• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice - ahoj, tak to vypadá, že zbyla jen rýma a ta snad taky brzo přejde.
Ale nebyla jsem venku, tak se to asi pozná až se zítra vrátím z Prahy jak moc mi bude zle nebo nebude.
1. kvě 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak hlavne opatrne a na kolikatou jdes?
1. kvě 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no jedeme z mužem, v půl 9 je ULZ, pak poradna...pak musím na smíchov na krev ...protože 13. jdu zase na hematologii a atak abych nemusela v pondělí nebo uterý jet znovu do Prahy, ale uvidím jak moc mi bude zle ...ale tak krev by to zas tak moc ovlivnit nemělo ne? nebo při odběru nahlásím, že jsem nastydlá.
A pak bych ještě měla odvést lístek na peníze do práce :frowning2: ..no je toho na zítra docela dost, ale hold se to udělat musí.
1. kvě 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice noo tak to uz je narez :grinning:
@kamisb ten muj necha mobil v bunde a soupne to do pracky :grinning:
1. kvě 2014 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - hm tak to je blbý no.... tak to Ti neporadím, max udělat ty seznamy dva a jeden si nechat u sebe ..kdyby zapomněl že Ti má zavolat, že mu to nadiktuješ :grinning:
1. kvě 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Me dneska strasne boli hlava...:-/
1. kvě 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to bude tou změnou počasí jak to avizují.
prý přijdou bouřky a bude zima.
1. kvě 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky k nám buřina už dorazila :(
1. kvě 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je furt krásně
1. kvě 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co holky neuschnete? jak jste prvomájovaly? :wink:
1. kvě 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - tak já uschnu, u nás už nic nekvete. Ale pusu jsem dostala hold jsem si ten strom nad sebou představovala no.
1. kvě 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no neboj to můj hledal po tmě na stromě někde květy, tak jsem mu říkala, že už tam jsou plody, tak květy už jsou asi dávno v tahu, ale nakonec tam jedny na větvi našel, tak byl rád, že má splněno :grinning:
1. kvě 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mne dneska bylo celej den blbe tak jsme sevpolibili pod ruzi....u nas kvetou jen kastany :slight_smile:
1. kvě 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 co ty jak se citis?
1. kvě 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb zitra ti kocko drzim pesti na velkej utz a at to vsechno zmaknes ;) my mame posledni odbery a poradnu :slight_smile:
1. kvě 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj zlato, já nic, jsem jaká si jalová, to čekání je hrozný pakec, jsem z toho snad už i šedivá :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra vám i s Kamčou držím palec, ať máte samé krásné písaní do těhu knížek zamávejte mimískům :wink:
1. kvě 2014 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...
@janice_opice
@kamisb
tak nám pak dejte vědět..co miminka v bříškách.. :grinning:
2. kvě 2014 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 holka ja vim to zname vsechny to cekani je to nejhorsi, ale vidis zitra uz je to 7. Den ted uz to poleti :slight_smile: a za chvili vykouknou ty // :slight_smile:
2. kvě 2014 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl :slight_smile: bry jatro :slight_smile:)) te jasny dneska ma Kamca ten velkej utz a v pupiku ma jiste macicka zdravyho :slight_smile:..mne je dneska lip...jak sis uzila navstevu?
2. kvě 2014 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice návštěva super..hezky jsme pokecali skoro 3 hoďky...dala jsem strejdovi..nějaký fotečky taťkovi..A domluvili jsme se,že se cca v květnu,až budu už na MD ukážeme na návštěve..tak jsem moc ráda...Jsou moc fajn...Sice jsme se nikdy krom chaty nevídali a je to dávno..ale stejnak si máme co říct...strejda s tetou jsou podobné nátury jako byl taťka..hrozní pohodáři...
.akorát dnes douklidím zbytek věcí a jinak mám leháro.. no a nádobí...masíčko kuřecí mám naložené..leč včera grilovačka nebyla.....bílé klobásky skončily v mrazáku....Je mi dobře..jen jsem unavená furt..Ty taky tak???
2. kvě 2014 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hups...a 30tt je tu..to abych začla něco dělat...Jo kočárek ještě není...ale za to prý bude vypraný..tak super....no a základní vybavení do kočárku a postýlky budu mít půjčené..kdyby se náhodou dělo něco dřív..kámoš se sám nabídnul..tak to je fajn... :grinning:
2. kvě 2014 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no tak to je fajn :slight_smile: ovs3m, jestli se ti jeste bude na navstevu chtit ;) ja uz vcera rikala, ze asi nepojedu na chatu ani ale to.mi bylo priserne..dneska je to o moc lepsi..unavena ....spis uz nejsem tak hyperaktivni..uz to nejde :grinning: uz musim vic odpocivat..takze manzel je spokojenej :slight_smile:))))) na chatu asi pojedeme az zitra hlavne kvuli Kubovi a mozna jen na otocku odvezt veci a pracku a provrtat kangem barak kvuli te vode...no uvidime....
2. kvě 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jinak ja uz mam vsechno jen cekam az budu moct prat....akorat sitku na kocarek jeste pac ta co mam.je dirata.:slight_smile:
2. kvě 2014 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mne jako ten financak furt neposlal ty prachy?:-/jsou smejdi...
2. kvě 2014 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,musí se mi chtít..jsem to slíbila... :grinning: no uvidíme....no..já se poslední dva týdny do všeho fakt nutím....jsem vzhůru od pěti a už bych zas spala..no je fakt..že tu prší a je tu hnusně..tak to dělá i to počásko.....
2. kvě 2014 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to mě nepřekvapuje.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Odpoledne a večer bouřky po celé čr... :frowning2:
autor
@muddledgirl no proto mi bylo vcera tak zle jsem s tim tlakem.na tohle jako barometr I normalne natoz ted.....tady je zatim krasne slunicko....
2. kvě 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé ...tak to u nás je hnusně fusně..už od brzkého rána.... :frowning2: já jsem byla o.k...za to dnes....fuj....třeští mi hlava a jsem mrtvoš...No..teď ukazujou že chcenec bude hlavně sever+východ...jinak i vykukuje sluníčko..... :grinning:
2. kvě 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nic koci my frcime tak zatim ;)
2. kvě 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek