• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@janice_opice fakt musim...???Domácí...no a čiči..můžu to dělat rovnou ze zmražený rybky..?..paní v receptu píše,že jo..nebo já to tak chápu... :grinning:
27. dub 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: To máme no....ale proč???
27. dub 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - překlepy jsou občas dobrý no. ale na živo je to lepší ...včera jsem nesla manžílkovi kafe ...říká je mi zima...tak já na to tady máš teda teplý mlíčko, teda kakajíčko ....no už se chlemtal jak šílenej no...kávičku jsem trefila až napotřetí, asi už nebyla jiná volba :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no v ramci tech niancí v rozhovoru...dvirka za 33 tis. , piseme samy sobe ..komora misto komoda.. :grinning: hormony no....
ja ti nevim s tou mrazenou no zkus to no kdyz pani pise :slight_smile:
27. dub 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: já píšu tak rychle a i čtu,že to asi hodněkrát nevnímám ty překlepy..

:grinning: :grinning: :grinning: Tak Ty jsi taky dobrá číčo :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo to my jeli vcera do toho klubu a ja rikam manzelovi...hele to bude asi jak je taamhle to zabradli..popojedu kus a manzel rika..pockej ja si stahnu zabradli at slysim muziku a dle toho to najdeme :grinning:
27. dub 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice abych to nezkur... :grinning: :grinning: :grinning: než přijde přítel a než já udělám domácí hranolky..tak to bude rok..no ...tak si mezitím vezmu mrkev..fajn nápad... :grinning: :grinning: :grinning: ...a nemám tatarku,že??? Ale v Gb jsem k tomu tatarku taky neměla tak co...

komoda, komora.. :grinning:
27. dub 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tlak 120 na 73..což je ukázkový....ale mně takový tlak vadí no...tak proč mám po ránu u doktorky tak vysoký???? Hm..to jsou mi věci a v bříšku rýžový chléb s tvarohem a pažitkou.. :grinning:
27. dub 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - asi syndrom bílých plášťů. manžel jej má taky
27. dub 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no...asi jo...mám to tak i na endokrinologii....jen u obvodní mívám dobrý tlak..a v nemocnici jsem ho měla nízký vyloženě..což je ale jasný,když člověk leží a nic nedělá.. :grinning:
27. dub 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb jj ja mam taky syndrom..posledne 115/70 rekord :slight_smile:)
27. dub 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: takk to jo....s tím Tvým nizoučkým.... :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já si příště budu říkat..bude akorát..bude akorát.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl to nepomuze :grinning: mam to celej zivot a pri OPU jsem mela I docela vysokej :grinning: a to toho mam za sebou hodne a nebojim se, ale syndrom je syndrom ;)))
27. dub 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já po OPU děsně vysokej...tam lítaly sumy kolem 200 ...tak to já se vždycky trochu bála...a doktor říkal,že to může být i málo spánkem... :astonished:
27. dub 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo..tak si to říkat teda nebudu.............ale tatík to měl taky.. :grinning:
27. dub 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si právě nalila skleničku Rulandského modrého rosé ....manžel furt, že to jsem chtěla nechat, že ho nenačne, ale že nemá co pít. Tak jsem mu řekla, že si s ním jednu skleničku dám.
Tak snad nebude malej moc zlobit pak :sunglasses:
27. dub 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb hi hi....můj zlobil po kofole a po desítce.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani těsto určo neee... na zmrzlou rybu...vůbec to na ní nedrží..málem mi vytekly nervy..nakonec jsme to s přítelem nějak obalili...ale tenká vrstva nebyla možná...takže já jsem snědla jeden pidi kousek jen....a zbytek dojí přítel... :grinning: :grinning: :grinning: Ale domácí hranolky byly o.k..
27. dub 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeden kousek jsem si teda nechala a udělám si ho zítra s br.kaší.. :grinning:
27. dub 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - musíš tu rybu řádně osušit :sunglasses: Já mám v mrazáku tu tilápii. Vyndám ji a pod teplou vodou opláchnu tím se rozmrazí a pak ji pořádně v utěrce usuším a ona pak už tolik tu vodu nepustí.
Ale každá ryba je asi taky jiná.
27. dub 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nevim..zkus to těstíčko..třeba Ti to půjde... :frowning2: Byla to treska aljašská :wink:
27. dub 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ten recept jsem si uložila, tak uvidíme ..třeba někdy zkusím :wink: ale já a vaření, ikdyž tohle vypadá, že by mohlo být rychlý a jednoduchý.
27. dub 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hmm... :grinning: :grinning: :grinning: moje nervy a těstíčko....zkusim pak najít ještě jiný recept..beztak to určitě dělají z čersrvé ryby a věřím,že pak těstíčko drží jak má.. :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já si to tak trochu myslela no,,tak příště :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty voe...nervy moje....jak toho těsta je tam milion..tak bléé...chudák přítel..zas dělá dojížďáka :confounded: :grinning:
27. dub 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky jsem mrtvá tak dobrou
27. dub 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - krásný sny, já se podívam na další díl Alcatrazu a půjdu taky.
27. dub 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice dobré ráno kočky...včera jsem šla už spinkat před vámi :grinning:
28. dub 2014 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl bre rano ja padla hotovson po tom nakupu a odpoledni v kuchyni jsem umrela.posledni 2 noci me brni ruce a nohy tak spim o to hur ....
28. dub 2014 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek