IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
28. dub 2014
Holky dobrou noc, jdu si číst a spinkat, Valina mi už asi 1,5 hodiny řádí v pupíku že mám pocit, že musí prorazit pupík každou chvílí 😃 dokonce jednu tam měla celý chodidýlko úplně obtisklý akorát manželovi do ruky..je to malá čertice!!!snad už taky půjde konečně spát 😃
tak dobrou noc a zítra🙂
martas14
28. dub 2014
@janice_opice jo jo nálada je zatím super, pomáhá i to že je teď manža doma, tak ho můžu kybicovat 😃 a nosí mi pořád nějaké pamlsky až pod nos 😃 😃 ten příští týden to bude horší....
martas14
28. dub 2014
@janice_opice dobrou pokladi 😉
janice_opiceautor
29. dub 2014
Dobre rano devcata... 🙂
muddledgirl
29. dub 2014
Dobré ráno kočenky....tak asi od šesti zas vzhůru ...blé..tak myju nádobí..na který jsem včera už neměla sílu....zapnu pračku a dožehlím těch pár věcí... 😃
beryltm
29. dub 2014
http://postylky-postele.cz/produkty/kocarky/kom...

Dobre rano dívčátka 😃
my zitra zacibame 24tt =-)
co rikate na tenhle kocarek?
beryltm
29. dub 2014
@martas14 drzime palecky at to tentokrat vyjde 😉
muddledgirl
29. dub 2014
@beryltm pěkný.. 😉
janice_opiceautor
29. dub 2014
@muddledgirl ty znas Kurtizany z 25A?🙂
janice_opiceautor
29. dub 2014
@beryltm vypada moc pekne...jen je urco lepsi si honvyzkouset, coz jde u tebe blbe no 😞
janice_opiceautor
29. dub 2014
My mame dneska vyroci seznameni s muzem a zacali jsme 33 tt 🙂))
muddledgirl
29. dub 2014
@janice_opice tak jestli mě paměť neklame tak bývají na našem fesťáku...hraje tam ten přítel nebo bývalý přítel od Anny K. ....Krásný černovlasý dredař..? 😃
muddledgirl
29. dub 2014
@janice_opice tak to gratuluju....to já ani nevim,kdy jsme se seznámili..za to cca vím..kdy jsem skončila u něj doma.. 😃 😃 😃
muddledgirl
29. dub 2014
Padám hlady...jdu něco najít.... 😃
muddledgirl
29. dub 2014
@janice_opice Tomáš Vartecký,že?
beryltm
29. dub 2014
@janice_opice to vis ze bych ho nejradeji vyzkousela ale nejde to :-| chci ho za tyden objednst.prijde za 5tydnu tak ho venda vyzkousi a kdyztak se vrati a koupi jiny.
ja uz taky padam hlady.mam od vecere rybickovou pomazanku tak jim pujdu zasmrdet jidelnu 😃
pristi tyden nekdy koncem me stehuji na porodnici.
janice_opiceautor
29. dub 2014
@muddledgirl no u nas to koresponduje 😉)) no Varteckyho myslis..jsou spoolu furt...Muj muz se s nim zna dobre jinak zname Honzika Ruppricha basaka to je nas soused...desne hodnej kluk....a ja mam rada Dana Kurtze z Atari terror tak se tesim na novou sestavu
janice_opiceautor
29. dub 2014
@muddledgirl no on uz trochu zestarl a uz to zadnej krasavec moc neni, ale je fajn..🙂)))))myslim Varteckyho..
janice_opiceautor
29. dub 2014
@beryltm
@muddledgirl taky padam hlady jen musim.chvili pockat po tom Euthyroxu ..to je des
muddledgirl
29. dub 2014
@janice_opice Jéé..já ho naposled viděla asi před dvěla lety na fesťáky...hele fakt si nejsem jistá..teď ty fesťáky flákám..hráli v děsným vedru a Vartecký je má tajná láska...můj typ.... 😃 😃 😃 Doma je teda neposlouchám...ale Kurtizány se mi líbí..já vůbec nic moc neposlouchám poslední dobou.. 😃 😃 😃 Mrknu na bandzone....Atari terror..to je asi heavy metal,co???To neznám.. :-o
muddledgirl
29. dub 2014
@janice_opice jo je děs..se přiznám..že jsem padala hlady už v pět..tak jsem si vzala kousek sýra..pak si šla lehnout...a pak si dala kávu a pak teprve letrox...asi po šestý... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
29. dub 2014
@muddledgirl neni to heavy metal to ne..tvrdsi to je to jako jo....libi se mi od nich Oh my God....byla jsem.na nich I na zivo a jsou pekne jebli soumeni, ale prima kuciiii
janice_opiceautor
29. dub 2014
@muddledgirl kecam No more love je moje oblibena
janice_opiceautor
29. dub 2014
@muddledgirl oh my got hned po ni 🙂
muddledgirl
29. dub 2014
@janice_opice já si to za chvíli pustim..jdu jíst... 😃
janice_opiceautor
29. dub 2014
@muddledgirl jo u toho no more love se nevydes toho zacatku ..ten je hustej. Zpivaj to dohromady s Hentai Corp a to jsou silenci.ja uz jdu taky bastit uz muzu...🙂
muddledgirl
29. dub 2014
@janice_opice dobrou chuť..dlabu chlebík s tvarohem rajčátkem a jarní cibulkou.. 😃
muddledgirl
29. dub 2014
@janice_opice tak a jede oh my god.. 😃
janice_opiceautor
29. dub 2014
@muddledgirl ja vanocku s marmeladouuu 😃
muddledgirl
29. dub 2014
@janice_opice no more love jsem nenašla...asi špatně koukám...no..na mně to trošku křičí...ale podobný věci jsme poslouchali s bývalým....já mám ráda..Tarju..After Forever..atp...naživo moc super..viděla jsme v Gb.....Evanescence myslim taky...a i Tyrano bubeník byl super..ale vyprdli jsme se na to...bylo tam děsně narváno a nedalo se normálně stát.. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli