• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@martas14 - manžel ted říkal, že by se bál jeslti by to udělal přesně ...tak nevím no budeme to muset nák probrat ...máme tak týden na rozmyšlení a pak se musí něco objednat.
28. dub 2014 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hotovo mam.dost nevim, jestli vubec ohreju veceri....
28. dub 2014 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak co spinkáte všechny..já skoro... :grinning:
28. dub 2014 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl já ne, my se navečeřeli a ted jsem objednávala pračku a zámek s alarmem na kočár :slight_smile: ted jdu přehodit sušičku a pak si hajnu a budu číst:slight_smile:
28. dub 2014 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice :astonished: záměk s alarmem na kočár? Jako zámek na kočár??? Nebo jsem blbá.. :grinning: :grinning: :grinning: Já dolakuju nehty a půjdu taky hajan....pomalu... :wink: A mohla bych dočíst knížku ..to máš recht.. :wink:
28. dub 2014 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo zámek na kočár....přesně tak a s alarmem i proti přeštípnutí
28. dub 2014 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak v Pha asi nutný....ale já kočár asi nikde nechávat nebudu.... :wink:
28. dub 2014 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no my ho budeme mít na chodbě za dveřma a nikdy nevíš kdo se náhodou do baráku dostane a očíhne si to...bohužel nemám už takové krásné bydlení jako jsem měla a kamarádce ted v parku (bydlí mimo Prahu ) ukradli kočárek ..šla s malou na prolejzky a nechala ho u lavičky kousíček ....
28. dub 2014 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no jo..tak to jo..to my asi budem muset mít v bytě..nevim no....uvidíme...k nám do sklepa se nevejde..a pak jsou společný prostory....ale tam je mrtě nábytku a já tam byla jen jednou....budu se tam muset podívat... :wink: Na chodbě u bytu u nás místo není a dole taky není moc místa a důchodci by nadávali... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. dub 2014 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no u nás v bytě není kam, sklep je narvanej a až nebude tak tam budou motorky hlavně..kočárkárnu a společný prostory tu máme..ale před měsícem tu vykradli asi 10 sklepů tak to radši nechám takhle za dveřma u bytu, přesuneme botník pryč..soused si dneska vzal všechny ty nakládan zeleniny a okurky a marmošky takže pohoda:slight_smile:)))) a přesně se ten botník bude hodit na chajdu, byl ode mě z bytu a byly v něm jen ty sklenice naložený.-) takže jsem se rozhodla než ho mít zamčenej dole ve společnejch prostorách tak to radši k topení před dveřma do bytu :slight_smile:
28. dub 2014 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no..tak v bytě taky není kam..ale někam bude muset se dát no....bude to těžký no....fakt nemáme přebytečný místo v bytě... :frowning2:
28. dub 2014 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no my právě taky ted stojí v kuchyni,ale překáží....chodbičku máme úzkou tak tam to nehrozí...v obýváku a v ložnici ani u Kuby v pokoji fakt nebude.....do obýváku se nevejde, v ložnici ho nechci a u Kby už vůbec..takže za dveřma to jistí....
28. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak naštěstí ten kočár není na věky no,ale my jsme tu 3 tak to bychom se fakt nehli plus zvířata.... :slight_smile:
28. dub 2014 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice No..nám bude hodně překážet..asi bude muset do ložnice..nevim no.. :frowning2:
28. dub 2014 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jak říkám naštěstí to není na věky ten kočár :slight_smile:
28. dub 2014 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no toto je fakt těžké s tím kočárkem, tak snad to bude v poho a nikdo ti ho neotočí, navíc budeš mít výhodu, že si nenašpiníš kolečkama doma :wink: a to ho povezeš výtahem? nebo bydlíte někde níž...
28. dub 2014 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no navěky ne....ale budu ho muset věčně přeparkovávat...máme všude skříně..no...
28. dub 2014 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 jojo bydlíme v cihlovym baráku naštěstí z 50.let takže poctivej barák... ne v paneláku to bych nemohla....jsem celej život bydlela v baráku jako svym...teda půlka baráku a ted bydlíme v bytě v cihlovym baráku ve 3.patře..takže výtahem a myslim, že co se odstěhovali ty fetky tak to bude dobrý....vyndám z něj tu kombi tašku a zbytek přicvaknu k topení na chodbě a je to s alarmem takže to bude i pískat a sousedka vedle je možná leší než ten alarm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..jasný právě kvůli tý špíně nechci halvně v dešti a tak....stačí pes.... :grinning: :grinning:
28. dub 2014 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl mno jo no co se dá dělat ....musíme si zvyknout
28. dub 2014 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
8.měsíc to je hustýýýý
28. dub 2014 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice nic se nedá dělat..nějak se to holt udělat musí.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2014 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice kdy začíná osmý kočí?
28. dub 2014 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl když to beru na kalendářní měsíce tak 32 tt
28. dub 2014 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl začíná 31+1 a konci 35+4...
28. dub 2014 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
a 9. lunární začíná 33 tt takže to jsem zítra :slight_smile:
@muddledgirl
28. dub 2014 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl to je borde v tom, aby se prase vyznalo :grinning:
28. dub 2014 ve 22:43  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice tak to jo, to jsi namyslela dobře :wink:
28. dub 2014 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 no jo chtělo by to nafukovací sklep a byt:grinning:.....ale tak ve sklepě musí být motorky to je jasný :wink: co ty kočí jak se cítíš?
28. dub 2014 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tak to je jasný mašiny musí být v teploučku a suchoučku :slight_smile: já tak nějak normálně, břicho se po et uklidnilo, to skoro necítím, sem tam dloubnutí, už jsem i přes kilo shodila zpátky, asi se už nějak odfukuju :grinning: jinak bez příznaků....
28. dub 2014 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@martas14 tak na příznaky je brzo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já teda krom prsou a prdění ani žádný neměla ani později:grinning: ale tak hlavní je, že je ti fajn a máš dobrou náladu :grinning:
28. dub 2014 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek