• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
holky nic jdu se oblíct a jedu Kubovi naproti do školy snad se nemineme...zubař volal, jeslti můžeme dorazit co nejdřív
5. kvě 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak jsem ted zacala v AJ 4.lvl hotov zatim bez napovedy..;)
5. kvě 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice se z Tebe fakt poseru....jsi nějaká sečtělá,ne???Já mám konečně tašku do porodnice.....ještě košilky a podprdy, matraci, monitor dechu, zítra se domluvit na dece, polštáři, povlečení, prostěradle a bude hotovo...aspoň základ výbavička...Dneska jsem vstala levou nohou...aha..já nespala...tak proto jsem nevrlá...jdu si dát zapečené brambůrky..
5. kvě 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hraješ na phonu..nebo fb?
5. kvě 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no sectela to jo od malinka hodne hodne ctu....a uz jsem se ted sekla a premyslim....hraju na mobilu.No vidis tak to jsi pekne poridila!!!!!!:slight_smile: ja dnes dokoupila druhou malou tasku do porodnice a Kubovi boty a trika u vietnamcu na tabor
5. kvě 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem do dvaceti jen četla..nic jinýho jsem nedělala... :wink: Druhá malá taška bude nevím co...mám batohy...kabelky.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se na chvíli natáhnou a zapracovat na pixwords teda.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mely by byt 2 tasky do porodnice jedna na porodni sal a druha na sestinedeli..a ja doma mela jen jednu vetsi na sestinedeli...
5. kvě 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vim kočččíí....A do té malé jelení lůj, pití....čokošku a co ještě?? :grinning:
5. kvě 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl poslu ti seznam chceeesss? Mam od ty PA
5. kvě 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nooo...jestli Ti to nevadí,prosím do IP...abych to tam našla...děkuju....moooccinkky a jdu si na chvíli lehnout...a zkusit hrát :grinning: :grinning: :grinning: jsem proti Tobě velká ostuda...s pixwords a hlavně s tou angl... :grinning:
5. kvě 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl poslu ted taky lezim tak pak zapnu pc a nascanuju ti to ;) ale prd ja se ted sekla v levlu 5 tak jdu chvilku cumet na TV a premyslet
5. kvě 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ten blaznivej kocour se psem mi jako sezrali zmrzlinu??? Se poseru!!:-O :-/
5. kvě 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...já se teď sekla v českým i anglickým...dám mozku chvíli pauzu...ale pochybuju,že to pomůže.....děkuju....Ježiš chudáčku..já chtěla jít do Lidlu pro zmrzku....no...ale kámoška mi dala koblížky z práce... :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak jasně,že jsem je snědala...jeden koblížek s čokoládkou a druhej skořicovou hvězdičku
5. kvě 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to byl rev ..oba jsou zalezli pod posteli..kocour sezral pulku na stole a pak to packou shodil psovi? Jsou to gangsteri!!! :grinning: a ja jsem bez zmrzliny :grinning:
5. kvě 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice chůdě.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: bych je asi ztřískala..fakt.. :grinning:
5. kvě 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kocour se prisel lisat hajzlik malej chlupatej;))))) to jsem ji nechala jen chvili v kuchyni na stole v ty vanicce, ze byla zmrzla a nedala se nabrat...jak tak koukam tak tem 2 sycakum to zmrzly neprislo :grinning:
5. kvě 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - Podolí má seznam na webu. Tak zkus kouknout jestli jej nemá i "tvoje" porodnice.
5. kvě 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo má...tam nic moc není... :wink:
5. kvě 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. kvě 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl uz zapinam.pc ;) za chvilku poslu asi na Fb do zpravy..na 20 hodinu si musim odskocit na foceni..
5. kvě 2014 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice o.k...můžeš až zítra klidně.. :wink:
5. kvě 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - u nás taky moc, ale budu se tím řídit. hlavně já asi na cisaře na tom budu asi jinak ...
5. kvě 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele ono je to k tomu porodu jednoduchý...to je pár věcí .... písnu it to do IP a mám ještě seznam do porodky na šestinedělí chceš ho taky?
5. kvě 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak ty věci co tam píšou jsou jasný...kloboučky do podprdy...to nevím co tím myslí..jeslti pro ty co mají vpadlé bradavky? A separační plenky a deku teda nemám....zatim...
autor
@muddledgirl na ten porodní sál koukám to sepisoval dokonce manžel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já byla zrovna čůrat:slight_smile:)
@muddledgirl - a to se Ti zdá málo? je tam toho až až
5. kvě 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mně přijde,že ne moc....že tam jsou takový logický věci na netu...a župan kupovat..já nevim no..já ho nepoužívala ani v listopadu a prosinci...bylo mě tam děsný vedro..
@kamisb tak jsou to klasik věci....který bych si brala..jako jsem ležela na gyndě...a těch pár věcí pro mimi..to je logický...
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek