• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice hm...nic moc....co hořčík?Máš ho dost? Asi jo...viď... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Já až na klasické převalování, chození čůrat a pití dobrý.....musím zaťukat......Tak už mám kávu v sobě... :wink:
28. dub 2014 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no to trva ted ty posledni 2 noci jsem cetla, ze to muze byt v souvislosti se zadrzovanim vody a hormonalnich zmen jak se telo chysta na porod
28. dub 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mas dnes 80 co?:slight_smile: taky husty
28. dub 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl jedna 80, jedna 70 holky vy jste synchronizovane :slight_smile:
28. dub 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice joo? No vidíš..to..mně brněly nohy ...ale jenom malinko v noci...a co jim hořčík tak dobrý..je fakt,že to bylo když jsem ten týden nejedla vůbec žádné vitamíny...te´d dobrý...na porod máme ještě čas...to utíká..děs...snídaně.... :grinning:
28. dub 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zase tvaroh :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2014 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaak dneska komise kvůli prodloužení PN..jsem nervní..tak jdu vyžehlit :wink: :wink: :wink: A tlak po kávě 113/65 .... :astonished: Jakej asi by byl bez káby??? Fuj...Vás lituju s nízkým...teď dopiju Lloyd čajík a uvařím úžasný těhu čaj...brrr.....
28. dub 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj děvčata :slight_smile: Jdu jen říct @muddledgirl , ať jí to dopadne dobře :wink:
Všem krásný den :wink:
28. dub 2014 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lussi ahoj kočenko...Ty jsi hodná...děkuju :wink: :wink: :wink: Moc na Tebe myslím... :wink:
28. dub 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl mne to hlava nebere ta komise nechapu proste...kazdopadne at to pprobehneco nejrychleji a s dobrym vysledkem....
@lussi ahoj Lusiii tobe take krasny den a neco noveho?
28. dub 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jako,že mě tam volaj?To mě taky ne...no...ale víš..jak..předpisy....snad tam budu jen minutku...a všem taky moc pěkný den....
28. dub 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a v kolik tam máš být?
28. dub 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl ahoj holka, taky přeji ať je to tam rychlovka a dobré, když už tě tam ženou kreténci :wink:
28. dub 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jo presne to, ze te tam zenou...proste kreteni:(
28. dub 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a jak se máte vy ženy :grinning: já se tu pěkně nasnídaná a válím se u telky a vedle v chodbě manža natírá zábradlí a schodiště, sice jsem si to chtěla udělat sama, abych to měla podle představ, ale nemůžu teď asi natírat, tak to musí udělat on, protože jsme koupili nové lanka mezi nosníky, tak ať se to konečně dodělá aby nám tam malá někde neprohučela .....celkově má práce a když nemůžu nic extra dělat tak to bohužel tak neodbývá, jak když můžeme dělat dva, ale zase to tu chceme mít pro děti hezké :grinning:
28. dub 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - ahoj, jen odpočívej ....přeci by jsi nedýchala ty výpary z barev.

já ted vytřela a pak bych měla zase trochu žehlit.
Včera jsme koukali na ten nábytek a už sse na to těším. mylím, že časem ukecám manžílka ke koupi ještě jedný skříňky, ale pšt :sunglasses: ještě o tom neví ...ale to poznám až podle toho jestli se tam pak někam vejde. Si myslí, že to je prostoru na oblečení apod ažaž ...no myslím, že se pak bude divit kolik toho je, i když ono když se z toho vyroste tak se zase dá do vaku pytlů. Ale pokud třeba bude ještě někdy sourozenec tak se víc místa bude hodit :wink:
28. dub 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jak ho tam chodím pravidelně šmírovat, tak jsem celkem překvapená, že vůbec nesmrdí.....je to nějaká atestovaná i na dětské hračky......o to víc mě to svádí mu ten štětec vyrazit z ruky a udělat si to sama :grinning:D sice můj je taky precizák, ale na to natírání mi příjde, že si s tím málo hraje, aby to bylo tip top :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tak to je spíš taková ta zažitá představa, že si to člověk udělá nejlíp sám :grinning: No musím odolat, pro prcinky všechno, doufám, že to náležitě mamínce ocení a zakousnou se o sto šest......ale nějak k tomu tentokrát přistupuji, že to není v mých silách ovlivnit a že je to jen na nich, nebudu sice nic hrotit a šetřím se, protože člověk by si to pak zpětně vyčítal, ale tak jak jsem měla předtím strach i pšiknout nebo já nevím co, tak to už si nepřipouštím.......¨
jůůů tak už máte nábytek a jiný? fotky nebo obrázky by nějaké nebyly? určitě jste vybrali krásný a ten první teda neprošel, že je z polska :slight_smile: To tam bude mít Adámek krásné nové království a až k němu pak přibyde další malá princezna, to bude teprve rachot :slight_smile: :wink:
28. dub 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice nene,zatím nic, zítra jdu na tu rezonanci a co bude dál se rozslouskne snad v pátek :wink:
28. dub 2014 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočenky..tak jsem zpátky..až na to čekání od 10:10 do 10:50 dobrý...byly hodný..jedna tajemnice,jedna doktorka..hned mi to odkleply... :grinning:
28. dub 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to je fajn, že už to máš za sebou a mají štěstí, že na tebe byli hodní :slight_smile:
28. dub 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 Ty jo..s jednou paní jsem si hezky popovídala.....a pak tam přišla babka..vnutila se vedle nás a nacpala se smradlavým chlebem..sama taky smrděla..jsem myslela,že se poblinkám.. :grinning: A odešla..no je toto normální....a jde se upéct kuřátko.. :grinning:
28. dub 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to je super.
28. dub 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - njn neprošel no, pak víc lidí říkalo, že raději ne.
Tak naknec www.montero.cz ...dětské pokoje ...řada Alpik ...jde to pak docela dobře kombinovat s palandami od kalimera.
28. dub 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no to je radost, takové smradlavky a ještě když tam vidí těhotnou....tak kuřátko jooo, to vy máte hodně rádi viď :slight_smile: my tam máme řízky od včera, ale musím zpracovat i kýtu co tam mám naloženou, tak to udělám s cibulí a paprikou a asi zapeču s těstovinama a bude....
28. dub 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb vypadá moc hezky, takže to budete mít v takovém přírodním dřevu a barvičky pak doladíte doplňkama nebo vymalujete na barevno? už úplně vidím jak si Adámek chrochtá v tom novém :grinning:
28. dub 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no,já moc nic jinýho nejim z masa...no...když už po guláši blinkám... :grinning: No..a já si dělám kousek filé s kašičkou.. :wink: A okurku k tomu s octem..mňam...jo..dnes jsem se neudržela a koupila Milu..k mé radosti není celé kilo od středy nahoře...jen už 0,3 kg.. :grinning: :grinning: jsem prdlá...ale mám takové energie teď..jak to mám za sebou ty úřady,že bych mohla skály lámat.. :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice v bříšku filátko s kaší a jde se na birella... :grinning: :grinning: :grinning: Jsem se včera lekla,co se ptáčkovi stalo,že má červený zobák a on jedl jahodu :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím...hodte mi odkaz na tu tabulku kolik cca váží dítě v kterém týdnu..moc děkuju
28. dub 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - no já bych možná jednu stěnu barevnou brala, ale manželovi se to nelíbí. Takže mám zatám jen nějaké samolepky na zeď, a hold bude muset snačit barevný povlečení a záclony.
A časem se uvidí. On teď ten nábytek vyjde na hodně takže pak co zbyde z mateřský tak se asi sem tam něco bude moct postupně dokoupit.
28. dub 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - dneska přišly věcičky z prebalit.cz :slight_smile: ...a hrací dečka je super.
Musí se to prát i když je to nový?
28. dub 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek