• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
Holky dobrou noc, jdu si číst a spinkat, Valina mi už asi 1,5 hodiny řádí v pupíku že mám pocit, že musí prorazit pupík každou chvílí :grinning: dokonce jednu tam měla celý chodidýlko úplně obtisklý akorát manželovi do ruky..je to malá čertice!!!snad už taky půjde konečně spát :grinning:
tak dobrou noc a zítra:slight_smile:
28. dub 2014 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo nálada je zatím super, pomáhá i to že je teď manža doma, tak ho můžu kybicovat :grinning: a nosí mi pořád nějaké pamlsky až pod nos :grinning: :grinning: ten příští týden to bude horší....
28. dub 2014 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice dobrou pokladi :wink:
28. dub 2014 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dobre rano devcata... :slight_smile:
29. dub 2014 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno kočenky....tak asi od šesti zas vzhůru ...blé..tak myju nádobí..na který jsem včera už neměla sílu....zapnu pračku a dožehlím těch pár věcí... :grinning:
29. dub 2014 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://postylky-postele.cz/produkty/kocarky/kombinovane/trojkombinacni-kocarek-bbl-s-autosedackou/923.html

Dobre rano dívčátka :grinning:
my zitra zacibame 24tt :confused:
co rikate na tenhle kocarek?
29. dub 2014 v 06:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 drzime palecky at to tentokrat vyjde :wink:
29. dub 2014 v 06:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm pěkný.. :wink:
29. dub 2014 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ty znas Kurtizany z 25A?:slight_smile:
29. dub 2014 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm vypada moc pekne...jen je urco lepsi si honvyzkouset, coz jde u tebe blbe no :(
29. dub 2014 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My mame dneska vyroci seznameni s muzem a zacali jsme 33 tt :slight_smile:))
29. dub 2014 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak jestli mě paměť neklame tak bývají na našem fesťáku...hraje tam ten přítel nebo bývalý přítel od Anny K. ....Krásný černovlasý dredař..? :grinning:
29. dub 2014 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to gratuluju....to já ani nevim,kdy jsme se seznámili..za to cca vím..kdy jsem skončila u něj doma.. :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2014 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Padám hlady...jdu něco najít.... :grinning:
29. dub 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tomáš Vartecký,že?
29. dub 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to vis ze bych ho nejradeji vyzkousela ale nejde to :unamused: chci ho za tyden objednst.prijde za 5tydnu tak ho venda vyzkousi a kdyztak se vrati a koupi jiny.
ja uz taky padam hlady.mam od vecere rybickovou pomazanku tak jim pujdu zasmrdet jidelnu :grinning:
pristi tyden nekdy koncem me stehuji na porodnici.
29. dub 2014 v 07:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no u nas to koresponduje ;))) no Varteckyho myslis..jsou spoolu furt...Muj muz se s nim zna dobre jinak zname Honzika Ruppricha basaka to je nas soused...desne hodnej kluk....a ja mam rada Dana Kurtze z Atari terror tak se tesim na novou sestavu
29. dub 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no on uz trochu zestarl a uz to zadnej krasavec moc neni, ale je fajn..:slight_smile:)))))myslim Varteckyho..
29. dub 2014 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm
@muddledgirl taky padam hlady jen musim.chvili pockat po tom Euthyroxu ..to je des
29. dub 2014 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jéé..já ho naposled viděla asi před dvěla lety na fesťáky...hele fakt si nejsem jistá..teď ty fesťáky flákám..hráli v děsným vedru a Vartecký je má tajná láska...můj typ.... :grinning: :grinning: :grinning: Doma je teda neposlouchám...ale Kurtizány se mi líbí..já vůbec nic moc neposlouchám poslední dobou.. :grinning: :grinning: :grinning: Mrknu na bandzone....Atari terror..to je asi heavy metal,co???To neznám.. :astonished:
29. dub 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo je děs..se přiznám..že jsem padala hlady už v pět..tak jsem si vzala kousek sýra..pak si šla lehnout...a pak si dala kávu a pak teprve letrox...asi po šestý... :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl neni to heavy metal to ne..tvrdsi to je to jako jo....libi se mi od nich Oh my God....byla jsem.na nich I na zivo a jsou pekne jebli soumeni, ale prima kuciiii
29. dub 2014 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kecam No more love je moje oblibena
29. dub 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl oh my got hned po ni :slight_smile:
29. dub 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já si to za chvíli pustim..jdu jíst... :grinning:
29. dub 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo u toho no more love se nevydes toho zacatku ..ten je hustej. Zpivaj to dohromady s Hentai Corp a to jsou silenci.ja uz jdu taky bastit uz muzu...:slight_smile:
29. dub 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice dobrou chuť..dlabu chlebík s tvarohem rajčátkem a jarní cibulkou.. :grinning:
29. dub 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak a jede oh my god.. :grinning:
29. dub 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja vanocku s marmeladouuu :grinning:
29. dub 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no more love jsem nenašla...asi špatně koukám...no..na mně to trošku křičí...ale podobný věci jsme poslouchali s bývalým....já mám ráda..Tarju..After Forever..atp...naživo moc super..viděla jsme v Gb.....Evanescence myslim taky...a i Tyrano bubeník byl super..ale vyprdli jsme se na to...bylo tam děsně narváno a nedalo se normálně stát.. :grinning:
29. dub 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek