• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@muddledgirl a vsichni 3 chlupaci tu jsou u me nasackovani a zebraj:slight_smile:)) to je des
29. dub 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice čoveče to je zrovna kombinace kterou nemusim... :grinning: Já obecně moc vánočku nemusim..zvlášť po tom,co byla často v nemocnici...
29. dub 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hi hi..mně se moc líbí pejsek..ale i kočky mám ráda...
29. dub 2014 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...dala bych si pudink.. :grinning:
29. dub 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ja prave takhle tak 2 x do roka ji muzu...s pudinkem zase neuchvatis me ;)) ale zrovna dneska ho klukum budu delat :slight_smile:
29. dub 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele já jako malá jsem se cpala furt pudinkem...teď fakt za posledních x let... vůbec..a teď bych to jedla třeba denně....ale asi si ho pak udělám...bolí mě záda...fuj...tak vyžehlim těch pár hadrů...Dneska by se měla ozvat teta a já se jet podívat na věcičky....tak uvidíme..
29. dub 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo a minule jak přítel dělal krupičku..jejda..jsem si mlaskala.. :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ten prastenej kocour zere I rybizovou marmeladu to je jouda :grinning:
29. dub 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: taky dobrej..ten je jak já co...s tím sladkým???Tak a dnes jedu za tetou na chatu,tak se těším...kouknout na věcičky......pro mimi..juppííí
29. dub 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak super to budes mit krasnou zabavu...ja dneska vyjimecne budu cely den doma.doperu snad dalsi veci a vyzehlim pliny a povleceni :slight_smile:
29. dub 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo..moc se těšim...... :wink: :wink: :wink:
29. dub 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm děkuji, snad se nám taky zadvojkuje :grinning: myslím tím na testu :grinning: :grinning: a kočárek vypadá pěkné, ten ti bude sluset :wink:
29. dub 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ráno děvčata, tak na mě někde fakt něco skočilo. Rýma, kašel a pobolívá mě v krku, ale naštěstí to Ádovi zdá se nevadí a vrtí se tam pravidelně, jen začíná být háklivý když si opřu ruku celým předloktím o vršek břicha, to mě hned odkopne pryč :grinning: :grinning:
29. dub 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ježíš chůdě....Ty jo..včera nim moc malej a dnes to byly teda bomby ....i když jsem chtěla spát... :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě ráno hezky okopával žaludek, ale asi tím hezky namasíroval i střeva a tak jsem byla zase asi po 4 dnech na wc. Zrovna jsem si ráno po probuzení říkala, že už jsem zase nebyla asi pěkně dlouho :grinning:

se nějak začínám potit, ale taky jsem celkem nabalená a piju teplej čaj. Ale teplotu nemám, to jsem hbed běžela změřit.
Jinak jsem koukala na Podolí co sebou k porodu a na sál 2 košile, 2 ručníky a na šestinedělí taky. Jen nevím když pujdu na cisaře jestli to nebude jinak...ale to mi snad ještě někdo poví.
29. dub 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak hlavně,že nemáš teplotku,to je fajn..ale někdy je to i pěkný hnus bez teploty...jo jo..my to myslím taky máme...tak.....tak hajej kočko..já spala zas... :grinning: :grinning: :grinning: Prostě holt si budu dávat šlofíčka... :grinning: :grinning: :grinning: Tak a jdu na bus..za tetou...mějte se zatím hezky
29. dub 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak si to užij, já budu furt pod dekou a odpočívat, ještě mě i začíná pobolívat hlava :angry:
29. dub 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb chudáčku...tak jsem dostala asi 50 let starou postýlku se slamníkem...nějaké hadýrky a hračky..bomba...jak nové.. :grinning:
29. dub 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jeje marode tak co???jak ti je?
29. dub 2014 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to je fajn, jen ten slamník bych asi vyměnila:slight_smile:)))) Já vyprala 80% věcí, vyžehlila a ted musim počkat až do pátku a neprat....teče to jako blázen a v pátek přivezou novou pračku.....naštěstí to není pračkou,ale odpadní hadicí je prasklá....takže starou pračku dáme na chajdu, vyměníme ten bok s odpadem a nová bude prát tady:slight_smile:
29. dub 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no..já taky...vyměnim asi....ale matracím vůbec nerozumím.... :wink: No vidíš to,jak jsi připravená... :wink: :wink: :wink: A s tou pračkou to je super...
29. dub 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak super no vydaje mimo rozpocet, ale tak je potreba :slight_smile: ja mam kokosovou matraci do postylky
29. dub 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak super aspon máš první dávku a ještě od někoho jsi psala, že něco dostaneš ne?
29. dub 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, no je mi příšrný vedro, ale teplotu naštěstí nemám. Tak snad to brzo přejde, manžel přivezl zázvor a citron tak si jeden džbánek denně udělám a snad to bude brzo pryč.
A to jdu v pátek na kontrolu a na velký ULZ.
29. dub 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj ja vim jdeme obe k doktorovi ale neboj to bude do patku pryc hlavne lez...
29. dub 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Jasně, že se jim u Tebe v Grandhotelu bude líbit :wink: jak by ne? Bude to dobrý, uvidíš, je to hodně, to je jasný, ale teď to určitě vyjde.
Vždyť Ty jsi mě, zlatíčko, taky kolikrát podpořila. Myslela jsem na Tebe:slight_smile:, měla jsem jet za 14 dní na Moravu, ale rozmyslela jsem si to. Zítra mi drž palce, jdu na jedno vyšetření, které asi nebude úplně příjemné. Tak pa a buď v klidu, bude to v poho:slight_smile:
29. dub 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coralin no zítra se mnou rozhodně počítej, já stejně nemám nic lepšího na práci a při ležení na kavalci se palce drží samy :grinning: :grinning: :wink: tak hlavně ať to máš rychle za sebou, když to není žádná milá záležitost.... Můj maká na baracku, tak mu dělám kuchařku a kontrolorku, zatím to utíká, ale už by mohl být aspoň konec května :grinning:
29. dub 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jejda marode, tak pěkně ležet pít čajiky a kuryrovat, ať jsi brzo fit
29. dub 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak my mame doma taky maroda...Kuba je nachcipanwj takmsnad to nechytim .....
30. dub 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb ahojky no dostanu po sestřenkách...ale nevím kdy..jelikož teta nepřijede....ale další teta tam pojede,tak ty věci přiveze....všichni maj dost častu...sranda no..já už jsem mírně nervozní... :frowning2:
30. dub 2014 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek