• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@muddledgirl no já jdu jen na chvilku tam je hrozně zahuleno tak vyfotim, pokecám venku a jdu domů, sškoda, že to muž nestíhá taky...
5. kvě 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo...mně volala kámoška..že má pro mě kupu věcí...já jí říkám co blbneš,dyť mám 95 kg..a ona,že třeba až budu hubenější..tak to mě rozesmála...ale tak co..nabízenému koni..na zuby nečum.. :grinning:
5. kvě 2014 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl, @janice_opice - jak tchán vyklízí ten pokoj, tak jsme zjistili, že tam je dost dětských knížek, pohádky a pak dětský příběhy. Což je fajn, ale nějak netuším kam je dám. Ta skříňka jak jsem dopoledne psala je větší než ta komoda co kupujeme. Tak jedině třeba časem dokoupit, jinak bychom museli mít těch poliček asi 20 :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - po porodu jistě dost schodíš, toho bych se nebála.
5. kvě 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jéé..já mám taky dětské knížky..spíš teda až pro ty co čtou....ale to neva..aspoň budu mít z čeho číst pohádky...Jo holka...zdaleka nemáme všechno a místa ubývá...Zítra začnu ještě vyhazovat nějaké zbytečnosti :grinning: Není to sranda..ten příchod potomka,co? Ty jsi hodná..holka naše..no snad jo... :grinning:
5. kvě 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a objednám z bonprixu kojo košilky a podprdy..snad mi budou panebože..chci to mít z krku..
5. kvě 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb právě nevim...měla jsem tak 40-42 velikost,když jsem měla 76 kg..te´d mám už 95 tak nevím jestli koupit košilky 44/46 nebo 48/50..ch jo..Podprdy teda koupím větší...z LIdlu mi byla malá 85C přes záda..tak koupim 90 D a bude... :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já koupila koj,.podprdy s rajpradla.cz (myslím) jeden den měli slevy a vypadaj i pěkně na těle. jen doufám, že pod prsama už nebudu přibírat a po porodu se ta žebra zase stáhnou, protože takhle už tam mo rezerva není a to jsem to vzala o 5 čísel větší než jsem se měřila. Ale zaase na druhou stranu mám doma ty nástavce na zapínání tak se to případně ještě rozšíří.
5. kvě 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - košili bych asi brala podle prsou a možná boků, bříško pak zmizí.
já ted čekám na výplatu muže a pak se ještě dvě košilky objednám.
5. kvě 2014 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju..no uvidím no...ještě mrknu na ten ráj.cz..teda.. :wink: :wink: :wink:
5. kvě 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no nejhorší je,že ty podprdy seděj všude jinak..Já třeba koupila z gatu ve slevě klasický push upky...jedna mi byla ale jen chvilku a ta druhá o.k. :grinning: :grinning: :grinning: a stejný číslo..
5. kvě 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tyhle jsou bez kostic, tak mi přijdou že pak sedí líp.
5. kvě 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to jo..to máš pravdu... :wink:
5. kvě 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile:)) tak holky pak jedine dobry den kozy ven :grinning:
5. kvě 2014 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to bych byla jedině ráda, já když nemusím tak ji nenosím :wink:
ani teď, jak mě tlačí ty žebra tak to prstě nejde a to můžu mít to zapínání pod nima volný jak chci.
5. kvě 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja taky doma chodim naostro, ale ty 2 podprdy co jsem koupila kojici tak ty jsou fajn :slight_smile:
5. kvě 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj já jsem s nima taky spokojená. ještě jsem je ani nevyprala :wink:
5. kvě 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb čičinky..taky vás tak bolí záda...jak sedím..tak trpím... :frowning2:
5. kvě 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pak hoď nějaké foto mamino :grinning:
5. kvě 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vhttp://www.bonprix.cz/style/podprsenka-pro-kojici-matky-2-v-baleni-853495/?catalogueNumber=918543&category=1723&type=image&return=ref&source=2
5. kvě 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak když sedím, tak ne.
ale dneska na večer mě bolely hodně. Dopoledla jsem vytřela garáž, včera tak čuba něco vylila, pak pomáha tchánovi, pověsila prádlo, luxovala knížky... a pak lehce poklízela ...tak večer jsem byla k.o. a záda bolela fakt pěkně. Ale teď už to je o.k.
5. kvě 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mne zada neboli vubec kupodivu...I doktor se divil ale vubec me neboli a doufam ze ani nezacnou....snad diky te gravidjoze...
Jaky foto myslis?:slight_smile:
5. kvě 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb mně právě hlavně při sezení....už asi 3tt...a už mě to pěkně se....když chodím,tak o.k...ležení občas na prd...ale sezení je děs.. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. kvě 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já si teda koupila bez kostic...s kostcema nevím jak bych v noci spala - mě by to asi tlačilo.
5. kvě 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo vlastně..to je společné foto pro tu paní viď? Já tam chci chodit..ale je to dopoledne..tak jedině od 22.5...až budu na MD... :frowning2: Já myslim,že je to těma kilama taky...holt 18 nebo kolik nahoře no..
5. kvě 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hm...no uvidíme...no..ještě jsem to neobjednala..taky jsem říkala miláčkovi,že se můžem jet až budu na MD podívat do Polska vlakem...prý se tam sežene všechno...
5. kvě 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám tuhle http://www.rajpradla.cz/materska-podprsenka-mitex-blue-jelly-bra?utm_expid=58237991-4.IVQ7xADIS1e3TGLGbNpCkA.0&utm_referrer=http%3A%2F%2Fwww.rajpradla.cz%2Ftehotenske-a-materske-pradlo

a tuhle...http://www.rajpradla.cz/podprsenka-amam?utm_expid=58237991-4.IVQ7xADIS1e3TGLGbNpCkA.0&utm_referrer=http%3A%2F%2Fwww.rajpradla.cz%2Ftehotenske-a-materske-pradlo

na fotce ta druhá nic moc,ale sedí dobře. předtím byla sleva a každá byla pod 300,-
5. kvě 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl holka jsem zvědavá jak se ti bude chtít ve vedru a s pupkem nekam do Polska:slight_smile:)))ji ta fotka byla pro tu holcinu...urco sem pak dam fotku z toho pupifoceni :slight_smile:
5. kvě 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek