• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@muddledgirl - já si dneska dám jen brambory na sladko ...takže s tvarohem, pocukrovaný a s máslíčkem :wink:
28. dub 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb cooo? Brambory s tvarohem a cukrem..Ty jo..Ty jsi jak můj přítel..ten zas jí těstoviny s tvarohem a cukrem..jako sladký ráda mám ...ale toto :astonished: :astonished: :astonished:
28. dub 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a ty jsi mu tu jahodu nedala, když ses pak lekla? že by tajný lupka :grinning:
no to naprosto chápu takovou odměnu, když to tak dobře dopadlo :grinning: všeho s mírou, nejde vysadit všechno ze dne na den......
28. dub 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak náhodou s těstovinama je to dobré, to je tu normální, ale @kamisb variantu s brambory teda neznám :grinning: :grinning: no v každém případě dobrou chuť
28. dub 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak už máš taky spoustu věciček pro mimčo na přebírání a těšení se z toho jak Janča :grinning:
samolepky jsou náhodou fajn, my dělali pokojíček a ložnic nahoře taky na poslední chvíli před porodem a jak jsme většinou pořád dole, tak ještě ani nebyl čas nahoře ten pokojíček nějak barvit, takže my ho máme taky na bílo, nejdřív to tam měla celé bílé jen s ovečkama na postýlce takže to bylo pomalu jak sterilní prostředí :grinning: no a pak jak malá začala inklinovat k těm kačenkám, tak jsem jí koupila v akci takové samolepky, tak má teď nad postýlkou i naproti rákosí a mezitím jí plavou kačenky a je to bezva :slight_smile:
a oni ty závěsy a tak jak píšeš dělají hodně a na barevné stěny je čas i později....
28. dub 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - no já jako moc tvaroh nemusím, ale takhle s těma bramborama je to prostě super :grinning:
ale je pravda, že jsem to nikdy u nikoho neviděla.

Jinak já mám pejska na obláčku, velkou žirafu a barevný autíčko. někdo doporučoval i-dekorace.cz
a musím říct, že třeba pejsek v akci byl jen za 99,- ...což mi přijde super cena, jinak jsem většinou viděla kolem 350,-
28. dub 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - tak ono v tom balíku byly hlavně látkový pleny, a osušky barevný a ta hrací dečka, přebalovací podložka ...manikura...a tak ..jen teď nevím jak to jako dám ...
28. dub 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já zase moc nemusím ty těstoviny na sladko, brambůrky jo no :sunglasses:
28. dub 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. dub 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to máš pravdu, ty samolepky jsou taky drahé jak stehno kolikrát, přitom to tu hodnotu ani nemá :angry: no já ty kačenky koupila v akci, že jako měli nějaký haluzový výprodej něco přes pět kil, jinak to stálo dvanáct set, no a je tam deset kačenek různě barevných a velkých a to rákosí, jako je toho za ty prachy celkem dost máme to na obou stranách a ještě dvě kačky dole u dveří :slight_smile: akorát ty co má malá za postýlkou už několikrát odtrhla, naštěstí to je celkem kvalita, takže to tam šlo zpátky :grinning:
no toho prostoru není nikdy dost i já furt řeším, kam dát malé věci
28. dub 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo některé jsou fakt vtipné, ty malované zvířátka :grinning:
28. dub 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - jj je to hezký ...nejdřív jsem to manželovi tajila, ale když jsem mu je pak ukázala tak se mu líbili.
Tak jsem si trochu oddechla :grinning:
28. dub 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 v Brně..hm...přítel je z Frénu a taky prý normální...mně to teda nejelo nijak zvlášť.. :grinning:
28. dub 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb jo jo někdy se to těm chlapům musí dávkovat po lžičkách :grinning: :grinning: já teď byla okouknout to zábradlí a hej tam pár takových věcí, že mě to úplně hryže, jak bych to potřebovala předělat :angry:
tady bylo ráno horko jak blázen, pomalu červenec a teď se tu stahují mračna jak prase asi něco příjde :rolling_eyes:
28. dub 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - tady už hřmí, ale jestli z toho bude pršet se teprve ukáže.
ted volala paní z toho nábytku a oni chtěj příšerný peníze za ty skleněný dveře tak to jsem zvědavá co vymyslíme. Jako ona mi řekla cenu pomalu jednou větší než je cena skříňky. Pokud jsem ji dobře rozumněla.
Tak počkám na mail a pak se uvidí. :angry:
28. dub 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no tady už sprchlo, ale asi to byla taková jen ta přeháněčka .....
to je divný, že by jen za samotné dvířka chtěli takový batoh??? a nemohla to myslet, jako celou skříňku i s těma dveřma? No uvidíš co ti napíše, ale to sklo přece není taková položka, spíš mi to příjde levnější než klasik dvířka na bars čem.....
28. dub 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - tak fakt je to cena za dvířka ...jako skříňka bez dvířek stojí 4453,- a dvířka celoskleněný 6111,- a v dřevěným rámu 7200,- ...to mi přijde jako dost ujetý. Tak nevím jestli to vzít samotný bez dvířek nebo vzít nějakou jinou z jiný sady, ale taky z toho smrku .... :unamused: no budeme to muset pak doma pořádně probrat.
28. dub 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau divky ted jsme dorazili domuuu jsem zase ucaprtana, ale bylo to fajn.jeste jdu na 17 hodinu pro penizky a pak chci jit naproti na zmrzlinu a latte
28. dub 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb brambory s nesladkym tvarohem chapu, ale s cukrem? :astonished: :astonished: :astonished:
28. dub 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb takže chápu to tak že ta skříň stojí deset a půl? a jak je velká na výšku? a v těch 33 tis. jak jsi psala, že vás to bude stát, tos měla započítané jako jen s policemi bez dveří? ne je humr ty ceny to je fakt :angry:
28. dub 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a kde jsi zase caprtala :grinning:
28. dub 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - jj no ta skřínka má rozměry (š x v x h) 848 x 1150 x 350 ...jako fakt mazec....asi ji fakt vezmeme bez skel no ....já to chtěla jako skříňku na knížky ...tak hold nebude zasklená no.
ale uvidím co ještě vymyslí manžel ...
jako je to celkově dražší o něco, ale zase je to dřevo ne dřevotříska ....
bez těch dveří to vyjde na 30tis. ...ona jen ta veiká skříň stojí 18500,- ale je 3 dvéřová a fakt vypadá dobře.
28. dub 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - njn, mě by to bez toho cukru nejelo ....jako jen z tvarohem to není ono :slight_smile:
to už pak pečený v troubě a manžel k tomu dělá něco jako budapešťskou pomazánku.
Tvaroh nebo lulčinu s paprikou (koření) a cibulí
28. dub 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 jeli jsme na 11.30 ke svagrum a sli jsme na obidek s malou neteri a prochazku ...pak jsme byli v obchode Kubovi koupit helmu a maskace na tabor a ted frcim pro penize a do cukrosky :grinning:
28. dub 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hm tak za dřevo se vždycky platí, to je fakt, no třeba manža vymyslí, že ještě pustí chlup navíc a budou i dvířka, a nebo hold budou knížky i bez dvířek, to vypadá taky pěkně, stejně tam mezi něma budou sedět i nějaký plyšáci, tak to bude hezké :wink: a dvířka se dají přikoupit i pozdějc, třeba na vánoce ...
28. dub 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tomu rozumim taky mam rada, ale s tim cukrem.......:grinning:tak hlavne, ze ti chutna
28. dub 2014 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jooo tak to je luxusní zábavička, to bych caprtala taky, já celkově ráda zajdu tam kde mě dají najíst :grinning: :grinning:
28. dub 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj obídek byl vynikající :sunglasses: nacpala jsem do sebou celou hromadu ....samotný bych takhle nesnědla. Pak jsem padla na gauč a hodinu se nehla.
Před chvílí jsem žehlila a ještě bych měla pokračovat.
A ta dečka lvíček je fakt pěkná ....jen jsem se lekla tý krabice v jaký to příšlo ...bedna jak blázen :grinning:
28. dub 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 - no nevím ...ale napadlo me prostě pak jen nechat skla u sklenáře, ale nevím jestli se dají někde koupit i ty panty a jestli by je tam pak uměl manžel namontovat.
28. dub 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to ti řeknu zcela přesně koupit se dají, bo jsme se na to teď dívali v hornbachu, jak jsme braly ty lanka na zábradlí, bo původně jsem chtěla skleněné ty výplně, ale na to hold furt nejsou finance a už se to musí dodělat kvůli malé....takže i toto by asi byla varianta jak na to
28. dub 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek