• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice pa pa...já si čtu..konečně.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja hraju to Pixwords a za 2 dny jsem nahrala asi 120 levelu :grinning: tos mi poradila :slight_smile:)) uz tu drepim.v cekarne o 2 ampule krve chudsi :slight_smile:
2. kvě 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty voe..:Ty jsi hustá....tak to mi pak budeš radit... :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jdu zas lakovat nehty..když je vygruntováno..potom ulice...napsat si anglinu do sešitu,poslat úče..poklidit cd, fota, dvd po taťkovi..a bude uklizeno...a jdu čučet do kuchařek..jak nějak zajímavě připravit kuřecí prsíčka.. :grinning:
2. kvě 2014 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak hlavně...ať máš vše ok...jsi na mně tu bolest hlavy hodila,ne??? :grinning: :grinning: :grinning: Tak jdu lokat....
2. kvě 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamco a jani drzime palecky :wink:
jsem dbes jak spraskanej pes.v noci uz spatne spim a pri kazdem prevaleni jsem vzhuru.boli me kycle jak lezim a svaly na zadku :frowning2: snad si ted jeste schrupnu ikdyz ted zacali sekat travu pod oknem.
2. kvě 2014 v 08:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm ahoj kočko...tak já mám kliku,že mě kyčle nebolí...ale včera jsem si hejbla s krkem a teda masakr...ale je to trošičku lepší..... :wink: Já si v nemocnici vždy pustila film a usnula u něj.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak Valca je OK...uz je pekne naducana...tvaricky pekny naducany...rucicky naducany..faldicky..oproti utz minule fakt rozdil...kdyz jsem to videla cece tak se zacinam az bat abychom to nakonec jeste nedotahly na macika :slight_smile:)...za 2 tydny posledni kontrola u meho doktora...prohlidka spodem a vazeni a pak uz do porodnice.....:slight_smile:
2. kvě 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@beryltm no ja uz takybblbe spim, ale u tebe je to tim, ze lezis vlastne furt....ale hlavne, ze to pomohlo ;)
2. kvě 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak super...já myslim,že ne....že to nebude macíček...Ty máš vždy 3D? Já už uvidím jen dvě D... :frowning2: Utíká to....hrozně mocc....
2. kvě 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsi se neptala..kolik cca váží? :wink:
2. kvě 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem si na Tebe včera vzpomněla..máme postýlku rozloženou inteligentně v chodbě...a už to začíná to narážení břichem... :grinning:
2. kvě 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jojo pokazdy mam 3D..akorat dneska si cpala packy pred oblicej furt a skytala..ne neptala jsem se..kolik cca vazi muzu vycist v tabulce..on ji dneska nemeril az priste bude prave vazit a sam twda rikal, ze je peknej puclik :slight_smile:)))) takze si myslim, ze ty 4 kg klidne dotahneme jeste ..ale do 4 kg jsem.v pohode ;))) utika to strasne holka ale to je dobre..jeste tyden a budu klidnejsi ze uz bude mit hotove ty plice :slight_smile:
Jo holka to narazeni pupkem je dobry no..ja tuhle chtela podat ruku kamosce a vraxila jsem do ni pupkwm a jeste ji slapla na nohu :grinning:
2. kvě 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl taky bylo dobry jak si ze me doktor delal srandu, ze ted uz jsem jen chodici inkubator...
2. kvě 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsem spala.... :grinning: :grinning: :grinning: zas mě volali z GE Money..jestli chci toto a toto a už mě serou, protože otravujou furt..tak jsem jí řekla,že bych si přála,aby mě už nevolali..že ty telefonáty jsou hrozně častý..tak ji zklaplo a rozloučila se :grinning: :grinning: :grinning: Hi hi...to chápu,že se stane....i to šlápnutí..chodící inkubátor... :grinning:
2. kvě 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jako to je hrozny jak furt nekdo vola a otravuje taky me to pekne sere...no inkubator ..ted uz se tam.jen pekne dopeka :slight_smile:))).ja jsem dost nervozni z ty pracky.....jeste DHL ani nevolali :-/jako doufam, ze ji dneska dovezou kdyz to tvrdili.....
2. kvě 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice z pracky? Nějak si sedim na kabelu :astonished: JO pračky...Ty voe..já jsem blbka...No....neměla by nejdýl ráno přijít sms? Ta Ti asi přišla viď? No..oni vozí do hodně dlouho.. :frowning2:
2. kvě 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl neprislo mi nic nikdo nevolal -rozvazi od 9-17 ..dle info to maj dovezt dnes a ridic mi ma hodne predem volat....jestli to mini dovezt v pondeli tak si to rovnou muzou strcit nekam....
2. kvě 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, s tou pračkou a na net nemáš odkaz? mě vždycky pošlou mail a tam je odkaz aby jsi viděla co se s tím právě děje.
2. kvě 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata ..děkuji, že na nás myslíte.
Tak jsem dneska 30tt+4 a Áda je pěknej macek má 1915g...podle těch mír co jsem letmo zahlídla na obrazovce jsme asi o týden větší.
Ale jinak je vše ok, hlavně ta placenta vypadá v pořádku, tak mě zase o něco uklidnili.
doktro říkal, že vubec nevadí, že jsme větší. TP (císaře) max 30.6. (to budeme 39tt+0) ..to prý kdyby se mu nechtělo dřív ven. Jinak pak říal, že kdyby mi bylelo břicho či nějak moc tlačil na jizvu tak se císař může udělat kdykoliv po ukončeným 36tt. Tak jsem na to zvědavá jak to nakonec teda bude.
Další kontrola za 14 dní.
2. kvě 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm - taky špatně spím, ale naštěstí mě nebolí ty kyčle, to mám jen když jdu někam dýl.
Ale Ty to máš bohužel z toho věčnýho ležení. Ale to vydržíš a třeba budeš moct jít ještě i domů. Tak se drž ..hlavně že malej je v pořádku.
2. kvě 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to jsou samé krásné zprávy Kami, no už se vám to blíží jedna radost holky :wink:
2. kvě 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tady vidím, že inkubátor to je též v pořádku, tak si odskrtavam splněno :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice :frowning2: a to je PPL mnohem spolehlivější než pošta..
2. kvě 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a TP máš kdy??? Super moc gratuluju... :wink: :wink: :wink: Je super,že je vše o.k.
2. kvě 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak podle MS je to 7.7. (ale nejdýl má jít ven toho 30.6.)
2. kvě 2014 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - děkuji, taky jsme "nadšení" ...i to nachlazení se lepší.
Dneska chtěli i nabrat krev,ale jak chodím na hematologii, tak jim mám jen přinést výsledky, aspoň mě nenabírali 2x.
2. kvě 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to je bomba....Aha..tak to jo..no já jsem už zvědavá taky na toho macka mýho...A to Ti měřili mimíse na 2D nebo 3D??? Tak to je fajn,že Ti brali krev jen jednou..
2. kvě 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no na tu krev jsem jela na ten smíchov na hematologii, ale v Podolí stačí když pak přinesu ty výsledky od tamtud. Stejně jim ty výsledky každý měsíc nosím ...teda pokud nezapomenu.
Dělají jen 2D a ještě jsem si fotku musela zaplatit. Je to jen hlavička, ale když už tak už :grinning:
mám ji ve fotoblogu ...u ostatních ULZ.
2. kvě 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já budu mít taky jen dvě D..a fotku si taky platím 50,-. :grinning: Jejej..já zas musím na štítku..kolem 10.11.5..to tak rychle utekly ty dva měsíce... :astonished: Úplně čumim..
2. kvě 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek