• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
Espumizan, píšu si a určitě koupím. Měla jsi koupený ten speciální gel proti srůstům?

No počítám s tím, že půjdu druhý den nejpozději ten další domů. Mám mít sebou něco speciálního kromě noční košile a toaleťáku? :grinning:
mmch za jak dlouho po laparo jdete do dalšího IVF?
9. zář 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 čus já 100% a dala bych tak 16-17 hodinu holka,a bych byla brzo doma páč ten puboš jde v pondělí na 7 do školy:slight_smile:
9. zář 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky tak co nového po víkendu? My byli na chatičce a makali a houbařili:slight_smile:)))
Nějaké nové //? Už by to chtělo:slight_smile:
9. zář 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už se to nějak krátí ještě 10 dní cca azačínám s poslední stimulkou....moc bojim, že i ten poseldní pokus nedopadne.........
9. zář 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj, ok, ja bych taky dala 16 cca a pak se uvidi...
no u me novinky spis k posrani, teda pardon, ale jsem uplne vystavena - beru antb na zanet mocovejch cest, kterej nemam, na zachod beham furt a bricho me porad picha. mela jsem dostat ms o vikendu, tak jsem si delala test a samozrejme nic, takze ani dovolena nepomohla. takze jsem vyrazila dneska rano k obvodakovi, aby mi teda dal zadanku na urologii, pac jsem z toho na nervy - chci jit v rijnu do dalsi stimulky a pritom me boli bricho a nikdo nevi proc. no a obvodak tam nebyl, takze super. tak jsem sla k naky jiny doktorce, co ho zastupuje, nastesti byla v pohode. no a prej ze ma podezreni na neco, co se jmenuje interscialni cystitida - chronické nebakteriální onemocnění močového měchýře. super. lecit se to moc neda a priciny jsou taky spis nejisty. mne rekla doktorka, ze to klidne muze souviset s IVF, pac to ma co delat i s imunitou...blbla. a zmerila mi teplotu a mela jsem 37,6. z ceho? nevim. nechapu. mozna i z nervu.
takze me ceka stourani na urologii pristi tejden, kdovi co mi tam budou delat za pecky a kramy jsem prave dostala.
9. zář 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a ty nemaluj certa na zed!
9. zář 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no čéče to je teda radost fakt:( tak hlavně at jsi z toho fakt co nejdřív venku...to se kouknu na internet a vygooglim si tu chorobu co to je...... s tou stimulkou radši počkej až to bude OK,aby jsi zbytečně nevyhodila stimulku do vzduchu...
Já se fakt bojim, tim, že vim, že už je to naposled a pak konec tak jak se to blíží tak mám větší a vbětší strach....
9. zář 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to jsme měly stejné - já byla 2,5 hodiny tenkrát na sále kvůli tem srůstům a doktor byl taky v šoku co k čemu jsem tam měla přirostlé...
9. zář 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ono se to neda lecit, evidentne si to dela co chce, jeste mi to potvrdi/vyvrati na urologii, ale mam uplne na krajicku, to je zivot uplne na hovno, porad se ti chce na zachod, v noci vstavas, picha te porad v brise, krome chvile po vycurani proste porad cejtis mocak, sex je neprijemnej. jako jsem ted uplne hotova psychicky:(
takze odkladat kvuli tomu stimulku nechci...ale je otazka, co se bude dit:(
9. zář 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - já byla na laparce loni a i přesto, že btam byli nálezy tak po 4týdnech jsem byla na IUI, prý na nic čekat nemusíme.

neměla, ale já jsem o něm loni ani nevěděla, asi bych se být Tebou domluvila s Hanáčkem ...co si o tom myslí atd. Příště bych si ho, ale asi nechala dát ...přeci jen jsem po tom císaři měla ty srůsty hrozný ...a bůhví jak to tam teď po roce vypadá, prý se tvoří znovu ...ale doufám, že ne tam rychle.
9. zář 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - ještě asi doporučuji župan a něco na čtení
9. zář 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já měla vejcovody u dělohy a srostlý se střevem.
Ae nejhorší prý byla děloha prorostlá až do břišní stěny - skoro do svaloviny, hrozně se pak divil že mě nebolelo břicha, říkal, že jsem musela mít hrozný bolesti. Tak jsem mu říkala, že trochu jsem břicho cítila, ale že jsem to prostě vztahovala k tý jizvě, že to okolí hold bude citlivější no ...
9. zář 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - tak hlavně aby se na Tebe někdo pořádně podíval a byla jsi pak na IVF fit.
9. zář 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no přesně já taky a až do břišní stěny přesně tak...mazec no.... to je dobře, že tě vyčistili to všechno půjde lépe...:slight_smile:
9. zář 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hele myslim, že nejhorší je v tom ta psychika holka, takže pokud si jí nedáš dohromady nějak prostě pokusit se myslet pozitivně a spoustu věcí hodit za hlavu.....Ta psychika je to nejdůležitější a pokud budeš ve stresu a nervovat se tak jej to špatně..faaakkkttttt....Já jsem si řekla, že na to na všechno seru a hödila jsem se do pohody, jasně, že mám strach z toho, že to nevyjde,ale už si to nebudu připouštět a jdu bojovat. V práci? Hele žijeme jen jednou a já si práci najdu...i když třeba hůř placenou, ale aspon bude třeba v pohodě než se stresovat a mít žaludeční a psychický újmy.....jsou důležitější věci na světe!!!takže jsem si řekla, že tu na to kašlu, nebudu ze sebe dělat pitomce a prostě se ted budu soustředit na mimino a budu se snažit se být fkat v pohodě ..........ostatní stres mi za to opravdu nestojí....Prošla jsem si už takovým svinstvem a peklem v životě, že ted se fakt budu soustředit na to,aby ten poslední pokus vyšel jo a pokud vyjde tak jdu hned na riziko!!! At si to tu udělaj jak chtěj -za tu strašnou buzeraci poslední dobou a za ty poměry jaký tady nastaly prostě půjdu a kašlu na to, ač nejsem člověk kterej opouští plnej stůl a nechává za sebou rozdělanou práci...
9. zář 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak on už to je rok, mezitím 3 IUI, jedno se teda chytlo, ale nevydrželo ...
a 1IVF nic, 8 den po ET jsem začala špinit a pak krev a bylo jasno. Teď mě čeká 2IVF tak uvidíme no
9. zář 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Tobě držím moc a moc palečky aby to klaplo.
9. zář 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb My jsme o tom mluvili, když jsem byla u něj na objednání termínu. Mám ho koupený a nechaný v lekárně, a kdyby bylo potřeba, tak že si ho během operace z lekárny vyzvedne a kdyby ne, tak mi vráti peníze...no stojí to skoro 3.500 :confounded: ale co by člověk neudělal, když to pomůže....

Já právě jdu v září a v říjnu mám domluvenou mojžíšku a kvůli ní bych musela IVF odložit až nejdříve na leden, a to se přiznám se mi vůbec nechce. Budu to muset ještě s dr probrat :confused:
9. zář 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nebooj ted to klapne, no já ti to taky moc přeju holka!!!! Já bohužel jak jsem psala došly prachy a i na tělo a psychiku je to moc těch pokusů....kdybych aspon měla ty mrazáčky, ale to bohužel no....
9. zář 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja se prave ted hroutim, ze nebudu fit nikdy, kdyz je to chronicky a neumi to lecit :frowning2:
kurna, holky, dneska spatny jako...jsem na ranu z milosti, ono to ale bude i tou ms, ze jo...
9. zář 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - no teda kdybych ještě musela do mojžíšovky tak mě hrábne, já jsem na tohle děsnej lepl..a ještě horší, že ten vnitřni pocit mi říká, že to je k ničemu přitom je dokázáno, že to pomáhá...ale na tohle jsem ještě nějak líná no :(

teda 3500,- to je fakt dost když jsem o tom loni četla měla jsem pocit, že to bylo levnější ...ale 3500,- je teda dost ..a říkal že to je alespoň k něčemu?
9. zář 2013 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - tak na druhou stranu s chronickými onemocněními se občas počítá a to by na těhu zase až tak vadit neměla, od taho tu josu doktoři aby si uměli poradit ne?
Já vím, že furt další a další jobovky jsou na psychiku to nejhorší, ale chce se to uklidnit ...i když to jde někdy velice těžce :(
9. zář 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jojo, souhlasim, tak to vis, dneska jsem se to teprve dozvedela, navic jsem ted dostala ms, takze si dovedes moji naladu predstavit - neni mi dobre, beru antb., snazeni o miminko u more opet nic a k tomu tahle diagnoza...
do mojzisovky jakoby nemusis, ne....vis co, nemusis nic:slight_smile: ti reknu, ze ja to cvicim kazdej den a nekdy je to sileny, se dokopat, je to casove narocny, ale vzdycky, kdyz docvicim, tak to je pocit!! parada! no a hele jsme zpevnena, zhubla jsem a zrejme i diky kombinaci kontryhel a mojziska me neboli bricho pri ms!!! zazrak!:slight_smile:
9. zář 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb NO hele já žádné pravidelnosti taky moc nedám a tohle se musí pocitvě každý den a ještě mě bude čekat i mobilizace, ale Lagnerová mi to doporučila, tak nevím...nechce se mi do toho, hlavně z toho důvodu, že se ten pokus odloží o další 3měsíce.
Jojo skoro 3.500 a to je ještě ta levnější varianta, v lekárně mi nabízeli ještě přípravek konkurence a ten je pro změnu za skoro 4000. Říkal, že je to docela důležité v mém případě a kvuli tomu kvůli čemu to děláme - tzn.rozrušit srůsty, vyčistit, zkontrolovat, že paradoxně se tam můžou po operaci další srůsty udělat a ten gel by tomu měl zabránit. Takže samozřejmě pokud na to nemám, tak nic...ale že by se k tomu velmi přikláněl......
9. zář 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - tak to bych hold 3500,- vyplázla no ..se divím, že loni mi to taky nenabízel, ale je pravda, že my jsme šli jen zkontrolovat jizvu co císaři jestli nevadí těhotensví, protože na ULZ vypadala že je vevnitř v děloze a že je nák divne zahnutá ...takže o srůstech jsme se ani nebavili, tak možná proto no.
Tak mě mojžíšovku Langerová ještě nedoporučovala, vždycky řekně že když se povedlo 2x otěhotnět tak se povede znovu ...no uvidíme.

@sasanka033 - zpevnit bych potřebovala, ale jsem fakt líná ..já teda mám jen asi 57kilo což je ideální u mě, ale mám bříško...jenže u nás v rodině ho máme všichni tak nevím jeslti i kdybych se snažila jestli by to k něčemu bylo :( i po císaři když jsem zhubla na na 48kg, tak do měsíce jsem měla břiško zpátky ...ale jinak kost a kůže :(
9. zář 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb A mám ještě jedne impertinentní dotaz. Před operací bylo cévkování nebo se to obešlo bez toho? Z toho já mám trochu panickou hrůzu...
9. zář 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani ty to dáš :slight_smile: , budu držet palce
9. zář 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky jeslti tu budete rozebírat tu váhu tak v neděli nikam nejdui jsem fakt tlustá jako prase:((((((( po tom všem:(( navíc ted ani nemám čas nikam chodit....
9. zář 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel děkuju moc
9. zář 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no hlavne abychom se tam vubec sesly, nikdo mi nereagoval na potvrzeni, tak nevim kolik mist mam zamluvit.
9. zář 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek