• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
autor
@martas14 ja to chapu kocii fakt jo ..to mi ver...ale ja nemam plichy jen palce ale vsechny prsty jak je mackam uz chodim jako kachna a placaty prsty mam tak jeste mi narostou plovaci blany mezi nima a hotovo..takze to by bylo, aby nebylo...... :grinning:
4. kvě 2014 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no to je fakt, kvůli tvemu drsnému sebeobětování, jim teda pořádně domlouvám, aby se pěkně ukázali na testu a bylo aspoň jedno zavrtane pořádně a na devět měsíců :wink:
4. kvě 2014 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 hele posilam.ti kazdej vecer pred spanim notnou davku tehubacilu..takze to ti bobeskove viii tak se neboj nic a ver!!!:-*
4. kvě 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Tys pixwords zvládla všechno bez pixwords helper? Ty voe..to jsi dobrá
5. kvě 2014 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja to hraju teprve od ctvrtka a ani nevim.kde neco takovyho je....se stshne? Za prachy nic kupovat nebudu :slight_smile:
5. kvě 2014 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus zeny :grinning:
Tak jsem do pixwordsu uz spadla taky.joo jani uz jsem tam mela praci z domu :grinning: .nektery slova jsou fakt sila a zkousim kombinace pismen :grinning: uz jsem zapojila i sestricky :grinning:
@martas14 drzime s aleskem vse co mame aby tam alespon jeden pinda byl zahryznutej :wink:
holky ja pribrala za tyden 600g.uz to zacina :grinning: a to jsem se vazila vykakana :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 06:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@beryltm cau brouku ja se tesim az to dohraju.muz mi rika, ze jsem silena.....jo s tim.pribiranim to teprve prijde holka od toho 30 tt to uvidis :grinning: ja mam nahore uz 7,1kg vazeno ted pred snidani a to si myslim, ze jak.jsem furt v pohybu tak to neni tak strasny..vetsina mi jde do bricha ;))) tak hlavme, ze se dari :grinning:
5. kvě 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky 50
5. kvě 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, já už mám zase mi%n než v pátek, mě ta váha nějak kolísá místo aby šla jen anhoru. Ale je pravda, že jsem včera měla k večeři jen rohlík s taveňákem a to někdy kolem 22h, protože jsme chtěi dělat rackletty, ale přijel kamarád s něčím pomoct a zdržel se do půl 10 tak pak už to nemělo cenu začít dělat a já pak teprve zjistila, že jsem ještě nevečeřela :angry: no vlastně jsem ani neměla hlad.
5. kvě 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nazdarek ..to mame stejny ja dneska mela o 600 g m8n n3z vcera....takze je to asi ok :slight_smile:
5. kvě 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já se o víkendu nevážila, ale v pátek 63 a dneska 62,6 ....a v obou případech podle mě WC.
no uvidíme dál jak to bude, asi jsem toho o víkendu moc nesnědla ...budu to muset trochu dohnat :grinning:
včera jsme byli nakoupit, tak už jsou zase doma sušenky :sunglasses:
5. kvě 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice si děláš srandu...že to zvládáš bez pomoci...Ty jsi chytrá... :grinning: Stáhneš zadarmo do mobilu... :wink: http://pixwords.org/nezarazene/ anebo pak tady
5. kvě 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jé to je ještě dobrý...já minule 1800g za tři týdny...a bylo to nejmíň od 13tt.Nehledě na to,že seš hubeňour.Pixwords je super...ale nevím,kde bych byla bez nápovědy..
5. kvě 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no prvnivh 20 levelu mi dalo zabrat nez jsem prisla na system a ted uz to sypu tak se asi uz nebudu ani divat na napovedy..jsem v 357 lvl tak uz snad bude k9nec.....to asi pak tu Aj spus budu potrebovat :slight_smile:)))
5. kvě 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nestraš mě..prosím... :wink:
5. kvě 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja dneska neco upecu asi
5. kvě 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ten anglicej je i na Facu mezi hrama...Jako já si myslím,že s vyjímkou těhotenství mám dobrou slovní zásobu...ale asi nééé.. :grinning:
@janice_opice
@kamisb tichá závist...po dlouhý době jsem měla k snídani koblížky.....na váhu zatím radši nepolezu...až pozděni po kávě a wvc :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hi...tak to jsem měla63 kg naposled...když jsem zhubla..asi 13 kg....když jsem neměla peníze v Anglii a ty poslední dvě kila...z nešťastné lásky,že jsem nejedla a pila rum s colou :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ma to 357 leveluuu hotovoooo :grinning:
5. kvě 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja na ty slovni hry a jazykolamy apod mam hlavu.....za to jsem total trotl na matiku
5. kvě 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty kráso...prosím babo poraď..já jsem z toho už na nerv..
. . . Á . . O
JSOU TAM DVA MODRÝ OBDÉLNÍKY NA ŽELEZNÝM PŘIPÍŇÁKU A DOLE JE ČERNÁ KOSTKA POD TÍM...
PÍSMENKA JSOU Á,T,M,Ů,O,K,D,X,R,Ý,Ž....
5. kvě 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak moment musim di to predstavit :slight_smile:
5. kvě 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl co je připíňák?:slight_smile:))
5. kvě 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl na kolik to je?
5. kvě 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jenom modrý ti tam.nejde?
5. kvě 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl co držátko? Neni to takovy to na jmenovku nebo vizitku?
5. kvě 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty voe...držátko... :wink: děkuju..já jsem teď přišla zkuchyně..tak jsem nestíhala reagovat...se s tím morduju dva dny... :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl obdelnik na tycce a stoji to v takovy kosticce? To je držátko I pismenkama to ofpovidá
5. kvě 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek