• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice SUPEEEEEERRR.jsem věděla,že pujdeš :slight_smile: :dizzy_face:
@sasanka033 sejdeme ..nas 5 100% a doufám,že se přidají i ostatní:slight_smile:
9. zář 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani zejtra tam jdu posedet s kamaradkou, tak bych udelala rezervaci rovnou. tak kolik mist? 6? 8?
9. zář 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no ja nevim kdyztak dej 6 a pridat se zidle daji vzdy, v neděli v 16.00hod tam zase tolik lidi nebude :slight_smile:
9. zář 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani to je pravda:slight_smile: oboji:slight_smile:
9. zář 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky probrali jsme s přítelem mojí situaci ohledně práce.Mám opravdu skvělou nabídku a nerada bych ji propásla takže 2 pokus ted odkládáme na leden až se vše tak nějak uklidní..Jsem v docela psychickém stresu a zřejmě bych to nedala...v klidu přejdu do nové práce a pak se na to vrhneme.. Mezitim si asi zajdu na tu laparku :slight_smile:.Takže všem budu držet palce!!! :wink:
9. zář 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@meyryen - měla jsem hadičku po příjezdu ze sálu - ale teď si ňák nevybavuji, že by mi ji dávaly ... :confused:
9. zář 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani - tak to TI moc přeju aby práce vyšla, dala jsi si hlavu dopořádku a pak se uvidí ;) myslím že někdo odtud taky jde až v lednu ne ? ...tak se nebude bát vlka nic :slight_smile: a my pokud dobře dopadneme alespoň půjdeme příkladem ....jinak nás bude pak po novém roce víc ...
9. zář 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hhani Hhanííí gratuluju k nové práci, trochu mě sice mrzí, že nebudeš stimulovat se mnou, no ,ale holt to tak asi má být a á myslím, že to bude k něčemu dobré :slight_smile:)) Kdybys věděla taky o nějakém dobrém místu tak si na mě vzpomeň:slight_smile: Co vlastně děláš?
9. zář 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb v lednu jde např. martas14
9. zář 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to zní nadějně, že by jí dávali až v narkoze :sunglasses:
9. zář 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani taky gratuluji k nové práci holka, ono v dnešní době musí být hold obojí rodina i práce, a kór u nás co si na tu rodinku musíme nejdřív více vydělat, ale aspoň tě ta nová práce víc nabudí a třeba přidá té správné pozitivní energie co je potřeba, sice jim utečeš brzo na mateřskou což se jim líbit nebude, ale po ní jim to pak určitě mnoho násobně vrátíš :wink: :wink:
a neboj v lednu nás tu bude zase plný konvoj já, lenkafel, pavlínka kdyby náhodou neklaplo domácí snaženíčko...
9. zář 2013 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice holka já vím jaký to musí být boj ten poslední pokus, ale z posledně už máš roztrénováno, takže teď už to musí být na první dobrou, tyto řeči tě moc neutěší to je jasné, ale i přes prozatimní neúspěch musíme mít tu pozitivní náladu a držet tě v plné síle na velké finále :wink: :wink: :wink: :wink: mojeho chudáka chytli záda, takže je totál hyn, ale aspoň budu mít pořádně vycvičené palce na držačku pro tebe :sweat_smile: :wink:
9. zář 2013 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 jé jé sasy to by člověk skapal z takového nálezu nenálezu, který se ještě objeví v tu nejnevhodnější dobu, no moje nervy......tak snad to nějak všechno zabere, aby bylo tělo nachystaný do pohody a s tou psychikou je to jak říkáš, první den ms je vždycky na lopatou po hlavě, nálada na poser atd. kór po té dovči to chápu...ale jak říká Janča psychika je alfa a omega, takže je potřeba si ji nalít do žil nebo něco do krku to pomáhá zas mě :sweat_smile:
9. zář 2013 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen - mě přijde jestli ji nedávali až když zjistila jaká tam je vevnitř paseka ...jinak je laparka na chvilinku ..takže pokud tam nic mít nebudeš třeba se bez hadičky obejdeš ;)
10. zář 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak po delěí době zase tu :slight_smile: U nás se to ž hnulo kupředu a 2.10 máme konzultaci v CARu, takže věříme, že v listopadu se začne ze stymulkou :slight_smile: těším se a bojím zároveň :slight_smile:
10. zář 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
hlásím že žiju a v neděli ráda přijdu, dejte vědět kdy...
Všem hodně štěstí a už chci vidět nějaký// :grinning: :grinning:
10. zář 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb No já bych ráda :grinning:
10. zář 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holcicky - ja vás nestíhám moc číst, litáme s prckama po doktorech . Mutace krve a k tomu bude plodovka, ale jen na me přání , screening je v pořádku... Jen jsem vás chtěla pozdravit a popřat štěstí a sílu.... BTW: zkuste se zeptat gynekologa na vyšetření trombofilnich mutací../ např. leidenská.../ má to asi 10% lidi a může to i způsobovat i to ze se embýsek neuchytí, protože se rychle sráží krev a děložní sliznice ho neudrží... Na doporučení dr by to nemelo nic stát, jinak to dělá klinika GHC v Praze, ale info v každém větším městě na hematologii... Ja mela 5x transfer a prd.. Pak mi zjistili tohle a brala jsem léky na ředění krve uz behem stimulace a vysledek vidíte... Třeba to není tím, ale třeba jo a vím ze v naši situaci člověk vyzkouší všechno....A UZ TADY MA NEKDO // ?????
10. zář 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky moje, tak vcera, vcera jsem si to vyzrala. takovy nervy, ms, bolesti z toho mocaku, psycho kvuli diagnoze a dalsimu ivf, co bude dal...no brecela jsem jak maly dite vecer asi hodinu a vsechno ze sebe sypala priteli...tak je mi lip. no a ciste ze zvedavosti by me zajimalo, kde se pri placi bere toliko nudli z nosu!!!:slight_smile:
10. zář 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hhani skvela zprava ohledne prace, v nedeli se tesim na podrobnosti, taky jsem zvedava co delas, kdyz travis v praci 14 hodin denne. hruza. rozhodnuti jste udelali spravny, pac mit z toho nervy je to nejhorsi. a nejen pro nejaky snazeni, ve stresu proste clovek bejt nema. ja to ted vidim na sobe - oznamili mi, ze budu koncit, jen nevim kdy a prvni co me napadlo bylo: no bezva, tak snad se mi do ty doby podari otehotnet a nebudu hledat novou praci. a pak jsem si to zas zakazala, protoze to bych byla v dalsim stresu, ze se to musi povest do nejaky doby. jako by nestacilo, ze clovek uvazuje i o tom, ze uz ma nakej vek...
tak drzim palce!
10. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek - ahojka, myslím, že ten fraxiparín(clexane apod) bere hodně z nás - některé jen preventivně, ale asi taky záleží jestli je k tomu ještě něco jinýho nebo jen tohle. mě to třeba zatím nepomohlo ...ale uvidíme dál no ...

Tobě přeji krásné těhu :slight_smile:
10. zář 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 nazdar holcicko nase, no to ja bych si i neco nalila, ale s tim mocakem ted nesmim nic....byla bych sama proti sobe, vsechno ho podrazdi..spis se musim zamerit na to, co jeste JE v poradku a nemyslet na to, co neni. jinak se z toho fakt zblaznim. a musim doufat, ze je to treba jen prechodnej stav, nikoliv uz chronickej. objednala jsem se zas na akupunkturu - podle cinsky meduciny to urcite budou oslabeny ledviny a treba budu po par sezenich (teda spis lezenich) zas v pohode. navic ledviny maji vliv na plodnost...a me davala pul roku pred stimulkou dohromady a i doktori se divili, kolik vajicek jsem vyprodukovala pri zvysenym FSH. takze to asi bylo tim posilovanim ledvin na aku.
jak tady pise hhani, ze do toho pujde s tebou v lednu, tak je dost mozny, ze timhle se s vama taky svezu...uvidim. budu se muset dat dohromady nejdriv, pred druhym pokusem. i obvodacka mi rekla, ze to muzu mit i z IVF, proste celej ten spodek souvisi a ta stimulace je pro telo masakr.
10. zář 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky, este k MOJZISOVCE pro ty, ktery o tom uvazujete: cvicim presne mesic a prave jsem zjistila, ze zapnu pasek o jednu dirku dal. a to mam ms, takze nafoukly bricho a i presto! takze dost dobry, na to, ze to neni cviceni na hubnuti:slight_smile: dobra motivace, ne?:slight_smile:
10. zář 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to jo :slight_smile: to je dobre :slight_smile: jen jsem chtěla poradit..

Jinak vám sem nechci zase moc lézt, chápu, ze to asi někomu muže byt nepříjemné...jen jsem chtěla dodat silu a naději, ze to jde... I na několikatý pokus... :slight_smile: Všem držím moc pěsti a palce a všechno co jde!!!!!
10. zář 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak mám takovej pocit, že možná se stimulkou začnu dřív---začala mě strašně bolet prsa, což je vždycky tak 5 dní před mrchou...no uvidíme.....ale fakt bojim, v noci se mi o tom zdálo, že mi někdo říkal, ty už to nedáš, tělo jsi odrovnala tolik neuspěšných pokusů tak proč tenhle by měl být??? no sen strašnej - asi podvědomí, což?:slight_smile:
10. zář 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek hele koukej sem lézt a plivat bacily - teda ty těhu---moc moc to tu potřebujeme:slight_smile:
10. zář 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak uvidis no...ja ted zas mela ms posunutou, coz uz jsem dlouho nemela. s tim snem je to na prd, ale na to nedej, rika se, ze se ti zda o tom, ceho se bojis, nebo o tom, co si prejes. no tak holt se ti do snu dostala ta obava, to je normalni, ale nic to prece neznamena.ono je na palici kdyz vis, ze je to posledni pokus, to je jasny. ale ty jsi desne silna zenska, ty to preperes!
10. zář 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 :slight_smile: jo přeperu dík :slight_smile: ale teda jako ty živý sny to je za trest!!!!!!Já právě čéče měla po těch pokusech MS vždycky posunutou a ted vypadá, že bude přijde dřív(v což teda na druhous tranu doufám, protože aby mě bolely prsa 10 dní tak to se zblázním.......... vždycky když sundám podprdu tak umírám
10. zář 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja od ty doby, co piju kontryhel, o prsou vubec nevim! husty jako. ja to mela zas presne 7dni pred ms, kazdej cyklus, nekdy jsem nemohla ani lezet na brise. a ted uz treti nic:slight_smile: tak aspon tak.
zivy sny znam, nekdy je mam i nekolik noci po sobe, je to strasny, kolikrat i o smrti a o tehu a detech a ze me pritel opusti nebo podvadi...no nekdy jsem cely dopoledne z toho spatna, jak se do toho rano clovek probudi a furt se te to drzi. hruza.
10. zář 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no přesně člověk to má půlku dne v hlavě:slight_smile:)) To mě kontryhel moc nezafungoval.......a to jsem ho pila dlouho...ale tak každá jsme jiná, já mám od mala strašný bolesti při MS,ale fakt ukrutný....ale už jsem si zvykla:slight_smile:))
10. zář 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek