• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@muddledgirl proto jsem ti chtela v dobrym poradit.m ja myslela zeptat se ..zavolat a optat se ne tam jet...tak bych se na ne vyprdla a je to no...ja jsem v tomhle proste jina..spoleham na sebe a proste kdyz mi pak nekdo neco priveze tak si to proberu a necham si velikosti ktery potrebuju no...ale jak pisu jsi fospela a poradis si..v dnesni dobe internetu v podstate nikam nemusis...nevim no..jo a to Tesco..my kupivali v Tescu na vesnici a ten sortiment maj vsude dost podobnej takze ani o slevy tak nejde..maj tto tam furt, ale to je zase daleko a MHD nechces..rikam.net by to jistil no..navic si tim.udelas I radost :slight_smile:
30. dub 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm jj ja takhle dlouho odebirala veci na Kubu....je to super :slight_smile:))) novy hadriky malo nebo nenoseny super vec :slight_smile: dobrej zdroj
30. dub 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já taky....právě vždy spoléhám sama na sebe...jen mi přišlo zbytečný utrácet :wink: ...víc než je nutné no....ale vždy když se na někoho spolehnu,tak to stojí za hovno... :grinning: :grinning: :grinning: já ještě počkám...protože ta kolegyňka,co jsem za ní...má asi doma ještě něco..a tam jdeme v sobotu,tak uvidím..Ale jako zase dělám....jak kdyby jsme utratili desetitisíce...já se bála,že výbavička bude stát třeba 100 000.....a zatím jako super..píšu si to do bločku...co se všechno na malého kupuje...dostala jsem i pár hraček..na kočárek...tak super....a jak píšeš,čllověk si aspoň udělá radost....
30. dub 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl presne tak ;) ja taky jeste potrebuju par kkousku dokoupit tak se na to tesim ;) ja bych potrebovala praaattt a nemuzu a mam tu spinavyho pradlao je des a pracka bude az v patek ...kurna :grinning:
30. dub 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočíí ..budu mít aspoň plán na zítřejší dopoledne..miláčka nechám spát a budu třídit hadříčky.. :grinning: já už bych nejradši taky prala....člověk nikdy neví...jééé vidíš to..takšku do porodnice nemám..balík je na poště od Tvé kamarádky...protože jsem byla na socce,když tu zvonili.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: a nevím,jestli to unesu nebo néé...ale asi bych unesla....ale půjdu tam zítra s přítelem...
30. dub 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no a plyšáčky vyprat..kurnik..dyť já nemám dětský prášek.. :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já bych Ti ty hadýrky vyprala..ale seš daleko no.. :frowning2: :grinning:
30. dub 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no hodna, ale ted se mi nejedna ani tak o hadyrky jako o normalni obleceni..hlavne pro manzela do prace a Kubu do skoly...jsou vecne jako prase.....;)
30. dub 2014 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je na hovňajs....
30. dub 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak je ten kocour normalni? :grinning:
30. dub 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
30. dub 2014 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - tak to gratuluji to je krásná zprávička po ránu. To si myslím, že se nakonec vytáhne ještě víc. Njn hold to chce někdy fakt pořádně odpočívat a věřit, že vše bude ok.
tak přeji dál, aby šlo vše jak má.
30. dub 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - nebuď nervozní ono se to stihne neboj.
my jsme ted ve fázi, že nemáme objednaný koberec ani nábytek ...snad to o víkendu nějak vyřešíme, ono pak min. 14 dní trvá než to dovezou. Tak taky nevím jestli stihneme vše do konce května jak jsem původně chtěla.
ale zatím nejsem nervozní.

Jinak dneska mi je o nco líp, rozhodně nebolí v krku, rýma furt je a sem tam si zakašlu. Jen mi je furt docela teplo :frowning2:
30. dub 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb holka...koberce nemáme..lino taky ne... :grinning: :grinning: :grinning: to mě tak nevadí...dyžtak pozdějc..

ale aby pak mimís měl co na sebe...víš? 2,5 kg děti pak většinou už pouštěj domů..když jsou jinak ok...

Jako partnera prostě nedonutim..zvláš´t,když mu furt dávaj přesčasy....včera,dnes v sobotu dvanáctku..pak má hned neděli noční....a zas celej tejden.. :grinning:
30. dub 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl -no tak mě to vadí, protože nemůžu začít prát apod, protože k nám to fakt nikam nejde dát.
Už ten balík z přebalit.cz se mi tu válí na zemi.
Jo a záleží co jsi si objednala ...mě přišla pbrovská krabice sice lehká, ale totálně neodnositelná nikam. Tak si na poštu zavolej a požádej o další doručení teď už by to měli dělat zadara.

U nás se dělají jen víkendy, jako manžel chodí domů tak kolem 17h, ale teď se tisknou a vážou diplomky a samo každej přijde na poslední chvíli (jako já tenkrát) a ideálně hotovo aby bylo do druhýho dne. Takže včera prý v práci ani neměl kafe. což je pro něj něco nepředstavitelného.
30. dub 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb naše pošta je děsná...honili mě s balíkem týden...radši tam zajdem... :wink: :wink: :wink: Tak to víš,že bych radši byla,kdyby to bylo hotový...ale já s tím nic neudělám...Důležitější pro mě je ta výbavička.. :wink:

Drž mi palce ať mě moc nemučej u zubáka...pa pa kočíí.. a odpočívej hlavně...
30. dub 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvířátka jsou super ...takhle nám kdysi Zina vlezla do kočárku (teda švagrový).
30. dub 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@muddledgirl - no snad nebudou, nebo si na tu poštu vem tašku a tam to do něčeho jinnýho přendej, občas jsem to dřív tak dělala.
pěkný den.
30. dub 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb tam je hic....můžu do sprchy..uff...zub hotový..základ teda......připravený na polokorunku...a další zubák až po porodu..jupíííí...
30. dub 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak snad Tě moc netrápil.
asi si půjdu udělat br.kaši a volský voko :slight_smile:
30. dub 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ne vůbec...já vždycky skoro usínám...protože to nebolí... :grinning: :grinning: :grinning: děkuju...Já zblajzla nebudu říkat co...a chleba se silným párkem..dostala jsem chuť..V jednu mám sraz z kolegyněma...a když se mi bude chtít.....tak půjdu na chvíli ke kámošoj na čarodky...mám masíčko kuřecí, bílé klobásky a silný párek... :grinning: Ale nevím..myslím,že se spíš na to opékání vyprdnu... :grinning:
30. dub 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja chci jit tady k Brevnovskymu klasteru na carodky, ale nevim.v kolik se mi vrati muz...
30. dub 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak to je fajn, že se alespoň nenudíš, kontrolorka je dobrá činnost :grinning:
30. dub 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem doma z návštěvy..přítel jak jinak paří s kámošema...na grilovačce..tak snad zítra se taky dostanu zagrilovat.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. dub 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ahojky, tak to budeš mít hezký, tak jsou prý docela dobrý akce....
30. dub 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - manžel šel taky na pivko. Ale jak mi není ještě úplně dobře tak mi to ani nevadí.
Dneska odpoledne mi bylo příšerný vedro, manžel mi i v nutil teploměr, ale naštěstí nic. Ale ono prý bylo vedro obecně. Teď už to jde, jen mám asi furt ucpaný noc. Jsem dneska prosmrkala asi 4 kapesníky :angry:
30. dub 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin - kdy budeš mít výsledky z toho dneška? a jaký to bylo, netrápili Tě moc?
30. dub 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no..nějak se nám ty akce poslední dny překrývaj....tak zítra zas bude grilovačka u stejného kámoše...akorát já se moc těšim..přijede náhle strejda s tetou.../bratranec od mýho taťky/..tak snad si na památku na taťku něco vybere....Bylo vedro no...já jsem unaveňoš....
30. dub 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak vlastně nevím...jestli grilovačku stihnu...zítra...snad jo...
30. dub 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a kdyby ne tak se nic nestane, grilovaček ještě bude.
30. dub 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek