• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

22. března 2017 
@kamisb nebo koník,aukro???
5. kvě 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb Ikea
5. kvě 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já mám svých asi 10 a pak je pytel na půdě ...takže tak 30ks jich bude.
Ale ty já vyperu až bude fakt teplo, aby rychle uschly někde na sluníčku.
5. kvě 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb wau...tak to jich bude požehnaně... :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj bude jich hodně. Tak něco se sem tam něco postaví na zem či na poličku. Ale zbytek se bude muset někam dávat ..kor až prcek začne lést.
5. kvě 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty brdo ja usnula tak fofr nabarvit vlasy a najist se a pak s Kubou fofr k zubari
5. kvě 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak když máte poličku a tak..tak aspoň něco.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to se asi bude teď stávat častěji.
Ikea mě taky napadla ...tak se tam asi pojedeme podívat někdy, stejně asi budeme muset o do hornbachu protože jistě bude potřeba ještě jedna polička :grinning:
@janice_opice jejda...to je hned..já se divim,že dnes na mě spaní nejde...vyjímečně... :grinning:
autor
@kamisb tak na policku doporucuju taky Ikeu :slight_smile:
5. kvě 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl no hele ja vytuhla a to jsem toho mela tolik v planu :grinning:
5. kvě 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ale lepsi do Ikey v tydnu ne vikend
5. kvě 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hi hi...já to chápu..já chodím už dva týdny spát přes den...protože jinak se mnou není řeč..dnes asi nepůjdu..jsem o.k..se divim..... :grinning:
5. kvě 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - když přes týden tam muže nedostanu, takže mám smůlu. A má ikea taky i přírodní dřevo?
5. kvě 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo má přírodní, můžeš si ho pak sama i namořit
5. kvě 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no tak to budu muset manžela překecat, abych se tam vypravili. Ikdyž synovec řekl, že tam se mnou klidně někdy sjede. bych jela sama, ale nevím jak bych to pak dopravila domů :angry: to jsou ty lidi bez řidičáku no. Jedině, že bych ukecala na jeden den tchýni.
5. kvě 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsme zblajzli rajskou s kolínkama a trochu masa :wink: ....a asi by to chtělo ještě něco sladkýho :grinning: :sunglasses:
5. kvě 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
jsem se nasrala ted teda ..četla jsem deníček na emiminu---nebudu komentovat autorku a co v deníčku napsala, mám na to vlastní názor......ale to cojí napsala jedna kráva do komentáře to mě teda rozčílilo... ..stručně píše v deníčku, že se snažej o mimino-druhý a nejde to, ....a tohle tam napsala jedna uživatelka :

To je mi lito, ale na tvem miste bych se na to „vykaslala“. I bez deti se da prozit stastny zivot a pokud tve telo nefunguje, tak jak ma, brala bych to jako znameni, ze vy proste dite mit nemate…asi drsne, ale nejsem zastancem lamani veci pres koleno. V minulosti meli deti jen zdravi jedinci, ted diky pokroku mediciny prichazeji na svet deti, ktere by se za normalnich okolnosti nikdy nenarodily
5. kvě 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb o víkendech je tam strašně lidííííí,ale taky se to asi dá
5. kvě 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to mi připomíná..když jsem byla na 1.KETU...Zaprvý slečna co nosila nápoje a jídlo na pokoj...mě přivítala slovy? To jste vy ten transfer,že jo? No..tak když to věděla proč se ptala a docela divným způsobem..ležela vedle mě babka...jako docela fajn...dvě děti odchovala a poslouchala jsem taky kecy o tom,že to tak má být,když to nejde...a že ona by byla radši bez dětí...kecy v kleci....dala bych takovým lidem do držky..
5. kvě 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já jsem ráda, že si mi tohle nikdo nikdy nedovolil říct..jsem se nasrala a napsala jsem tam pod ten deníček té dotyčné kravce, že jsem teda podle ní krypl,kterej nemá mít dítě, protože přišel díky doktorům o vejcovody..
5. kvě 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tohle mě teda nenapadlo...ani když jsem se o dítě nesnažila..co to je za postoje...chápu,co jsi napsala...
5. kvě 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl bych jí nakopala zadek fakt..pro někoho děti důležitý jsou a pro někoho holt ne.....pro většinu normálních ženských děti normální jsou, je to pud ,kterej je prostě přírodní a je to normální!!! a přirozený...... dřív taky chlapi tahalůi ženský za vlasy do jeskyně apod...a co jako? doba se prostě změnila a civilizační choroby a styl života nás deformuje,ale to jako se vyhladíme sami?? Asi jo,ale normální ženskáý tenhle pud prostě neodpářeš....jsem se o tom bavila s mým gynekologem jednou
5. kvě 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však jo..vidím to stejně..známá děti nechce...ale u ní je to dobře...léta se už nevídáme...a je to alkoholička..v jejím případě je to dobře....ale jinak je to úplně normální.že ženská chce děti... :wink:
5. kvě 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - taky už jsem takovýhle názorů četla hromadu, a většinou to vypustí z pusy ty, co jsou těhotný raz dva, pořád chodí na potraty a nedávají si pozor. protože antikoncepci prostě brát nebudou.
Taky mě to dokáže vytočit na nejvyšší úroveň :angry:
5. kvě 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - jj ím, že víkendy tam jsou šílený, ale manžílek když přijde po 17h domů, tak se mnou fakt na černák nepojede. Tak uvidíme nechám to na konec května, max začátek června. I když tohle se dá dokoupit časem.
tchán teď vyklízí a přebírá pokoj a jedna skříňka (vytrínka) tam zůstane, tak uvidím jak hodně blbě by to vypadalo na tý komodě co jsme koupili. Jsem přemýšlela, jestli se dělá i barva ve stylu smrku jestli by to šlo třeba přebarvit. Taky je to dřevo, ale prý javor ři co.
5. kvě 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb holka všechno jde a kdyžtak existují ssamolepící tapety..takheljsem is v bývalém bytě zrekonstruovala dvwře:slight_smile:
5. kvě 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - když já mám obě ruce levý a nevím co na to řekne manžel. No uvidíme až to bude sestavený :wink:
5. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno tak uvidíš no, polička na plyšáky fakt nespěchá tak to doladíte časem:slight_smile:
5. kvě 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb http://www.emimino.cz/diskuse/sly-by-jste-do-druheho-v-teto-situaci-180800/
@muddledgirl tak tahle to psala, že teda autorka deníčku asi nemá mít děti......tvl..už je mi to jasný víc..sama děti nikdy nechtěla co ted píše u druhýho teda.....
5. kvě 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek