• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice jooo...tak ..my máme kauf tak pět kiláků..je to nic..ale na velký nákupy v batohu to není....fuj..jsem se zase prohla...skoro litr v Lidlu... :frowning2:
27. dub 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mně teda nepřijde,že by byl odulej..to bys měla vidět můj.. :grinning:
27. dub 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samé zdravé věci jsme pokoupili...ale aspoň malého nanuka jsem si ujít nenechala..lepší než být ve stresu...je to místo oběda..tak co...a jahůdky se smetanou...jinak samé ryby..zelenina, brambory a tvarohy.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tatínek mi vyprávěl,když mě byly asi dva..tak jsem si oblíbila jednoho pětačtyřicátníka a furt za ním chodila..prý hrál na trumpetu či co.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no ja takhle milovala jednoho herce z divadla jako mala..furt jsem mu lezla na klin prej :slight_smile:)))
27. dub 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak jsem hezky usnula... :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takže dnes jsem neuklidila vůbec nic.. :grinning:
27. dub 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl takze ja jenom nakoupila a twd peru pracku a delam cesnecku a varim kvetak.takze taky nic :slight_smile:))))) pac jsem si taky lwhla sice jsem nespala, ale cetla
27. dub 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to mám taky v plánu...ježiš děs...já fakt každej den už usnu... :grinning:
27. dub 2014 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já mám v lednici kuřátko...ale stále není rozmražené....vyjímečně prdíme na vývar... :grinning: asi bude k večeři makrelka s chlebíkem......
27. dub 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zase jsem psala sobě...že? Ch jo... :grinning:
27. dub 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mas poslouchat svoje telo takze pokud se ti chce spat tak spi!!! No ja mam cesnecku hotovou jeste krutony, kvetak se mi vari tak jeste bramburky a okurky....psala, ale ja to pochopila :grinning:
27. dub 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice už to dělám...no..mňamky...krutonky...jééé okurky mám taky..a řekla jsem si,že si je udělám s octovou zálivku..furt acido.....Květák mi přítel nechce jíst...já si ho chtěla koupit...na obalení...nejedla jsem to co jsem s ním..ne-li dýl...ale nebyl... :angry: :angry: :angry: ale máme na jeden den cuketku...a taky rybí filé na fish and chips..jééé...je to smažený a začnu to jíst zase 1x týdně max...... :wink: ať pak tady nebrečim,že jo.. :grinning:
27. dub 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A až se mi nebude chtít vařit...tak si dáme šťouchaný brambory s cibulkou...Přítel už dllouho neškrábal brambory.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty už jsi dělala fish and chips?Já teda ten jejich ocet..nevím který to moc nemusim...rozhodně ne na hranolkách...tenhle recept snad bude dobrý..http://www.mestozen.cz/gurman/fish-and-chips-podle-jamieho-olivera/
27. dub 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to mam stesti, ze u nas smazenej kvetak milujemw vsichni..ja okurky na sladko nerada..bud salat nebo tzatziky ;) kdyz vidim ty hromady tady tak muj muz ma se mnou teda ttpelivost.. :grinning:
27. dub 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to nejsou na sladko...spíš kyselý....ocet, cukr,voda...já sladko kyselý chutě moc nemusim no....tzatziky taky musim někdy udělat.... :grinning: :grinning: :grinning: to přítel taky..je to tu jak kdyby vybuchla bomba...no zítra se do toho dám....praskne mi hlava..co to zase je....jdu vypít aspoň půllitru čaje a poněvadž jsem si zapomněla koupit vitamíny..tak si uvařím úžasný těhotenský čaj.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé kurnik kyselý okurky doma nemáme..ch jo.. :frowning2:
27. dub 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele tak to jo takze klasika salat jen s pridanym.acidem...je strasnej tlak.hroznej.....
27. dub 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já právě buďto dělám okurky s acidem solí, pepřem, bazalkou...nebo takto...ale s tím octem moc ne....ale řekla jsem si,že to jsou další kj... :grinning: :grinning: mi hrabe trochu....bych si schválně změřila tlak..mám ten naruku od Sanitas.. z Lidlu a píšou tam,že těhotný ne....ale v nemocnici ho stejnak denně měřili...tak si myslim,že by se to neposralo.. :grinning:
27. dub 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jako přítel jak to jí..acido,cukr, česnek..no to mi smrdí na 100 metrů.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčata já dneska dopoledne chvilku žehlila, pak jsme si dali pstruha k obědu a v 14h vyrazili okouknout ten nábytek. Tak nakonec jsme vybrali úplně jinej, ale furt je to částěčně ze smrku, ale něčím prý potažený aby se to nekroutilo.
ještě nám zjišťují cenu skleněných dvířek, ale bude to tak za 33tis :frowning2: no co, ale zase to tam může být na furt.

Tak jsem si v normě koupila jogurty a confleksi ....a nějakou přesnídávku, ale už se těším až se natáhnu jsem zase trochu k.o., a asi jsem i někde nastydla lehce mě pobolívá v krku :angry:
27. dub 2014 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jsi šikovná...pstruh...mňam...no....přítel říkal,že zkusí ošéfovat...ty mý narozky na jeho zahradě..je to trapný...ale tak co...znají se přes 20 let už.... :grinning: :grinning: :grinning:

33 tisíc kočko za ty dvířka??? To je masakr... :astonished:

Kočinko..nevím jak to je,jestli se smí v těhu..ale co preventan? Kámoš se s ním cpe pořád...

Taky jsem dneska už měla jogurt...já moc klasický cornflakesy nemusim...tak do něj cpu vločky... :wink: Přesnídávky se bojím....naposled před x týdny mě po ní bylo dost špatně....

A co že by manžel udělal česnečku? Česnek je moje první záchrana vždy..
27. dub 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb na kámošově zahradě....
27. dub 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ne za dvířka, ale za komplet 3dvéřová skříň, komora a regál na knížky a ten chceme nechat zasklít. ale hold he to dřevo no ...

česnečka tu je, ale mě česnek nedělá dobře. Já si dám asi zase sirup mullerův ...snad pomůže.

kamarádova zahrada bude o.k. :slight_smile:
27. dub 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já si ty obyč cornflakesy dávám do bílýho jogurt ...jako sváču nebo jen tak samotný ... mě to chutná :sunglasses:
27. dub 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi ne komora, ale komoda
27. dub 2014 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kdysi holka tak dej pak vedet joooo ale hranolky domaciii
27. dub 2014 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já si to myslela,že to nebude jen za dvířka. :grinning: Ty kráso..ale stejně je to masakr....Ten sirup je něco jako millerovi pastilky,viď? To furt cucá moje teta z Německa... :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to jo...to se máš,že Ti chutná bílý jogurt..já ho snědla..ale jen se sladidlem kdysi....ale chci se to naučit jíst...a třeba do toho namačkat banán nebo něco...co bude trochu sladký no.. :grinning: :grinning: :grinning:

Já zas dneska chodila po Lidlu a četla co v těch jogurtech je a zas se mi obracel žaludek... :grinning: :grinning: :grinning: Bílý jsou nej no..
27. dub 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl jak to tak sleduju tak mame dost vsechny 3 :grinning:
27. dub 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek