• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb super zpravy..gratuluju! :slight_smile:))
2. kvě 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tohle je DHL...a nic volali jsme tam, ze se ozvou xpet a nic :-////
2. kvě 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to nak9nec treba porodis fakt driv nez ja :grinning:
2. kvě 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb holka odkaz mam taky vzdycky sleduju, ale ted ma DHL ocividne nekde chybu :(
2. kvě 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :frowning2: to je na hovňajs no...jinak já mívám problémy spíš s poštou....Tak asi dispečerka nechytla pána na telefonu..co to má dopravit... :frowning2: A Ty máš termín?
2. kvě 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja mam termin 24.6....no..u Kubika jsem ho mela 25.6. A nic ;))))
2. kvě 2014 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mě by se líbil ještě o týden dřív, nějak kolem 20.6., ale uvidíme no...myslím, že si Adámek vybere sám :wink:

taky gratuluji, že je vše v pořádku. Kolik jste vážily před těmi 14 dny?
2. kvě 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To je za chvilku...Ty vogo..ale utíká to jak sviňa..dneska aspoň porovnám tatínkovi věci...nějak lépe...a o víkendu donutim miláčka....aby jsme nepotřebné kabely apod.vyhodili...páč já tomu stejně nerozumim...No..to mě trochu děsí..aby člověk nepřenášel ještě.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - asi jim to teplo vlezlo i do systému, asi by fakt chtělo aby sprchlo, venku je příšerný vedro a dusnu.
Ale tady se už zatahuje.
2. kvě 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ceskou postu nekomentuju.ppl v pohode s DHL mam zkusenost jen z prace..takhle velkou zasilku ze zahranici mi jeste soukr.neposilali..
2. kvě 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb 30+0 vaha 1550 g
2. kvě 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl prave Kuba se narodil 5.7. .....
2. kvě 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jako ta vaha je stejne jen odhad...ted teda koukal.jak je napucana a faldikata, ale 6 kg mit snad nebude..do tech 4 kg pocitam :slight_smile:
2. kvě 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak tady pršelo už několikrát..kurnik zase celý den přeháňky..náchodsko,broumovsko trutnovsko..ale mě to neva...aspoň jsem se hezky vyspala.....
2. kvě 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tady uz prsi
2. kvě 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb jsem zvědavá s čím příjdu já 7.5....Holky nevíte za jak dlouho na socku dorazí papír,že pojedu pryč...Já se chci rozhodnout až podle kontroly 7.5. a 8.5. už by jsme jeli..
2. kvě 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak oni tu váhu počítají nějak z velikosti hlavičky, bříška a tý stehenní kosti ...a už podle toho jsme o týden větší. Takže asi fakt bude velkej, když víme kdy "vzniknul" ... ale co ...hlavně aby byl v pořádku.
Jen si tak říkám co bude mít za velikost oblečení :slight_smile:
2. kvě 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hele ona ta změna místa je jen formalita, hlavní je že jsi to nahlásila.
Někdo to hlásí jeden den a druhej jede...takže se to na socku nedostane skoro ani když už je zpátky ....prý aspon neprudí.
Ale já někde četla, že by se to mělo hlásit 10 dní předem. Ale myslím si, že pokud to doktor schválí tak bych to dál neřešila.
2. kvě 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jsem zvědavá jestli sem ten déšť přijde...dost často bouřku stáhne Labe a tady nespadne nic a všude kolem leje.
2. kvě 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb uvidis no kamaradce taky takhle hadali velky a nakonec mel t3sne pod 4 kg...ale, kdyz jde cisarem tak je to skoro jedno :slight_smile:))) no na Kubu jsem mela nejak 62 a 68 zalezi na vyrobci :slight_smile:
2. kvě 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tady uz pekne leje a fouka jsem rada, ze jsme nejeli na chatu
2. kvě 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chaaaaa tak pracka bude ve stredu ....to je fakt super...dneska ji nefovezou je teprve v Brne chteli ji dovezt v pondeli anebo v utery, ale jako co ja s tim, ze...:-/
2. kvě 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jenom at nerodite prirozene extremne velky deti ..je to fakt strasny a I dost nebezpecny ....proste vam to fakt nepreju...ale pokud pujdou cisarem tak je to asi fuk a hlavne at jsou kluci zdravi a vy taky v pohode...U nas to vypada, ze se vejdeme do 4 kg a jsem fakt rada:slight_smile:)
2. kvě 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl taky bych to neresila..proste jsi to nahladila a nazdar :slight_smile:
2. kvě 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - váha odhad, ale Áda má v odhadu o skoro 400g víc než Valinka ....to je teda o dost.
Ale i sestřička něco říkala ..o 300g jen už nevím co ...asi že to se nepozná či tak nějak.
Jinak opravdu byl dneska hlavou dole ...myslím, že je tak už docela dlouho....ale u mě je to asi stejně jedno. Jen jako že jsem to poznala :grinning:
2. kvě 2014 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no my podle holcicich tabulek vychazeli o 2-4 dny starsi a holka vis co ja chci mensi miminko budu rodit prirozene a fakt uz nechci rodit 6 kg uz ne :slight_smile:)) takze budiz ti pran velkej kluk :slight_smile:
2. kvě 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jak rikam u tebe je to j3dno jestli bude mit 4 nebo 5 ...:slight_smile:
2. kvě 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já vím, že je to jedno, ale těšila jsem se na malý miminko, ale zase se aspoň nebudu bát jej brát do ruky. :grinning:
2. kvě 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :slight_smile: no to asi ne ta manipulace je snazsi :slight_smile:)) ja se taky tesim ze bude mit do tech 3,5 kg :slight_smile:))) jsem zvedava no za tech 14 dni, ale maly mimco si zaslouzim :grinning:....a hlane, aby nebyla po manzelovi vyskou pak..holcicka klidne muze byt drobnejsi :grinning: kocko hlavme at jdou ty nase prdolky v poradku :slight_smile:)))
2. kvě 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jezis to me sejri s tou prackou grrrrrrr
2. kvě 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek