• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
autor
@muddledgirl hele s Kubou byl ET 5.10.2000 a narodil se 5.7.2001 presne za 9 mesicu...pak 6x nic a Val mela ET 5.10.2013 a mam takovej pocit, ze to da jako bracha :grinning:
2. kvě 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: se počůrám....je nějakej živej prcek...asi po čokošce...mi kámošky donesly,že? Ale jinak se snažim teda jako fakt..jenže den předtím zas strejda s tetou donesli čokoládový truffles...mňamka největší..
2. kvě 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hm....já měla ET 24.10....tak to jsem zvědavá na nás všechny...fakt..
2. kvě 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dyk jo ja musim aspon kus sladkyho denne...taky uz mam nahore 7,5 kg :grinning: a to jsem ted nabrala fakt ta 2.5 kg behem chvilky, ale kdybys videla jak je naducana ty tvaricky a spulila tu pusinku manzel se tam malem...no slusne....malem tam roztal pac nos a pusinu bude mit asi po nem a ty rucicky pekne uz naducany fakt jsem cumela 2 tydny a jakej rozdil :grinning:
2. kvě 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A já měla ET 19.10. :wink:
2. kvě 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl ja to s tim datem ET spis psala, ze po 13.letech vyslo OPU I ET na stejnej den, ze je to nejaky znameni a oba byli osmibunky :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem za poslednich 6 dni sezrala 14 kompotu :grinning:
2. kvě 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já vím, ale když už to napsala i @muddledgirl ..tak jsem musela taky :grinning: :grinning:
tak to jsi dobrá s těmi kompoty, já mám většinou jeden tak na 4 dny, teda když je velkej. Menší na míň no.

Holky máte furt ještě hlad nebo už ne? Já mám hlad ráno když se vzbudím a pak před obědem, ale třeba už mám jen jednu večeři. Ještě před 14 dny jsem šmejdila ještě kolem půl 10, co bych snědla, protože jsem měla hlad, ale teď nemám hlad, ani když dělám manžílkovi večeři, ale to se dokopu něco sníst.
Takže mám vlastně teď jen 4 jídla.
2. kvě 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb já ani moc ne holka ..poslední měsíc hlad skoro nemám....asi taky jak mi tlačí na žaludek..ale jako hlad jako takovej fakt ne..spíš mě honí mlsná :grinning:
2. kvě 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přidávám jednu opileckou fotku....nevim jestli z toho něco poznáte..je tojakoby někdo ležel v hospodě na stole a spal na ruce..cvlevo je ouško..to vepředu je naducaná ručička a má jakoby hlavičku na ní...ona se takhle dneska schovávala tak jsem říkala, že to je jako opilci v hospodě,když usnou na stole :grinning:
2. kvě 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - to mě taky mlsná honí, ale nějak tu teď nic nemáme. Jsem chtěla jet o víkendu nakoupit, ale asi pojedeme až někdy v týdnu.
Ale ujídám tu jednu čokoládu co mě mamka koupila ...jsou to takový čtverečky v hořký čokoládě a uvnitř a nějaký peprmontová náplň ...je to výborný, ale snažím se krotit a vzít si jen jeden denně ...no né vždy se to povede :sunglasses:
2. kvě 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - asi Ti chtěla říct, že jsi moc zvědavá, ať si už počkáš na reál :grinning:
2. kvě 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tady trochu popsané
2. kvě 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já ted dodělala znojemskou a klukům ten puding..Kuba si na něj nakonec dal javorovej sirup a prej dobrý:slight_smile:) já jinak právě radši jim ten kompot,ale už jsem sežrala pytlík gumovejch příšer a 2 Kinder vajíčka dneska:grinning:
2. kvě 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak já dneska jen tu jednu čokoládku a pak Míšu (zmrzlinu).
Ale furt s manžílkem šmejdíme co si dát k jídlu, včera jsme dělali k večeři bramboráky. Jsem si pak říkala, že dobrý jídlo před odběrem krve :sunglasses:
2. kvě 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já ty kompoty jím jen k obědu. Tak vydrží dýl, ale už je tu jen jeden asi hruškový domácí, tak jsem na něj zvědavá, ale tchýně nic moc nesladí, tak nevím jakej bude
2. kvě 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem včera chtěla udělat obrázek z toho 3D videa, zkusila jsem to přes print screen, vložila do wordu a když jsem to pak otevřela tak tam byla jen černá obrazovka :angry: nevím kde soudruzi udělali chybu :angry: ale zkusím to ještě zítra.
Chtěla jsem si udělat fotku toho "chlapáka" :grinning: a pak třeba i nějakou obličejíčku nožičkou, ale prostě mi to nešlo.
2. kvě 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja na kompoty moc nejsem, ale posledni mesic je teda jefu ve velkym ;)))) no to urco zkus, ale do wordu je to nesmysl....ten je na tohle na nic
2. kvě 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mně vyšlo 2.ET taky stejně na den...což je sranda...když mězi tim byly kety...a OPU byly jiné dny...Hm..já kompoty nemám... :frowning2:

@kamisb taky mám míň hlad...na to,že jsem vstávala v pět...asi v šest jsem měla snídani..pak o půl jedenáctý oběd...a kolem čtvrtý chleba a půl s tvarohem a zeleninou a na to tu čokošku....pak pár křupek.....a jinak nic..což před dvěmy týdny by mi ani náhodou nestačilo
2. kvě 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je bomba fotka..a je to krásně poznat... :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jeden čtvereček...mi doma zásoby sladkého nemáme..protože bych to spráskala.. :grinning: Ale přemluvila jsem přítele ať někdy udělá karamel.. :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mňam gumáky a kinder vejce...jsem neměla ani nepamatuju...mňamka největší
2. kvě 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - když já v poči nemám žádný program na obrázek nebo pdfko. Jedině to zkusit u manžela (já mám jen netbook) ...no mohla bych ho překecat ať to zkusí on, na tohle je šikovnej ...taky.
2. kvě 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - když tohle je čtvereček který mám asi 5x5 cm :wink:
2. kvě 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já teda kopii obrazovky jinak vždycky dávala do wordu, ale tohle nechápu co to dělá. Jako vložím to tam ...upravit to celkem jde, ale když to uložím a zavřu a znovu otevřu tak je ten obrázek z toho videa celý černý.
2. kvě 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno takova opilecka fotka fakt umakart v hospode :grinning:... :grinning: ja mela strasnou chut na kinder a gumaky prave tak jsem sezrala rovnou 2 kinder a v jednom byla panda a v druhym razitko.o gumaky jsem se podelila se psem.....nikdo je tady neji a jenom ja a Badik je milujeme :slight_smile:)))
2. kvě 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jestli ma muz programek tak at to upravi on ;)
2. kvě 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo..úplně husto -hustá.. :grinning: :grinning: :grinning: ooo..tak já haribáka vždycky...ale je fakt,že co jsem těhu,tak jsem je měla tak dvakrát...ale asi si je zas koupim.. :grinning:
autor
@kamisb z toho videa je to jiny nez obyc prtscreen
@kamisb jo hořkou ,jo? Brrr...jako ony nejsou špatný...ale jde o zvyk no...90% a 80% už je moc.. :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek