• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

19. srpna 2017 
autor
@muddledgirl vpáčené bradavky myslíš:grinning:DDD no asi jo já je nepouživala tak nevím..každopádně na to je času dost dle mýho ti je může přítel koupit v nemocniční lékárně když je budeš potřebovat ..deku nevim a separační plenky taky nevim..to nemám a mít nebudu:slight_smile:
5. kvě 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nn já si myslím, že to jsou savé tampony, ze začátku odtéká mléko i mimo kojení.
5. kvě 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl na ten porodní sál je to pár věcí.... boty do vody, porodní čaj(já ho budu mít ), jelení lůj, kapesníčky..vodu do nosu(třeba vincentku), teplý ponožky a když to vyjde tak slepičí polívka v termosce a nějaký piškotry a bílý pečivo a po mužskýho sváču no a mobil
5. kvě 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no na to mám prsní vložky...ale budou mi na prd..jestli neseženu kojo podprdy.. :grinning: :grinning:Kloboučky neciii....
5. kvě 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele jestli nenosíš župan tak se na něj vybodni...
5. kvě 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já ten župan měla, nikdy nevíš jak bude. a hlavně když pak chodí návštěvy třeba k druhý mamince pokud nebudeš na nadstandartu tak je asi lepší mít župan ne?
I na chodbu jsem chodila s ním. Náhodou přes košili něco prosákne a nevšimnu si, tak pak bych tak asi nechtěla chodit po chodbě.
ale hodně holek psalo, že si jej nebere.
autor
@muddledgirl prsní vložky můžeš strkat i do normál podprdy,ale s tou kojo je to takový jednodušší:slight_smile: i na to kojení teda :grinning:
5. kvě 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani já mám jednu a jsem ráda...za těhu už jsme koupila asi tři podprdy ....No jasně,že vpáčený.... :grinning: :grinning: :grinning: a to jo..to je jasný,že je můžu strkat i do normální....a tu mám už jen jednu......No, já nevim no...nosila jsem mikinu,když jsem byla na gyndě..a já měla zakázáno moc chodit...takže jsem šla maxim..kousek na chodbu.....A když chodí návštěvy,tak většinou chodí ty lidi do respiria... ;-
@kamisb
5. kvě 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb uvidim,když seženu, koupim...ale jak se znám..nosit ho stejně nebudu... :grinning:
5. kvě 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já si župan do tašky beru pro jistotu, mám ho doma a kloboučky nebudu mít nepotřebovala jsem je poprvé tak spoléhám, že je nebudu potřebovat ani ted:slight_smile:
5. kvě 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tady je seznam co má být v podolí ...https://www.upmd.cz/?page_id=940
5. kvě 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak koukám,že kalhotek a vložek mám teda mrtě oproti seznamu... :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele v tom je topopsaný ten klobouček je na bolestivé bradavky a vpáčené samozřejmě a ten sběrač mateřského mléka to je to co myslí kamisb
5. kvě 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice sběrač mléka..ty vogo..to slyšim poprvý.. :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl spíš je dobrý koupit ten jelení lůj a třeba vincentku do nosu na ten porodní sál přímo a teplý ponožky doporučuju teda!! tu tašku na šestinedělí prostě doladíš a dá se i postupně... posílat odkaz na stránky motola ti nebudu :slight_smile:
autor
@muddledgirl no to je to na bradavky do podprsenky když teče to mléko po kojení a mimo kojení
autor
@muddledgirl já si dneska koupila právě i žabky do sprchy
5. kvě 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak já myslím,že důležitý věci mám a pičinky jako župan a ponožky..uvidíme... :grinning: To myslíš fakt,že budu mrznout?
5. kvě 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice botky mám už koupené dvoje..takový hnusky fusky od vietnamců...ale co za těch pár kaček..
5. kvě 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no hele já bych tenkrát ty teplý ponožky po tom porodu uvítala no ...... myslim jako po porodu....ale tak záleží jak jsi na tom no..ta únava udělá své..župan si balim,ale taky si nejsem jistá, že ho užiju ....ponožky jo páč mně na nohy bývá zima a po porodu se fakt dává do ženských docela často zima no ...
5. kvě 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl dyk jo já taky koupila dneska u vietnamců hnusky fusky do sprchy
5. kvě 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice hm..Ty...jo..ale kde je mám teď asi sehnat? V létě teplý ponožky...? A jako slepičí vývar to abych ho dala do mražáku ne..aby tam počkat...až s emiminu bude chtít ven???Já se z toho asi počůrám..
5. kvě 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele klidně to tak udělej a až ti začnou kontrakce tak ho akorát rozmražte :grinning: :grinning: :grinning: je to doporučení,když to jde... tak uvidíme u vietnamců teplý ponožky maj..dneska jsem na ně koukala.. :grinning: :grinning: ale tak si vezmi normální aspon nemusíš mít huňáče no :grinning: :grinning: já mám teploučký :grinning:
5. kvě 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
žiš se musim oblíct a namalovat a odskočit se vyfotit sakryš.... tu plkám
5. kvě 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já se z toho pos....ale tak tašku už mám..to je hlavní..už jsem zas o něco klidnější...jooo?Já teda teplý ponožky neviděla...ale tak se schválně zítra půjdu podívat... :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: s bříškem jo...? Tak pak se musíš pochlubit..já na to prdim..až s mimi... :wink:
5. kvě 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl nééé pro jednu Tibetanku,která tady žila a vracela se do Tibetu protože jí umírala maminka a ty parchanti čínský jí ted dělaj problém, že se paktuje se západem..tak jí zabavili pas a hlídaj jí:((( A ona to je tak pozitivní sluníčko a ženská a naši dva kamarádi za ní v pátek letí, takže děláme společnou fotku těch,které měla ráda a kterí ji měli rádi a podepíseme a oni jí to tam vezmou na památku tak máme v 20 sraz v klubíku kam chodila
5. kvě 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale předpokládám, že bříško tam taky bude :grinning: odepnout mi ho nejde:grinning: jinak focení s rodinou a pupíkem mám ve středu
5. kvě 2014 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo takkk užij si to kočko
5. kvě 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek