• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@kamisb ahoj čiči...já jsem vstala o půl sedmé..přítel donesl koblížky...hi hi...no..a pak jsem stihla i kávu..teď píšu těhu deník....trošku pozdě..ale aspoň něco.....do tašky jsem dala popor. vložky a kalhotky...a skoro celá taška plná..hi hi...se z toho počůrám... :grinning:
6. kvě 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb....Ty jsi zběhlá v té hematologii..může se zeptat na něco z výsledků,když jsem byla na OGTT?
6. kvě 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no zkusit to můžeš, ale nevím jestli budu vědět :sunglasses:
6. kvě 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jsou to úplně malilinké odchylky...ale já se ráda hrabu v krevní rozborech....jsem na to holt ujetá...mamka s taťkou doktory nemuseli a moc toho neřešili...tak já to řeším i za ně... :grinning: :grinning: :grinning:
Stř.konc.hemogl.very./MCHC/ g/l 366 /hranice 320-360/
Šíře distribuce ety./RDW/ 0,099 /hranice 0,100-0,150/
Střední objemové trombo. /MPV/ 7,7 /hranice 7,8-11/
Šíře distribuce trombo./PDW/ 0,208 /hranice 0,120-0,180/

Já vím,že to nejsou žádné hrůzy..jen mě to zajímá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm tak to vubec netuším co to je...
..ale koukám na svoje rozbory a to jsou prostě jen položky krevního obrazu.
u toho druhýho mám třeba hranici od mudr..od tý tvojí hodnoty 0,099 (jen to mám v %)
tu třetí hodnotu mám dokonce 7,1
...jen to poslední nemám vubec. Ale vzhledem ře mi k tomu ani hematoložka nic neřekla, tak to jsou asi jen malý odchylky.
to jsem moc nepomohla co? :sunglasses:
6. kvě 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jjj..je mi jasný,že je to vše o.k...ale nemám ráda odchylky..nebo spíš..mě zajímá vše ...tenkrát mi řekli,že nemám pravidelnou trombotickou křivku...ve Světě zdraví...ale dál už mi to nikdo nevysvětlil..zapomněli se doktora zeptat... :grinning: :grinning: :grinning: Tenkrát jsem měla lehké odchylky cholesterolu a dobrého tuku HDL ? ...a podle toho Fořt...měl podezření na štítnou ....a správné.... :astonished: :grinning:
6. kvě 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já už nevím co do toho deníku psát...26+27tt nemám nic...vrrr..něco tam vymyslim..
6. kvě 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm tak to netuším.
Já si deníček psala doma ve wordu, ale vydržela jsem jen do půlky prosince, pak jsem si furt řikala, že to dopíšu a ted už bych to asi dohromady nedala.
6. kvě 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak na kontrolu jdu příští pátek 16.5., a asi si nechám k neděli ukončit neschopenku a od 19.6. vypsat mateřskou, bude to 7týdnů do TP dle MS, a když chce dělat císaře o týýden dřiv tak by mi to asi mohl vypsat.
Jinak bych tam musela za týden asi znovu ...
6. kvě 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já mám koupený..je to knížka....ale tak nakonec jsem to zvládla...a ty tři týdny,které chybí..tam něco vymyslím.. :wink:
6. kvě 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo holka...já nevim..ale nemělo by to být 6 nebo 8 týdnů??? Termín porodu upraví ne?? 19.6. ..je pozdě ne? Myslíš květen asi... :wink:
6. kvě 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já mám teda taky nějakou takovou žlutou, a právě jsem psala do wordu, že to tak pak přepíšu ...ale takhle hold asi ne no ...ikdyž podle kontrol u doktorů bych to možná nějak dala dohromady.
6. kvě 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hrozně to letí..
6. kvě 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já jsem to taky tak nějak dala podle průkajdy... :wink:
@muddledgirl - nn ...je to kdykoliv mezi
@muddledgirl - hihi, jasně květen.
a může to mudr vypsat kdykoliv mezi 6-8týdny před porodem
6. kvě 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb fakt? Aha..tak to pak není co řešit... :wink: :wink: :wink: DNes budou brambory s česnekem.nic jiného tu není...hrůza....
6. kvě 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jen doufám, že to nezměnili, ale bylo to tak a někdo psal, že si můžeš datum vybrat.
6. kvě 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb je to možný čiči..já se zajímám jen o to,co potřebuji já... :wink: :wink: :wink:
6. kvě 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já se ho příští pátek zeptám, jak to je.
a ty jdeš zítra viď?
6. kvě 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo jo zeptej...jo jo jdu...jsem zvědavá jak čert...jestli jsme o.k..abych mohla do Frénu a jak jsme otočení a tak..kolik vážíme... :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jasně že jsi zvědavá :wink: :wink: my jsme taky
6. kvě 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb co budeš dnes dělat? Já si půjdu asi na chvíli hajnout...jsem děsná...ale pak jsem víc fit...a pak v jednu hurá ke kámošce pro těhu hadříky...sice mně asi nic nebude...ale tak uvidíme no... :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já dneska asi nic moc jen někam uklidím ty knížky co tchán vybral pro prcka a odpoledne vytřu. Jinak se dneska hodlám válet a po 14h asi jen dojdu do krámku pro program nový na televizi a pro zmrzlinku. Ale jinak nikam moc nemůžu nemám umytou hlavu a jsem jak strašidlo :grinning:
ale večer už hlavu umyju - zítra se chceme jet podívat na koberec.
6. kvě 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to nikdy nevíš třeba se bude něco hodit.
taky jsem si lehla a pak si ohřeju oběd.
6. kvě 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau holky tak co vyvadite?ja ted doraxila domu uf a jsem hotova :slight_smile:))) @kamisb koukam, ze se nam srovnaly stejne kontroly :slight_smile:)))) ja jdu taky pristi patek.....:slight_smile:
6. kvě 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty jdes zitra co na k9ntrolu? V kolik?
6. kvě 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jsem si říkala, toho 2.5. že se nám to srovnává, ale já možná pak půjde ještě za 14 dní a Ty už asi po týdnu ne? od toho 37tt se už chodí každej týden podle mě.
6. kvě 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - včera a dneska se prcek nějak míň vrtí, snad jen roste a má míň vody ...ale sem tam mě to děsí. :angry:
6. kvě 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek