• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@muddledgirl ja ho tu mam na stole :grinning:
5. kvě 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice co máš dnes v plánu? Já hehty...pak sprchu,poklidit bordýlek...dopsat anglinu a posla úče...a udělat zapečený brambory a pak s kámoškou do města...
@janice_opice joooo? Ty vogo..já ani nevim,jestli jsem to naživo někdy viděla.. :grinning: :grinning: :grinning:
autor
@muddledgirl ted se valim pak do jdu nabarvit vlasy..trochu poklidit a vyzehlit zase neco a pak jedu s Kubou k zubari az dorazi ze skoly
5. kvě 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Tam.melo byt pak si jdu nabarvit vlasy....
5. kvě 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice, @muddledgirl - holky pošlete mi taky odkaz na hru :slight_smile:
nějak už nevím co mám dělat. Dneska tak možná dočtu konečně 1.knížku jsem ji začala číst co jsem byla na IVF...ale pak nějak nebyla chuť, ale už mi zbývá jen asi 20 stran to dneska dám.

Jinak nahoře už je vyvedený topení a topí :grinning: a tchánovi se tam vynesla těžká skříň, takže teď je na něm aby si přebral věci a odnesou se tam zbytek skříněk co tam bude chtít. Tak snad o víkendu se vymaluje pokojík a 12.5. přijde nábytek ...tak ještě vybrat koberec a postýlku :wink:
a můžu začít z vessela prát a žehlit :sunglasses:
5. kvě 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jmenuje se to Pixwords :slight_smile:)) tak super a pokojik bude hotovej to je bezva..a neni lepsi nejdriv koberec pred nabytkem polozit?
5. kvě 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak je to bohužel ms ach jo :frowning2:
5. kvě 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já ji mám staženou z mobilu :wink: Z obchodu play.Na facu jsem našla jen anglickou verzi...Taky musím dočíst knížku,máš recht....Ty jo...všichni maj přípravíno a my ne..to pak budou fofry....stejně podlaha, kuchyň a koberce...bůhví kdy budou.... :grinning:
5. kvě 2014 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 to mě moc mrzí....Mně vždy přišla až po vysazení utroše...Asi proto,že jsem normálně neovulovala.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. kvě 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 to me moc mrzi holka a zkusis preci jen testik? :frowning2: tak hura pro mrazacky?
5. kvě 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 pac takovych bylo co krvacely......nechci te ud4xovat zbytecne v nadeji...ale zkusila bych krev nebo testik....
5. kvě 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja to vzdycky pres utros dostala....
5. kvě 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 i to se může stát...mohlo odejít jen jedno také....test bych stejně zkusila..
5. kvě 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já nikdy..jen jednou jsem kapku špinila před krví...
5. kvě 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty 50,já 73...začínám chytat neurozu... :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to je jasný, že nejdřív se poluží koberec, jen nevím jestli ho dodají dřív než nábytek :slight_smile: jsem ho chtěla jít ten koberec vybrat min.týden, ale jak mi bylo blbě tak jsem to prošvihla, takže půjdeme ve středu a v nymburce mívají jen vzorky a závoz snad jen jednou za 14 dní, tak záleží jaký týden chytneme no.
5. kvě 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - to mě moc mrzí, uvidíš jak hodně MS bude. Na krev bych si ale pak pro jistotu stejně došla.
:frowning2:
5. kvě 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak mám smůlu androida nemám.
5. kvě 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice
@muddledgirl děkuji holky za podporu, jsem zdrbla hodně, no co nadělam.....mrazacky možná na podzim uvidíme jak to zvládnem...
5. kvě 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :frowning2: :frowning2: :frowning2: zkus pohledat tedy na netu... :frowning2:
5. kvě 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 číčo..fakt zkus ještě test..za to nic nedáš..už to je devět dní? Nebo kolik od ET? Myšičko naše...co Ty víš...
5. kvě 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - no hledala jsem ale ty odkazy jsou většinou na google a tam to taky chce přístroj s androidem.
5. kvě 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hmm...to je škoda..a je na hovňajs...že aspoň na tom facu...to není česky..protože ten anglickej wix and words...je teda těžkej
5. kvě 2014 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já FB ani nemám. Tak co no, budu muset vymyslet něco jinýho, ale za 14 dní už budu moct začít prát, tak to přežiji. Až přijde manželova výplata tak se konečně kouknu po tý postýlce.
a matraci do ní a na velkou postel.
A pak snad bude chybět jen lékárna.
5. kvě 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já když nevim co by..zajdu si do OBI..ne to mám daleko..lakuju nehty,uklízím nebo vařím..když nevím co....já bych upekla buchtu....ale zas bych půlku snědla a za to mi ty kila nestojí.... :grinning: Až mi uschnou nehty,tak jdu do sprchy...natřu se krémíčkem......pak namaluju...oblíknu..zašiju kalhoty...uklidím...a dnes mě čeká roztřídit zas pár papíru do šanonu..já to nesnáším..tak to odkládám.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb budeš prát až za 14 dní? To já asi brzy začnu :grinning: :grinning: :grinning: Nejdřív ty plyšáky asi... :grinning:
5. kvě 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no dokud nebude ten pokojík vymalovaný tak to nejde, protože bych to neměla kam dát.

Holky nevíte kde koupit za rozumnou cenu takový jakoby koše na hračky ? asi nějaký plátěný nebo klidně průhledný, ale z látky a aby stál na zemi? Těch plyšáku bude hromada, tak nevím kam je jinam dát.
5. kvě 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo tak to holka neporadim....v hračkárně??? No jo..tak my pokojík nemáme...a na malování prdíme...malovat budem zatím maximálně kuchyň..jestli vůbec....já mám asi osm plyšáků pouze...i když pro prtě jsem něco dostala..ale to se dá dát na postýlku nebo kočárek...a má to nachystaný na stolečku...v ložnici :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb zkus heureku...nebo zbozi.cz
5. kvě 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek