• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@kamisb no..ale málokdy se nám to s přítelem hodí oboum..já mám vycházky a on věčně přesčasy...s miminkem...už asi člověk bude utahaný....a miminko by bylo chudák vyuzený..
30. dub 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb chybí mi pokec s kámošem..za půl roku jsem je viděla tak 2x no...v zahulený hospodě jsem nerada....a zahrádky jsou jen někde....snad brzo u jedný hospůdky vyndaj lavice... :wink: Fuj..co to je,že se mi zvedá žaludek..Že by po bezinkové šťávě? :astonished:
30. dub 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hele grilovačka je venku, tak se kočárek šoupne o kus dál aby to na něj nekouřilo a je to.
My v létě grilujeme taky a zatím pokaždé tu byl i někdo s prckem.
Jako třeba to neklapne letos, ale za rok už to bude určitě v pohodě.
30. dub 2014 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nebo z nějaký kombinace. (ten žaludek)
30. dub 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to uvidíme,jestli na takové akce bude síla...netroufám si teď odhadovat...letos...
30. dub 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty jo..nevim...dnes jsem jedla tvaroh,libový párek,buchtu s borůvkama...a chleba...
30. dub 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - u nás jistě aspon jedna bude někdy v srpnu .. ale my máme výhodu, že bydlíme v baráčku se zahradou.
30. dub 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jo no....to pak je jiná.... :wink: :wink: :wink: kámoši taky věčně nachcípaný..tak nevím...jestli těch 6 týdnů riskovat grilovačky......to vše ukáže čas.. :wink: Kočíí a co máš vše koupeno do kočárku..jako deky nebo tak? Já už nebudu čekat..až věci dostanu..ale základ si koupim...
30. dub 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb prý už asi zítra dostaneme kočárek..juchůůů :grinning:
30. dub 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já mám do kočárku jen deku a ožná tam dám ten polštářek co patří k peřince do postýlky, stejně v postýlce do roka nemá polštář být...ale v kočárku si myslím by mohl být ....on je takovej hodně placatej tak si myslím by nemusel vadit.
jinak pak pláštěnku a pak mamka udělá ještě síť proti komárům. Jinak neplánuji nic jinýho na zimu mi kamarádka půjčí fusak.

a s tou grilovačkou, právě proto píšu v srpnu, bude až po 6ti nedělí dřív rozhodně ne.
30. dub 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no vidiš, já ho furt mám u sousedů ....jo a jestli k němu nemáš tašku na řidítka, tak tu bych asi doporučila koupit. Já zjistila, že je v sadě ...což jsem si vůbec nepamatovala a už jsem se koukala po nějaký za rozumnou cenu :grinning:
30. dub 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha vidíš...to ani nevím..že nemá být polštářek..to děkuji za info.....jo jo pláštěnku a moskytiéru objednám... a deku taky koupím..máme jich milion...ale dětskou žádnou.. :grinning: :grinning: :grinning: Taška k tomu asi nebude....je to šikovný..já vim...já to všechno budu muset sepsat... :grinning: děkuju moc.. :wink: :wink: :wink:

No...já mám termín až 17.7.....tak když bude v termínu..tak ta grilovačka tak v září u nás no..tak snad bude ještě hezky...je to super být x hodin na vzduchu......
30. dub 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak já mám TP 7.7., ale furt doufám, že pokud bude ten císař, že bude už v červnu :wink:

jo a jestli budeš mít kočárek doma, tak bych doporučila i návleky na kolečka at si domů nevozíš bordel.
A ten polštářek asi proto aby se mimčo na něj nějak neotočilo a neudusilo. Já si objednala sadu do postýlky z nějakýho dutýho vlákla a to je hrozně tenoučký, tak ten by asi nevadil, ale prý se i nemá ...aby se nekřivila páteř, prostě má prcek ležet na rovným.

Jo a s tou taškou to bude chtít hledat, já teda někde na netu našla asi za 550,- jinak je mají o hodně přes 1000,- a to mi pořijde zbytečně moc. Jen si teď nemůžu vybavit kde jsem ji za tuhle cenu viděla :frowning2:
30. dub 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb To by se mi taky šiklo....i kvůli těm kilům no...

Kočí..já ještě vůbec nevim..jak to s tím kočárem udělám...návleky na kolečka?Ty vogo...to slyším poprvé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo jo..s tím polštářkem mi to došlo..já to doteď neřešila...

To je masakr co za ty tašky...zkusím se poptat kamarádek...ale všechny maj větší děti no..
30. dub 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - koukni tady na bazárek, tak by se možná nějaká taška našla a viděla jsem tam i ty náleky na kola.
pod příslušenstvím ke kočárkům.
30. dub 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu spát, dobrou noc. A zítra hurá pod rozkvetlý strom :wink: snad ještě někde ňáký bude.
30. dub 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo koukna....děkuju...pa pa dobrou...já půjdu k tv na čt 2 děvčátko
30. dub 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsme ted dorazili domu jsem vyrizena, ale bylo to fajn zitra vas doctu brouu
1. kvě 2014 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin jj my tu bydlime a tohle je pro nas vyznamna akce celkem pac to jsme spolu zacali chodit ;)))
1. kvě 2014 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holciny.krasny prvni maaj :sunglasses:
tak zrejme kiupime tento kocarek od kamaradky za 4 tisice.cela sestava stoji tak okolo 18-20 tisic tak ze pecka.venda tam pojede ho vyzkouset a kdyz to bude ok tak ho vezme.
1. kvě 2014 v 07:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@beryltm vypada moc dobre ;))))
1. kvě 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice viid.no uvidime az ho venda vyzkousi. :sunglasses:
1. kvě 2014 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm my koupili ten zamek bezpecnostni s alarmem jako husty :grinning: jsem se lekla jsk zacal hvizdat;)
1. kvě 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm hlavne, aby tq pevna korbicka byla dost velka ..at si ji radsi premeri ;)
1. kvě 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vcera mi asi 20 lidi furt sahalo na pupek :slight_smile: jako mne to az tak neva, ale uz toho bylo asi moc :grinning:
1. kvě 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky od rána gruntuju..uf...teď žehlim..včera volal strejda..že přijede s tetou..tak se moc těším....
1. kvě 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice a jak moc to houka? :grinning: venda to vsechno premeri.dostane papirek s ukolama.uz ho vidim jak hozapomene doma :grinning:
1. kvě 2014 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - dnešní době je lepší to napsat do mobilu smskou :wink: mobil chlap doma většinou nezapomene.
1. kvě 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@beryltm 110 decibel :grinning:
1. kvě 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jak ti je zlato?
1. kvě 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek