• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice - jj to je nejdůležitější, je jedno jak veliký, ale hlavně v pořádku.
Já jen budu doufat, že se budu hojit líp než tenkrát...aby ta jizva nehnisala apod.
2. kvě 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to se Ti nedivím a vy nejste pondělí a úterý doma? nějak nechápu, proč ji nemůžou přivést? nebo má muž dlouhou směnu?
2. kvě 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no myslim, ze diky mimcu se budes hojit urco lip..bude to pozitivni jizva :wink: no prave muz muze prijet treba o pulnoci no :( a co ja s tim tady, kdyz mi to tu vyhodi DHL na chodniku..ta pracka ma 75 kg a je tu asi 10 schodu k vytahu chjooooo
2. kvě 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to pak jo. To je na prd.
no doufám, že jizva bude tentokrát ok.
2. kvě 2014 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja byla dneska uplne dojata na utz jak uz je naducana takovy fakt mimco akorat si strkala furt ruce pred oblicej...prdku ma vlevo a prehazuje si ji zprava doleva :slight_smile:)))
2. kvě 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb urco tentokrat uz bude vsechno dobry..doufam ze se s malejma prdolama pak potkame :slight_smile:))
2. kvě 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ted manzel ze sklepa pritahl nejakou rezervni na 5kg prasla predem plnenou tak aspon neco snad bude do stredy fungovat.. I kdyz se tu o ni budeme prerazet tak do stredy dobry :grinning: jestli pere jdu to vyzkouset
2. kvě 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - já za mamkou určitě občas budu jezdit, ale asi ne dřív než v září. Nebo můžete sednout do auta a přijet :wink:
2. kvě 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak držím palce aby prala.
2. kvě 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb jo jo rady prijedeme :slight_smile:)) stejne nakonec porodis driv jak ja..uz to vidim :grinning: pokud nic do 38 tt tak ji zacnu vyvolavat :grinning: ale obavam se, ze jsem prenaseci typ... :grinning:
2. kvě 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak uvidíš jak to bude. Zatím máme ještě tak měsíc a půl čas :slight_smile:
2. kvě 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jo to je fakt, i když teda ted to letí úplně neuvěřitelně co?
2. kvě 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to teda letí no.
2. kvě 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - dneska jsem poslala objednávku na ten nábytek. S několika otázkami tak jsem zvědavá kdy odpoví a pak kdy to dovezou.
Po nemocenský pak dokoupím zbytek věcí co chybí, jako ten teploměr apod.
2. kvě 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no tak uz se ti to rysuje to je fajn :slight_smile:))))) ja uz jen vyperu, vyzehlim a mam vsechno az na nuzticky :slight_smile: a ten pokojik uz mate predpripravenej na nabytek?:slight_smile:
2. kvě 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já vzala manikuru od tý tvý kamarádky.
pokoj ještě není volný, zítra se vyvede nahoru to topení a tchán se během příští týdne přestěhuje nahoru, tak počítám, že příští víkend se pokojík vymaluje a koupí koberec.
pak ještě musím objednat nějakou tu postýlku s matrací. a novou matraci na postel velkou co bude v pokojíku, abych tam mohla spát pokud bude prcek moc papavý :grinning: v noci.
2. kvě 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to pak pujde rychle :slight_smile:
2. kvě 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - snad jo.
2. kvě 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak uvidíme no....děkuju :wink:
2. kvě 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo..právě....bojim...podle tabulek cca o 4 týdny větší..to je trošku masakr.. :frowning2: Ale myslim,že za pět dní se dozvim zas něco jiného,když to bude jen 2D :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mne se to moc nezda o ty 4 tydny holka ..uvidis no ..mereni 2d utz fakt neovlivni...ve 2D se prave meri normalne...tak uvidis..
2. kvě 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hlavme si myslim, ze by to nejak resili vis..ja se koukala d9 alba a Kuba se zacal.vymykat od 34 tt
2. kvě 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice minule to bylo v 3D....víš.. :wink: Tak budu jen ráda..když nebude tak velký teoreticky..už se nemůžu dočkat středy... :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem byla v HK v CARU...naposled..jinak už tam nechodím...se začal vymykat až tak pozdě jo?Hm...
2. kvě 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja myslim, ze by to asi nejak resili kdyby s3 j8m zdal takhlw extremne velikej..jen rikam, ze se meri vetsinou ve 2D..no tak to jsem.zvedava s cim prijdes ;) jestli jo tak ti to teda fakt nezavidim ...teda pokud ti taky nenaplanujou cisare...hlavne, ze bude zdravej...:slight_smile:
2. kvě 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no a tenkrat zadny 3D nebylo..on byl dlouhej to jo, to se vedelo, ale pak proste I silene nabral...ale tak tehdy ty utz nebyly az tak.dokonaly..ale, ze bude mit pres 5,5 kg vedeli..a ze je dlouhej...
2. kvě 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no je fakt..že jestli má bejt velkej..tak to bude asi masakr i na 2D,viď? No...doufám,že kdyby byl obříček..takže radši císař no...děkuju za info kočko...Teď jdeme třídit hadříčky a hledat 56 a vybrat co mu dáme z porodnice... :grinning:
2. kvě 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky bych počkala na to měření v 2D, protože se podle mě měří kosti. takže to měření v 3D mi přijde trochu divný a nebo jsi se jen přeslechla.
2. kvě 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - to já na cestu z porodky teda koupila nový ...to je zatím jediný oblečení co jsem koupila.
myslím že ještě budu rádae jsem vybrala velikost 1-3 měsíce :grinning:
2. kvě 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl ted akorat peru hadriky a vybiram do porodnice :slight_smile:
2. kvě 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek