• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@kamisb :grinning: no jsem vedela prej, jestli ma misto v klanu :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to o tom klanu a vycviku, ale uz to cetl pozde :grinning:
2. kvě 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb - jen teda škoda, že tam nemůžeš nakouknout, jsou tam holky co posílají bříška ...a jako teď tam byla holčina co má bříško v tom 28tt ...asi takový co já v 13tt. Jako nechápu a přitom píše že přibrala 8 kg, to nevím kde je jako má.
2. kvě 2014 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - klan FD-CZ
2. kvě 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Tak koukám, že už taky píšu sama sobě :sunglasses: :sunglasses:
a manžel se ptal na nick...
2. kvě 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - čím jsme hustý?
2. kvě 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - a co je to do těch našich?
já chodím do toho jak máš pod fotoblogem, myslím, že mě to tam hodilo automaticky, když jsem zadala TP.
2. kvě 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to jsi tu spravne....muddle pise sama sobe ja pisu sama sobe takze pohoda..tak treba je hluboka no nekomu to vyrasi pozdeji kor jestli je prvne tehu....hele nick nevim pac sel ted s3 psem pak ho pisnu
2. kvě 2014 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb asi to bude neco jako badmarvin nebo tak pisnu...
2. kvě 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no myslím, že právě psala, že už to je druhý.
2. kvě 2014 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já asi půjdu pomalu spát, teda ještě dokoukám Alcatraz. Ale ráno přijdou na to topení, tak ať jsem aspoň trochu vyspinkaná.
tak dobrou noc :wink:
2. kvě 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak nick je Badmarvin a dobrou nooc jdu taky
2. kvě 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já chodím do té soukromé červencovky 2014 :wink: :wink: :wink: Ale to už jsem ti jednou psala..jsou tam moc fajn holky.....
3. kvě 2014 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se probudila... :grinning: :grinning: Ale půjdu zase spinkat :grinning: Dobrou noc
3. kvě 2014 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl 225 level v pixwords :grinning: :angry:
3. kvě 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dobré ránko ...Ty vogo...já včera udělala jen...jeden level před spaním..Ty jsi hustá..v tý anglině..je to docela hustý... :grinning: Tam mám asi jeden level hotovej :grinning:
3. kvě 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky je to všechno na pytel od noci špinim a bolesti úplně na MS, cítím, že je to všechno pryč :frowning2:
3. kvě 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 Martííí :(((( hele, ale špinění nemusí vůbec nic znamenat holka..respektive může to být zahnizdování..má to 60 % žen.....furt není nic ztraceno brouku!!!myslím na tebe !!!! co bereš utrouš? nechceš zkusit zavolat do CAR jeslti nemáš případně zvýšit dávky?? kdy ti má dorazit mrcha?
3. kvě 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ten si nechávám v AJ až udělám v ČJ..tam je nějakejch 360 lvl prý
3. kvě 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mrcha by měla být koncem týdne, utros beru šest denně, takže, tam asi by stejně nezvyšovali....a sedmý cenná hnízdění už mi přijde pozdě, no uvidíme, ale jak říkám prsa taky nic, přitom po pregnylu to v nich člověk hned cítil :frowning2: ještě bojují, ale nemám jaksi sil a nechci si nic nalhavat ...
3. kvě 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 hele prave, ze to spineni byva takhle pozde ne hned na zacatku...nebo muze jit jedno pryc a jedno zustat..hematom...kolik takovych tu bylo...muddledgirl krvacela a beryltm o ty ani nemluvim.....takze do krve nic nevzdavat!!
3. kvě 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 prsa tady z holek bolely akorat me tak to taky neni jasnej priznak...nalhavat si nic nemusis to chapu, ale silu mas holka to vim..je to tezkej boj, ale neni prohranej..mas malou to je velka energie a mas mrazacky preci ne?;) navic jak rikam do krve bych to fakt nevzdavala kociii...vim jaky to je..!!! Moc na tebe myslim a posilam hodne sily:-*
3. kvě 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - to mě mrzí, ale zkus to ještě vydržet, může se pustit třeba jedno. Ale vím, že je to težký. :frowning2:
3. kvě 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak jak žijete? Čtu, že mrňouskové všichni v pořádku, tak mám velkou radost. U mě malá kope, takže snad taky vše OK. Velký UTZ mám až 19.5. Už se na něj těším :slight_smile: Ale Klaudinka je zlatíčko, ja hodňoučká a spíš než nějaké kopance vytváří asi kotrmelce - takže maminka v noci krásně pořád spinká a přes den pořád ještě chodí do práce. Ale už budu končit - nejspíš 16.5. - a pak od pondělí budu už mít nárok na mateřskou (8 týdnů před termínem). Nám to tak rychle uteklo, co? :grinning:

A co ostatní snažilky? Nějak teď nestíhám ani dočítat :frowning2:
3. kvě 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 čičinko posílám obětí a pusinku..ať se aspoň jedno miminko drží...ty pocity máme všechny stejné...když čekáme..však víš... :wink: Držíme moc pěstičky...
3. kvě 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke Ty jo..jsi dobrá..pracovat....my jsme o.k...ve středu jdu na kontrolu..taky velký utz ...tak jsem zvědavá...miminko taky asi spíš dělá kotrmelce..jen večer když si lehnu na pravý bok..nebo si dám kofču..tak jede bomby....Jdu domýt nádobí....a smýt si masku z obličeje... :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@kamisb děkuji holky je to boj :unamused:
3. kvě 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jsi poklad, děkuji za podporu, no uvidíme v týdnu co nekompromisního ukáže test ...ach jo já tomu tak věřila a teď prd, manža se trápil kvůli ničemu,no škoda mluvit :unamused:
3. kvě 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 ještě bych to taky nezahazovala..kdy byl ET?
3. kvě 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl minulou sobotu, manžel tu kolem mě litá uklizi a já mu neudělám za odměnu ani oběd :angry: taky jsem zrušila návštěvu co jsme měli jet, ale jsem fakt zdeptana tak to bych jim tam byla stejně prd platná.. :rolling_eyes:
3. kvě 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek