• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
autor
@muddledgirl mno a co mas dostat za veci?
30. dub 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim zeny :grinning:
vcerejsu ultrazvuk dopadl skveke.cipek 39 mm a placenta se z porodnich cest pomalu zveda.z puvodnich 16 uz zasahuje pres vnitrni branku uz jen 2mm :sunglasses:
30. dub 2014 v 07:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb tak co kočenky,doufám,že nejste nemocné.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. dub 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já skoro nic nemám.z oblečení....jen 56 hadýrky a ty co jsem dostala jsou taky menší...tak snad se přinejhorším do nich prcek vleze...
30. dub 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm tak to jsou dobré zprývy čiči.... :wink: :wink: :wink: to je super... :wink:
30. dub 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak si dokup par dupacek a bodycek at mas klid a nestresujes a mas to...:slight_smile:
30. dub 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm skvely to gratuluju :slight_smile:
30. dub 2014 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja ne, ale Kuba padnul.....ja doufam, ze to nechytnu...musim jit koupit neco z ceho udelam obed....vyvar je jasnej jen druhy jidlo nevim co aby se mu dobre polykalo....
30. dub 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc diky holky.kdyz to pujde takhle hezky nahoru tak me urcite jeste do porodu pusti :sunglasses:
Ja jsem 2x koupila tady na konikovi balik vecicek.jeden hadrik me vysel na 20 a je tam vse.vecicky jsou jako nove. :wink:
30. dub 2014 v 07:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no právě...ale u nás jsou dva obchody a tam skoro nic není a předražené.....kdyby Jani mělo kolem 4-5 kg..co byla asi oblíklo ....tu 62?
30. dub 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak kašičku s něčím..nebo vůbec krupičku,ovesnou kaši.. :grinning:
30. dub 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je tim pocasim pitomim.pak lidi nemaji byt nemocny. Ja bych si dala sunkoflicky :grinning:
30. dub 2014 v 07:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beryltm však jo..já jen,že vše dostanu víš..jenže když nevíš kdy...tak mě to už s....tak uvidím... :wink: :wink: :wink:
30. dub 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl myslim ze zalezi jak bude prcek dlouhej.ale s touhle vahou asi tech 56-62
30. dub 2014 v 07:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm no přemýšlím,že koupím 62 ....a bude to no... :grinning: Všichni maj dost času...ale miminko se ptát nebude...když bude chtít jít ven.. :wink: děkuju
30. dub 2014 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no prave moc mlecny by s3 nemelo tak mu udelam.nejaky testoviny
@muddledgirl co se tyce velikosti zalezi jak bude dlouhej...pokud bude mit 55 cm tak na 56 muzes zapomenout....ony ty velke deti maji ponporodu I vetsi vahove ubytky...ja uz si nepamatuju vo mel Kuba, ale myslim, ze 62-68 jenze on mel skoro 6 kg a 56 cm..taky zalezi jakej vyrobce....no tou 62 nic nezkazis a uvidis co reknou na tom utz......vy tam nemate Tesco?
30. dub 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm no jedine akorat je nesmim udelat suchy....;)
30. dub 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo no..zahleňuje...to je fakt....Máme Tesco...ale víš jak..budu muset tedy nakoupit všechno... v té 62---- já mhd nerada..takže spíš jedině zas pěšky...což je osm kilometrů.... :confounded:
30. dub 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo holka tak objednej jak rika beryltm..ja taky objednala par kousku..teda ja uz vetsich na zimu co se mi libily...vim, ze v Tescu maji pekny vecicky a za rozumnou cenu no jinak ti neporadim...
30. dub 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl maj treba 3 bodycka za cenu 2 apod a jeste pekny..
.nebo proste dozen tety jinak tezko fakt radit no..my par kousku taky pokoupili ...
30. dub 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..jsi hodná..bohužel tady není takový extra výběr...když jsou slevy...já to zítra roztřídim..akorát..je na hovňajs..že každá značka má ty velikosti jinak no...určitě tam je nějaká 62...vím,že jsem i našla 56..která byla docela obrovská.. :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo koččí...já jim nemůžu nařizovat,kdy pro to do Německa zajedou.. :frowning2: :frowning2: prdět na to...roztřídim a koupim 62 nějaký nebo třeba i mix s 68...ať jsem v klidu..... :grinning: :grinning: :grinning: Teta nabízela i skříňku pro mimi..fakt pěknou..ale nevím,kam bych ji dala. no... :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja se ti snazila jen poradit co bych udelala ja, kdyz jsi psala, ze jsi uz nervozni.ale kdyz to nejde tak nejde...o narizovani nebyla rec...jsi dospela tak si poradis...bery to vyresila myslim fakt dobre...;)
30. dub 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl je to hrozne se takhle spolehat na druhe.radeji si neco malo porid sama a pak uvidis.
vcera tu byl holansky rizek s kasi a zeleninova polevka.zblajzli jsme to s alou jak nic.pak prijela kamaradka kubanka a sedeli jsme na kavicce ve vestibulu tri hodiny :grinning:
30. dub 2014 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice psala jsi,ať tety doženu..do Německa fakt baz auta pro celou výbavu nepojedu...Tak kdo by nebyl nervozní...Já mám hadýrky..ale copak já vim na jak dlouho vydržej....Bohužel s tetkama není domluva...a nikdo není schopný mi nic říct...kdy kdo co doveze....takže holt se vybavím na 3 měsíce a bude mi to jedno no..Nic jiného mi nezbývá....taky je mám z MK 74 ks za 700 si myslim,že výborná cena..... :wink:
30. dub 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm já už mám dávno základ..ale nečekala jsem,že budu mít malého velkého..tak se bojim,aby se do toho vešel..já to neodhadnu...sice jsem hlídala mimi...ale neoblíkala jsem ho... :grinning:
30. dub 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm a jak spolu mluvíte,anglicky? :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani hlavne v tech balickach jsou i veci co mimi na sobe nikdy nemelo.jsou to hodne znacky c &a h&m f&f next a cerokyy :grinning: .joo a vzdy me tam prohodili cosi zadarmo.treba boticky cepicky ci tak.proste super.s jednou jsem se domluvila ze budu od ni veci na maleho brat tak mi je po jejim bube schovavat. :wink:
30. dub 2014 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ona umi perfektne cesky.jeji tata je typek :grinning: jsem si ho spletla s jejim brachou.vysokej hubenej a na hlave obri afro :grinning: .vilma je hrozne podobna janet jackson :wink:
30. dub 2014 v 08:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jééé ..to by se mi asi líbil..kubánce fakt žádnýho neznám....tak a vydrhnout zuby.. :grinning:
30. dub 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek