
27. dub 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hlavně se těmi kily moc nestresuj. Ono hlavně teď budeš podle mě trochu víc přibírat. Většinou se nabírá až nějakou dobu po tom co se to sladký víc jí a ne hned při tom papání.
Ono teď bude tělo všechno "skladovat" pro jistotu že už jim moc dávat nebudeš když jsi to omezila.
Mimi prý teď přibírá tak 200g za týden.
27. dub 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - s tou oslavou narozenin bych řekla, že právě grilovačka je v pohodě. Naložíš maso a zbytek by už obstaral manžel ne?
27. dub 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb už je to lepší..vybrečela jsem se a dala si koupel.. :wink:Grilovačka by byla super..ale my nemáme zahradu,víš???Jedině,že bych překecala kamaráda..je to hodně dobrý kamarád přítele..tak by to bylo fajn.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddlegirl nic si z toho nedělej zlato někomu ta váha v těhu letí jak blba a Samik bude akorát , žadnej valibuk se konat nebude :wink: smutkem ho jen zlobis, bo on ví že má mámu veselou kopu a že jak tě pak bude prohánět a k tomu pár nevyspanych nocí a budeš jak lunt, na úpravu jídelníčku bude dost času po kojení, ale ta energie z toho sladkého je hold potřeba, vidím to na sobě já před těhu byla bramburkovo-oriskovy typ a teď už jsem taky na sladký :grinning: :grinning:
A žádný černý knihovny neposlouchej, teď se to fakt nehodí, teď máš být jen na veselé notě, když prožívás to nejkrásnější období :wink:
27. dub 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl no podívej i 17.7. je pěkný datum :grinning: :grinning:
27. dub 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já bych vám sem tak ráda dávala testiky, az by vám to lezlo i krkem :grinning: :grinning:
27. dub 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb no já jsem celkem dost filmový typ a furt na něco cucim, ale teď na to vůbec nemám náladu, toto je fakt děsny paradox :grinning: :grinning: no blázinec, znáte to všechny :slight_smile:
27. dub 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 :wink: :wink: :wink: já vím,že ho tím jen zlobím...umeju vlásky..upravim..na nákup s přítelem...a něco uvařím...děkuju....

jinak jak mi přišla od sociálky žádost o peněžitou pomoc v mateřství..poslali to na starou adresu..ještěže mi to pošťačka háže do práce...Paní píše,že to mám vyplnit a donést...tak se po té komisi tam stavím....Tak to vypadá,že to asi ani nebudu muset dávat zaměstnavateli.. :astonished: To by bylo brzo vyřízené teda..o starost míň... :wink: :wink: :wink:
27. dub 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 já jsem za toho půlroku překoukaná...čtu jednu starodávnou knížečku od Sarroyana...a mě se moc líbí..je po taťkovi.. no a vlastně na dnešek mám plán...šprtat předpřítomnej čas..páč to chci umět na jedničku...ale to asi nehrozí..furt dělám chyby... :grinning:
27. dub 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl no jo to je pořad papírovániho jak u blbych na dvorku, tak snad to půjde jen odnést a budeš mít klid, tak si uvarte něco dobrého, my jsem k našim na rizika, ale až se malá vyspí :slight_smile:
27. dub 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 na rizika? :astonished: :astonished: :astonished:
27. dub 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl :grinning: :grinning: na řízek já teda sojovej, můj normál :grinning:
27. dub 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no i já doufám, že budou rozumní, nebo aspoň jedno a ubytují se v mém Grandhotelu Pupp :grinning: :grinning: posílám jim samé dobroty, velká sestra sem tam pusu přes bricho, tak to by bylo, aby nebylo :wink:
No nás první ivf v 2011 stálo 25 tis. (bez mojeho operace,ta byla tenkrát zadara), pak v létě Ket za 8,5 tis. no a letos to bylo celkem 46 tis. (i s tou operací) :rolling_eyes: :frowning2: takže masakr, ale samozřejmě to za to stojí, jen teď ještě najít ty // :wink: děkuji za podporu Kaci, moc to potěší kolik dušinek tu člověku pomáhá bojovat ...
27. dub 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@martas14 639 tisi hlasim za moje vsechny IVF :grinning:
27. dub 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 sojovej? uáá....Ty jíš hodně zdravě viď? Já teda jedla jednou sojový kostky a děs běs...no moje ségra je něco mezi vegankou a makrobiotičkou...ale jako ne úplně..třeba ryby jí.....no ale třeba její vánoční cukroví a dý%nová polévka..to je něco... :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..to je něco nepředstavitelnýho..na to by jsme si museli brát půjčky..Ty voe..děs....my dali 56 asi...celkem....
27. dub 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja tak nesnasim nakupovani to je des a v Kauflandu me serou navic, ale dneska tam meli dobry akce....ale jsem hotova.....
27. dub 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ty 3 hrazeny vysly na 65 tisic a tech zbylych 5 to ani nemluvim....no taky muselo byt par let pauza....nez se n3co nasetrilo :/ je to hnus
27. dub 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hlavně,že už je Valinka v bříšku a zdravá...už jen aby jsme v termíny porodily bez komplikací :wink: :wink: :wink:
27. dub 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já nakupuju ráda..protože se do Kaufu a Hypernovy málo dostanu... :grinning: :grinning: :grinning: Ale chápu ty lidi..děs...a v Pha jich je víc v těch obchodech....ooo sladký Londýn...jak já tam vždycky nadávala.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pár let pauza je dobrý, mě by nestačil celej život na to vydělat půl mega na ivf :grinning: :angry: no hlavně že je to vůbec nějak v možnostech a mohli jsme to všechny vybojovat....
27. dub 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl no zdravě extra né, jen vegetarián, toť vše :grinning: ale už bych asi jinak žít neuměla :slight_smile:
27. dub 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mě v Kaufu sere jak ti koukaj do košíku a do tašek,jestli jsi náhodou něco neukradla...takže tam chodim jen vyjímečně..máme to nejblíž a dneska jsem to chtěla mít z krku.....
27. dub 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ti prckové byli nejlepší tam bylo asi 60 prcků a tak 40 dospělejch a prckové furt pařili:slight_smile:)) sranda, jedna pidi cácorka do mýho muže furt rvala tyčinky :grinning:DDD no a něco k jídlu jsem ukořistila :grinning:
27. dub 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no to byla náhoda jen , že nám zbylo pár korun po prodeji bytu...tak jsme investovali do mimina..jinak by nebylo no...
27. dub 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super fotky, je vidět, že jste se měli jak prasátka v žitě pivecko, haminky, živa hudba...... No ještě že jdeme dnes na ten dlabec k našim :grinning: a sfutruju tam s dvojčaty i talířky na kterých to bude jak se těším :grinning: a tobě to holka sluší :wink:
27. dub 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@martas14 byla desna sranda jsem si parkrat malem curkla do textilu...jo prdlajs uz mam ten xicht odulej navic ja jsem fakt nefotogenicka...
27. dub 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak já extra masová taky nejsem....ale aspoň občas to kuřátko si dám ráda..
27. dub 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek