• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb
@muddledgirl no holky uzijte si to..Kuba mel.v pul roce 11 kg a to byl jenom kojenej :slight_smile: zadny UM
2. kvě 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl dokonce koukam, ze to bylo v 5ti mesicich :grinning:
2. kvě 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja pitomec ....nedala jsem do pudingu cukr? Hmm nooo
2. kvě 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no vidiš a kamarádka teď má holčičku a ta v roce má 7kg.
2. kvě 2014 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak vyklopit z misky nebo kam jsi jej nalila a zalít sirupem :sunglasses:
2. kvě 2014 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a tak taky asi koupim.....nový...ale teď bude pro mně přednější vše přichystat a dokoupit nutnosti..a pak vybírat dyžtak nové oblečky......50 ani nemám...podle mně zbytečný....známá teda oblíkala 48 na děti co měli kolem dvou a půl kil...jinak mám nových asi 10 bodýček...a hlavně..toho mám tolik...že to snad ani to prtě neunosí a to nemám oblečky po dalších 4 dětech....
2. kvě 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb kámoška porodila kluka..měl necelé 4,5 a v půl roce vypadal na rok... :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb sirupem... :astonished: Já bych dala maximálně šťávu z kompotu...
2. kvě 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no proto vam to pisu:slight_smile:))))) hele ale kdyz jsou kluci kus chlapa tak to neva :grinning: u holky je to horsi :slight_smile:)))...ale Kuba nebyl nikdy tlustej spis naopak...dlouhej a hubenej sama ruka sama noha....jako zachodovej pavouk...uz je vyssi nez ja a ma nohu 42 uz skoro rok..a to mu neni jeste 13 a roste furt :grinning:
2. kvě 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a jenom kojila?
2. kvě 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb oni si s tim kluci poradi..ja puding nejim tak me to netrapi :grinning: mame tu javorovej sirup I kompot....se mi jeste nestalo;)))) asi ty hormony
2. kvě 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice do 4 měsíců prý....ono mu to nestačilo :grinning: Mňam puding...sakra.....
2. kvě 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice záchodovej pavouk...Johany jim říkáme... :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja plne kojila pul roku a pak jsem volala s brekem doktorce, ze furt jenom kojim a nic jinyho nedelam :grinning:
2. kvě 2014 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj tak jsme puding jedly doma s mamkou, teplý jej lila do takoých čtvercových misek ...byly skosený nahoře široký a dole užší :wink: no a navrch jsme si lily normálně sirup(šťávu) z čeho se dělá pak šťáva na pití s vodou. A bylo to výborný :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no jen aby nebyl moooc veliký, přeci jen po tom císaři se nic moc těžkýho nosit nemá a když bude mít za chvíli 5 kg tak to bude něco :wink:
2. kvě 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...jedl hodně asi viď? A furt....

@kamisb hm...mamka to tam taky někdy lila....ale když si můžu vybrat tak bez šťávy....My ani obyč.šťávu nemáme..teď jsme dostali z bezu....ta by tam asi moc dobrá nebyla... :frowning2: Ale třeba šťávu ze sodastreamu colovou..to by mohlo být dobrý rodeo...

holky za chvilku rodíte.. :grinning:
2. kvě 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - taky mám dost věcí, že se to asi neunosí, ale naštěstí je to většinou od tý 62 si myslím, ale ty maličký nejsou číslovaný tak to nedovedu odhadnout.
Uvidíme pak hold v reálu :wink: ...ale sem tam ještě taky koukám na něco novýho, ale myslím že to si pak užiju v zimě, kombinézka tu nějaká je, ale asi bude malá ...a svetřík žádný
2. kvě 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no jen se moc nesměj, Ty taky to máš za chvíli, on ten týden navíc není nic moc.
2. kvě 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no ..mám toho dost neočíslovanýho...ale člověk to zatím holt nemá v oku....no...právě..na zimu mám svetýrek nebo mikinku,ale jinak nic...
2. kvě 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: to je pravda no..
2. kvě 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb uvidis jak bude velky..taky bude mit vahovy ubytek....nestresuj se dopredu ;) to bude dobry
@muddledgirl jo jedl furt to uz pak bylo desny a to jsem mela mlika dost, ale holt byl velikej ....:slight_smile:
No jo utika to vsak ty taky uz to mas za par :slight_smile: ti rikam se vsadim, ze kamisb bude rodit druv a ja zase budu prenasec :grinning:
2. kvě 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb

@muddledgirl holky kliiid to vsechno pak dokoupite az budete mit prcka v oku ;)
2. kvě 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no jo...bůhví..jak to bude co... :grinning: :grinning: :grinning: Bolí mě záda jako kr... :grinning:
2. kvě 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no uvidíme kdo kdy porodí :slight_smile:
jinak já se asi nestresuji a ze začátku tu bude mamka a manžel prý taky bude 14 dní doma, tak v tom nebudu sama. A když se hezky a rychle zahojím tak to bude fajn.
Jé já už se těším, sice mám t roho trochu vítr, přeci jen první dítě ...ale už aby byl červen :sunglasses:
2. kvě 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice však joo..to už mi je jedno..hlavně ať má aspoň ty tři měsíce v čem chodit...ležet teda.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl holky bude sranda ja bych rada malou vyprdla kolem toho 20.6.:slight_smile:)))) tak3,5 kg a rychle :grinning: chaaaa ale pac jsem.exot tak tu budu strasit zase jeste v cervenci a narodi se urco 5.7.
2. kvě 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já tak maximálně mám vítr z porodu...ale jinak tak jako nějak vůbec no....se těšim děsně..... :grinning:
@janice_opice třeba nééé koččíí...třeba se budeš ještě divit... :grinning:
autor
@muddledgirl jsem si rikala hned chodiciho Samika :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek