• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@janice_opice - no nevím jestli má, ale asi ho donutím ...jestli se teda odlepí od tanků. A zítra odpoledne točí fotbal zápas.
2. kvě 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a to pred touhle fotkou jeste skytala :slight_smile:)))))) :grinning: ja je ted mela potreti za tehu ty si kup je to sladky a pritom ne tak strasne a dobry na klouby ;)))
2. kvě 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb taky hraje word of tanks?:-O
2. kvě 2014 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: já si asi zítra zahraju diablo.. :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jako 80 ještě jde, ale už 84 je hrozná, to je prostě už kakao no.
jinak já jím jen hořkou, mléčnou nemám ráda. Jako studentská pečeť hořká ...to je moje :sunglasses:
@janice_opice jooo a včera jsme měli zmrzlinu....mňam...toffee :grinning: :grinning: :grinning: Ale musim se krotit..ve st je kontrola.. :grinning:
@janice_opice - já to právě z videa nikdy nezkoušela, takže jsem na to koukala jak puk, co mi to dělá.
Tak snad se to manžílkovi povede. Myslím, že Áda bude jednou "nadšený" že bude mít "chlapáckou" fotku z bříška v albu :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja hořkou taky miluju ale pecet zrovna ne...nejim cokoladu s oriskama
2. kvě 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já měla i 90% ...fujky..a 80% je taky moc..na mně...ale myslim,že jsem to jedla i tu 80% když jsem se stravovala líp pod Světem zdraví... :grinning: :grinning: :grinning: Já miluju milky...ty karamelový,jahodový a vůbec všechny..ale koukala jsme tenkrát na test čokolád a jedna z nejlepších byla obyč mléčná z Lidlu asi za 12,-...A ještě myslim ta německá Ritter nebo Lindt ..nebo jak se to píše nevim...
2. kvě 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja pred chvili vyhanwla od tanků oba dva ... :grinning: koulam, ze je to stejny vsude ; )
Ada bude urco rad :slight_smile:
@janice_opice - jj hraje a jak taky?
jinak mě se vždycky na tom ULZ líbí ty bublinky jak tam jsou kolem hlavičky...i když nevím z čeho jsou - jestli z toho škytání či co :confused:
autor
@muddledgirl Rittersky jede nas Kuba hlavne tu hnefou se susenkou :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já ho nevyháním, jen ať si to ještě užije dokud může :sunglasses: pak už nebude mít čas ....si myslím
2. kvě 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no kluci to hrajou oba dva tak jsem je vyhnala tak se tu pak honili po byte s vrtulnikama na dalkace a strileli po sobe..do toho tu skotacil pes a stekal no blazinec...:grinning:
2. kvě 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak já bych v pečeti taky moc ty oříšky mít nemusela, ale rozinky a to želé ....to mi tam mooooc chutná. A pak má billa výborný čokošky (asi nejen billa), jsou to čokošky v krabičce a ta čokoláda už je rovnou rozdělaná na dílky, ale nevím jak se jmenuje.
2. kvě 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja musela Kubu vyhnat uz tak skoncili oba... :grinning: sezrali ten puding co meli k snidani a talir znojemsky na zitra k obedu a je klid
2. kvě 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: to ani nevím,že je nějaká se sušenkou.. :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - manžel se hned ptal jestli jsou kluci v nějakým klanu :grinning: :grinning: :grinning:
On už u toho sedí asi rok a něco. Ale před měsícem měl měsíční výpadek a hrál to nový diablo.
2. kvě 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ježiš..to jsou ty malinký? Ty mi známá dávala v nemocnici... :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mám taky nový diablo... :grinning: :grinning: :grinning: ale jsem zaseklá..nemám prachy a furt se musím někam vracet..abych měla životy :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice o tom pudinku už mi nemluv...nebo zítra ráno pošlu přítele a je o snídani postaráno :grinning: :grinning: :grinning:
autor
@kamisb prej nejsou ale hrajou spolu nahodny bitvy v četě nebo co....taky uz u toho drepi tak rok...a prej jestli manzel je v nejakym.klanu?:grinning:
2. kvě 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak mladýho bych taky asi vyháněla. Ale je pravda, že já taky trávím skoro celý den na poči, je to hrozně návikový tyhle diskuze :grinning:
já teď hodně pročítám ty červencovky 2014, sem tam něco zareaguji. Ale je pravda, že někdy nestačím zírat co ty holky řeší :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb vy jste zase hustý dneska...hustý hustilky.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já chodím do těch našich...my tam toho taky probíráme hodně... :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj manžel je v klanu. dokonce od tohohle týdne začal vést nováčkům výcvikovky, ale to jsem mu řekla, že fakt jen jednou týdně, protože to třeba 3 hodiny jen mluví a to mě fakt sejří. Protože my máme počítač a telkku v jedný místnosti a já pak nic neslyším. On sedí vlastně bokem za mnou.
2. kvě 2014 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo mladymu to korigujeme a kdyz hrajou tanky tak to manzel vubec jako nevnima tak.musim ja no.....co tam resi? Napr?? :grinning:
@muddledgirl jeeee tos mi pripomnela, ze jsem se chtela zitra stavit pro hustilku :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb :grinning: tak to doma ani rikat nebudu :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no teď z hlavy nevím, ale sem tam se jako bavím, někdy divím a někdy je to přínosný.
No asi jako my tady :grinning: :grinning: ...když to čte někdo "cizí".

co nebudeš doma říkat?
2. kvě 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek