• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@lenkafel no před jsem brala antb. a po snad 14 dní, ale jak kde, někde říkali, že to nevadí, někde 5 dní -horší je, že i orgasmus je špatnej dle mýho jak se dělo stahuje...nevím no..zkusíms es na to zeptat :grinning:
16. črc 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj o víkendu s tím něco udělám :slight_smile:
16. črc 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen hele z toho si nic nedělej já se taky furt přesouvám...tak snad tentokrát už ve snažilkách naposled :grinning:
16. črc 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 marti, u nás je taky problém v partnerovi, můžeš mi prosím tě napsat trochu víc, jak se vám minule podařilo? u nás spermie počítáme na kusy (už jsem to tu někde psala) a 1.IVF nevyšlo a ted asi ani ket, zítra jdu jeste pro jistotu na krev...
16. črc 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chjo....to jsou teda zase vyhlídky, ale za ty // to stojí si počkat
16. črc 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Chodím do Gennetu do Prahy, o Heliosu jsem četla samá pozitiva.....ale je to teda kus cesty...jsme z Prahy, asi by nebyl takový problém tam prostě dojet, ale s prací by se to asi skloubit moc nedalo :frowning2:
16. črc 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No já doufám, už si přijdu jako vtěrka. Nová skupina a už tam jsem :grinning:
16. črc 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen do Prahy jsem musela na OPU u 1 IVF,protože v Liberci se jim rozbila odsávačka :grinning: Tam mě naštval embryolog. Měli jsme od naší Mudr.napsané PICSI a on,že to není potřeba a šup udělal nám přirozené oplodnění a to dopadlo katastrofálně. Byli jsme tenkrát vyjukaný a věřili jsme mu. Naše Mudr. se pak rozčilovala,že nám zahodil pokus. no stalo se. Pak jsme měli v Liberci ještě 2 IVF, to jsem potratila na 7 tt :frowning2: a pak ještě 2 x KET a to jsem měla jednou biochemické. Chtěla jsme po nich další vyšetření - DNA spermií a PGD embryí,ale bylo mi řečeno,že je to zbytečné a máme to zkoušet. tak jsem se objednala do Brna. Jsem v Heliosu spokojená. Všechno detailně vysvětlí,hlavně je možnost mluvit s embryologem,což v předešlém CAR nebylo. U nás se ukázalo PGD embrya jako velmi důležité. Nelituju přestupu. Jen to teď dotáhnout do zdárného konce. :wink: V práci si beru dovolenou a nebo mi to uznají naštěstí jako celodenního lékaře. Ale je pravda,že celá dovolená mi už druhým rokem padne na CAR :angry:
16. črc 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahoj, to bude nas prvni pokus. My sice otehotnet umime, ale mam nejaky problemy s imunitou, tak musime tehotnet "rizene", aby se dalo skloubit zaroven s dalsi lecbou. :unamused: Uz mam za sebou 3 ranne potraty a jednoho mimone, tak jdeme jinou cestou...
16. črc 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kockacz já jsem koukala, že jsme si nějak dřív už psaly a asi jsme tu imunitu řešily, protože já řeším taky NK buňky a imunitu, ale budete to mít o to lehčí, že vám jde otěhotnět, jen škoda těch potratů, takhle to špatně snáším, když nevyjde IVF a přijít o ně takto tak to už mi asi hrábne.
16. črc 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj, hodně tady změnu caru s holkama probíráme. Já mám 13ti letou dceru přirozené těhu, a pak už nic, před 3mi lety mi zjistili endometriózu, tak to zkoušíme přes ivf. Před dvěma lety jsem měla první a dali mi dvě blastocysty, byla jsem těhotná, ale v 8týdnu konec :frowning2: a teď se podle mě také chytlo, ale pak nic. Teď mi volali z caru, že jsem hcg měla 0,8 :frowning2: , bylo to jasný dostala jsem ms.....A chci se zeptat, protože chci taky před posledním pokusem udělat genetiku, vám vyšla genetika v pořádku a pak se dělá ještě genetika embrijek? Protože mě právě taky připadá, že tam není něco v pořádku, otěhotním a pak se přestane mimi vyvíjet.
16. črc 2013 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho koukám, že to máš taky drsný, proto jsem si brala neschopenku,, ale při ketu jsem zkoušela chodit i do práce (předloni)
16. črc 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak jsem měla hcg 0,8, tak myslíš, že jsem se mimi na chvilku chytlo nebo se to podle toho nedá vůbec určit?Já mám fakt totiž pocit, že do 8 dne jsem byla těhu a pak konec, no prostě jako poprvé. Myslíš, že je to možný?
16. črc 2013 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 to je pravda, to zaměstná hodně, díky za podporu, paterčata bych klidně brala.. dělala jsem si legraci, když mi brali vajíčka a bylo jich 11, že budeme mít Klabzubovu jedenáctku :grinning: no nic no:( stačilo by mi fakt klidně jen jedno:slight_smile: a byla bych nejšťastnější na světě, stejně jako vy všichni tady:slight_smile: já když jsem organizovala naši svatbu tak to bylo taky pořád něco a to jsem začala hledat inspiraci vážně brzo a postupně jsem něco chystala:slight_smile: ale ta moravská bude asi pěkně velká, co?
16. črc 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj teda to mi je tě líto, že takhle trpíš, to je fakt děs :unamused: , snad to bude dobrý, snad se ti to brzo sklidní, ten tvůj oragnismums :wink: .
16. črc 2013 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Já jsem taky zvažovala, že po druhém neúspěcnu změním CAR,ale ještě jsem se rozhodla to s nimi naposledy zkusit. Jsem tam spokojená, dr je super a mám to 10minut od práce. Jen kdyby už se to konečně povedlo..DNA spermií nám taky ještě chybí, tak to budu chtít teď...a tak daleko, abysme mohli udělat PGD jsme se ještě nedostali :confused:
16. črc 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Co to je to PGD embrya prosím tě? Musím se na ten můj car taky trochu připravit s otázkama a pak se rozhodnu, jestli zůstanu, nebo se taky rozhodneme dojíždět do Brna, mám to 200km, ale vidím, že to taky zvládáš :wink: . Já bych teda asi volila reprofit v Brně, doporučovali mi ho.
16. črc 2013 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ahoj, budeme rádi, když tu budeš s námi :grinning: . Jj je to pech no. Ale právě, že teď na holkách vyzvídám ohledně genetiky a tak, protože přeci jen máme před sebou poslední pokus tak to nechci podcenit. Taky jsem si domluvila konzultaci ohledně laparoskopie, že by mi odstranili ty srůsty a endometriózu trochu :wink:
16. črc 2013 ve 14:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 hoj Martinko, to víš, že se všichni přesuneme do skupiny velké pupky!!!! Musíme už sakryš :wink: . Jinak hcg jsem měla 0,8, tak nevím, jestli je to známka, že se na chvíli mimi chytlo nebo ne :unamused: . Jdu na konzultaci, chceme genetiku a domluvila jsem si i konzultaci ohledně laparky, že by mě trošku vymetli pavučiny, odřízli pár srůstů a tak :grinning: , holky mě tady trochu nahlodaly, neb možná by se mi mohlo povést otěhotnět normálně :wink: . Chlap má spermie jak dvacetiletej a já mám vaječníky i vejcovody oba....akorát je to tam asi pěkně zaneřáděný tou endometriózou a srůstama no. Tak uvidím co mi ten můj známej porodník řekne :wink: . Hezky si užívej sluníčka :wink:
16. črc 2013 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice křeče už přešli, ale jsem hrozně unavená a bolí mě záda.. tak nevím co to má být, ty si s tou mrchou taky pěkně užíváš, co?
16. črc 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 dík, asi bych potřebovala náhradní... :grinning:
16. črc 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Ahojky, mě právě říkali,že ten potrat byl asi způsoben špatnými chromosomy embrya. Genetiku tu základní nám vyšetřovali ještě v gennetu ještě před 1 IVF a bylo nám řečeno,že se k sobě skvěle hodíme. Jenže se stále nedařilo a tak jsem pak přišla na internetu na to,že dělají PGD embryí. A že mají v Heliosu velmi dobrou praxi a zkušenost. U 3 IVF jsme si tedy nechali PDG udělat a ze 2 embryjek které jsme měli byly obě špatné. ale prý je to až nestandartní výsledek. A buď je to náhoda a nebo pokud se to bude iopakovat,tak máme smůlu a je to jen příroda a nejde s tím nic dělat. Jen dárce nebo dárkyně. Ono totiž navíc jedno embryo byla chyba z vajíčka a jedno ze spermie. Takže nevíme stejně u koho je problém a věříme,že teď to vyjde. Je mi líto,že máš za sebou tolik špatného. :frowning2: A mrzí mě,že to teď nevyšlo. Vím jak to bolí. U žen nad 35 let je prý špatných více jak 50% embryí. Já osobně bych ti PGD doporučila.
@coralin bolí to,vždy dopadnu na dno a pak se zase drápu nahoru. Zkoušela jsme všechno možné - pití bylinkových čajů,cvičení Mojžíšové. Teď na všechno kašlu a raději se snažím být v pohodě. Zatím to jde,ale jakmile se to přiblíží tak zase budu na nervy :grinning: Po ET,KEt chodím do práce pořád. Sedím v kanclu tak se to dá. :slight_smile:
@meyryen nám dopadla velmi dobře i DNA spermií. Sice je přítel má okousaný :grinning: - tak říkám horší morfologii a pomalejší,ale pro IVF je to dostačující.
16. črc 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Reprofit je prý také dobrý. Ten je zaměřený prý hlavně na minimálky. O něm bych asi přemýšlela když by mi teĎ nevyšlo poslední IVF na pojiš´tovnu a byla bych pak samoplátce. Posílám ti odkaz na to PGD já měla tu metodu aCGH. http://www.sanatoriumhelios.cz/pgd
16. črc 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Okousaný, to mě pobavilo :grinning: My máme spermio prý nadstandardní, tak by tam žádný problém asi být snad neměl, ale pro jistotu chci nechat taky prověřit.
Dělali ti laparo nebo hysteroskopii?
16. črc 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen mám za sebou obojí před 2,5 lety. To mi práv´ě zjistili endometriozu a odstranili. Ale netuším v jakém stavu je teď. V CAr mi teda brali letos krev a podle té mi řekl primař,že nemám v těle žádné velké ložislo. V Gennetu do mě cpali před IVF Medrol,Pentomer a tady nejím vůbec nic. Až je mi to divné. :grinning:
16. črc 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Endo mám taky, diag v roce 2008. Neměla jsem velká ložiska, ale spoustu malých po celé břišní dutině, takže jsem prošla hormon. léčbou a teď podl krve, taky snad už ok. Ale myslím si, že díky endom mám nekvalitní vajíčka :unamused: Pentromer a Prednison jsem brala kvůli výsledkům z Imuno :confused:
16. črc 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen mě ani nepřeléčili hormonama i když to ve zprávě bylo. Moje obv.gyn. mě tenkrát řekla ať se snažíme přirozeně a po půl roce nás pak poslala do CAR. Mám ve zprávě ze špitálu,že mi bylo odstraněno velké ložisko modré endometriozy a pak vypálený malý kolem vaječníků. Takže se obávám,že ty vajíčka taky nebudou nic moc a navíc věk... :frowning2: A kolik jsi měla po OPU vajíček? Taky jsem tyhle léky měla předepsaný z Imuna. Ale v Brně mi udělali svoje testy a nedali nic. Prý je všechno v normě.
16. črc 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Já jsem měla vždycky docela dost...1.IVF 15, 9 se oplodnilo, ale do 5 dne vydrželo jen jedno a to skončilo biochem, no a 2. IVF předpoklad taky 15, ale došlo u mě k předčasné ovulaci, takže se zachránili jen 2 a ani jedno z nich to do 5 dne nedotáhlo...
16. črc 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 Pavlííííí genetika embryí existuje PGD nebo PDG ted nevím..... ale stojí prachy a docela dost..teda nevím,jestli u hrazených pokusů, ale já bych vysolila 30-40 TISÍC..každopádně se na to budu ptát v Cube příští týden tak ti dám vědět
16. črc 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já nevím proč si myslím, že když jsou oba partneři u VZP, tak se platí jen příprava...ale to je taky pěkná sumička :confounded:
16. črc 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek