• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice tak to je hezký...hlavně, že tě neupálil :grinning:
3. kvě 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Táta je v tom taky
Máma se už v současnosti cítí minimálně jako tank. Potěšte ji, řekněte jí, že jí to sluší a že bude báječnou mámou.

tohle je na stránkách www.babyweb.cz tak to čtu manželovi a víte co mi na to řekl???? Sluší ti to, vypadáš JG Panther ........prej to je dost hustej tank...??!!???? No nepraštily byste ho? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 kočinko to je dobře,že pomáhá....nevyčítej si to...
3. kvě 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: No přítel mi to řekl asi 3x..že to je krásný,když koukal na bříško..on moc na ty emocionální výlevy není...ale je fakt,že mi častějc říká,že mě miluje..tak aspoň něco.. :grinning:
3. kvě 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
čau holky tak jaký jste měly dneska den?
@martas14 tak co Martinko?
4. kvě 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ve středu odpoledne máme to focení no to bude legrace teda:-/// :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice wau...tak to je super....Já se válím....zase jsem spala odpoledne.Byla jsem venku s kámoškou na kofče a birellu.....ale tak aspoň 4 km v nohách....Jani..myslíš,že ty starodávný dřevěný postýlky jsou rozměrově stejný jako ty nový? Kvůli matraci,víš?
4. kvě 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo myslim, že jo že je to je klasika no dřív se dělali standardně 120*60, ale tak at ti to přeměří pro jistotu co? my měli tu starou tenkrát u mámy na chatě a ta byla 120x60
4. kvě 2014 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super...no Mazlíček ji teda asi zítra složí no..potřebuju objednat matraci z Ikey.... :wink:
4. kvě 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl staci, kdyz premeri boky-ty nejdelsi casti a cela nemusi ji skladat...teda pokud ji ovsem nwchces mit uz slozenou :grinning:
4. kvě 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...asi chci no....nevim ....nikdy nevíš.. :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ja to chapu my ji s kubou taky slozili hned :slight_smile:
4. kvě 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: :wink: :wink: to jsem ráda,že chápeš...ono by jí neuškodilo natřít...jenže to by se taky nemuselo stihnout do porodu,že??? :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to dite tam asi dela polohu stan pac vlevo mam bouli jako blazen....tu prdku jeji...vystrkuje na tatuldu prdku :grinning: vypada to, ze chce prdkou prorazit pupek :slight_smile:
4. kvě 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to bys musela nejak hned jak ji sestavite, ale hlavne pozor na vyber nezavadny barvy....
4. kvě 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: hi hi..já měla záchvat...když jsem vstávala z wc...tak se boule přesunula skoro celá zleva doprava.. :grinning: :grinning: Jinak je cítit čím dál častějc..tak jsem spokojená,že o něm vím.....Ale spíš myslím,že to jsou ručičky.. :grinning:
4. kvě 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice holka..já ani nevím čím se to škrábe..... :astonished: Jo jo..jasný..děti to pak koušou,viď?
4. kvě 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já bych si tak dala něco dobrýho a nic tady věčně není..dlouho jsme nebyli v Lidlu :angry: :grinning: :angry:
4. kvě 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no olizujou a kousou ;)))) smirklem.bych to vzala a koupila nejakou barvu primo na tyhle detsky dreveny nabytky....
Ja si ted udelala toasty a k nim rajcatko. A jeste asi vdechnu kompot..premluvila jsem manzu at mi naleje sklenicku piva kvuli paleni zahy :slight_smile:...na zitra jsem upekla stehna a musim sjet k vietnamcum pro trika a tasticku na porodni sal.......
4. kvě 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj zlaticko, zatím furt stejný, takže na WC chodím s hrůzou v očích a strachy už je mi blbe :unamused:
Hrozně se bojím, snažím se myslet pozitivně, ale jde mi to jak psovi pastva, takže si to dokážeš představit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 holka to je dobry znameni prece a neblazni vzdyt jsi tak pozitivni clovek tak to tem miminkum davej plnymi dousky..vim jaky to je..mam to za sebou 8x no je to hnus fialovej a strasny nervy, ale ty to das.....a mas to tvoje maly zlaticko tak se dobijej od ni..pomaha to opravdu.....my tu moznost mame !!! Pomuchlej si ji a soustred se na ni zlato ...jak teda s tim testikem? Verim ze to tu k9necne prolomis sakra dyk ja mam.uplne placaty prsty :grinning: a to hryzani slysim az sem :grinning:
4. kvě 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice no..já to nikdy nedělala...a nevim...jak moc se to má osmirglovat...víš? Uvidíme no..radši bych,aby to udělal přítel....Já měla půl topinky a půl krajíce chlebíku se sýrem s malinkým rajčátkem....nepřežírám se a váha letí...sejří mě to...ale brečet kvůli tomu nebudu....zítra zas procházka do města..pokoukat co chybí.... :wink: To jsem nevěděla,že pivo je dobré na žáhu....já mám klid s žáhou....mňam kompot...já si maximálně tak můžu namazat kousek chleba s marmeládou....Pro trika? Budeš rodit v triku??? Já chci sehnat něco bez rukávů no..a furt nic nemám sakra...a taky nemám ty kojo podprdy...Chci do Pepca...ale busem se mi nechce a pěšky celkem 10km už vůbec ne.... :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidim....Zítra dělám zapečený brambory...jsme dlouhoo neměli..
4. kvě 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 bolí Tě bříško? Mně taky bolelo 3.-9. den na ms.. a ms nikde.... :wink: :wink: :wink: Posílám těhu bacilky :wink: :wink:
4. kvě 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to jak ja jsem domaci kutil tak celkem zvladam skoda ze nejsi bliz pomohla bych ti..na druhou stranu at se tatka snazi... :grinning: trika potrebuju maskacovy pro Kubu..pak nebudu mit cas je shanet..ja kojo podprdy mam a rodit budu v nemocnicni kosilce prej je tam davaj a jsou fajn :slight_smile:
4. kvě 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jinak to pribirani..ted to leti no samo aniz by ses musela prezirat...ditko se obaluje a mas o 50% vic krve a nejvic plodovky, ale hlavne to mimco se obaluje a nabira...
4. kvě 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl 302 level :grinning:
4. kvě 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo dávaj...ale já jsem zažila,že žádný nebyly...u nás maj pro gyndu i porodnici..na jednom místě....takže abych pak nerodila nahatá že...No..já kutil nejsem...a nikdy jsem k takovým pracím nepřišla...no jednou jsem natírala dveře.....ale to mě bylo asi deset a moc mi to nešlo... :grinning:

Minule jsem přibrala za tři týdny tak o půl kila mín než normálně...teď to asi nehrozí...kurnik..já bych tu váhu vyhodila...
4. kvě 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já level 101 a budu muset už pro nápovědu...protože mi to nejde a nejde vymysle...t
4. kvě 2014 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice JoJo já byla celkem silák, ale to špiněni , mě fakt rozsekalo, bojím se, že se rozkrvacim úplně a bude to hotovo, takže na test pomalu ani nemyslím a jsem z toho dost vyžvykana ....asi ve středu testnu.....to víš, že moje malá mi dává sílu, bez ní by člověk vůbec byl v pasti, ale když já bych tak moc chtěla toho sourozence pro ní :unamused: ale ty tvoje plochý palce mi určitě přinesou štěstí :grinning: :wink:
4. kvě 2014 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jakou napovedu?????:-O
4. kvě 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek