• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

19. srpna 2017 
@janice_opice - a co zoubek?
6. kvě 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no uvidime asi uz me posle do porodnice neco rikal :slight_smile: a asi po tydnu :slight_smile: uvidime...neboj jen ma min mista..coz o te moji hypetaktivce rict nemuzu.ja byla u zubare tak ho kopala do ruky :grinning: :grinning: a pak jsem se stavila v Datosi kouknout na byvaly kolegy a pekne jsem se tam zakecala ted jim polivku a tunakovej sendvic pak jdeme s Kubou na zmrzku a ja pripravim obleceni na to zitrejsi foceni a budu uklizet....
6. kvě 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb zoubek dobry..dneska mi zadelal ten nervni kanalek a za 14 dni jeste neco naposled a hotovo
6. kvě 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to je dobře že zoubek už netrápí.
Mě malej vyváděl min. týden a o víkendu tak jako, že tam je ...se líně převracel.
A ted dva dny je fakt nějakej línej, ale je pravda, že furt vstávám nebo postávám a jak ho kolíbám, tak asi nemá potřebu se převalovat :grinning:
6. kvě 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb bud rada aspon nebudes mit hyperaktivce ...ja uz druhyho :grinning:
6. kvě 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no byla bych ráda, kdyby mu to vydrželo i ven, ale uvidíme no.
Ono taky hodně dělá, že je placenta na přední stěně a malej je podle mě zádíčkama nahoře, tak asi kope spíš dovnitř. A nebo si cucá palec u nohy a pak tou nožkou samo kopat nemůže :grinning: :grinning:
6. kvě 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no u nas ani ta placenta jak se presunula tak ji to.nevadi :grinning: holt bude hyperaktiv po.mne at si manzel uzije..to budeme hyperaktivni uz 3 :grinning:
6. kvě 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ja jsem rada, ze to u toho Kuby pomohlo.....ta skola
6. kvě 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak to je super, že změna byla k něčemu.
6. kvě 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice Tak jsem vyspinkaná... :grinning: namalovat a za kámoškou...na chvíli...jdu na kontrolu hned na 7...sestřička mi to nenapsala..tak ať jsem mezi prvníma..ale vždy chodím do té půl osmé.. :wink:
6. kvě 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak super urco je vse v poradku :slight_smile:
6. kvě 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky věřim..že jo..... :wink: děkuju..jen jsem zvědavá na tu váhu teda... :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to ja taky pac ten skok 1.5 kg za 3 tydny v dobe ve ktere jsi tam byla se mi zda hodne a asi by to nejak resili....uvidis pak pisni
6. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - tak pak hned napiš až dorazíš domů. Hlavně aby bylo všechno v pořádku.
6. kvě 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@_opice
@muddledgirl
Holky vam to letí!!!!! Za chvíli rodíte!!!!!!
Tady my - dva mesice :slight_smile:
6. kvě 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
autor
tak jsem se napráskla zmrzkou a jdu uklízet:grinning::slight_smile:))) objednala jsem manžela na očkování proti černému kašli a hotovo..radši radši ted to řádí a novorozenci jsou na to choulostiví
6. kvě 2014 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to se máš že máš zmrzlinku, já se nakonec ven pro program a zmrzlinku nevyhrabala, tak asi až zítra no.
Ale knížky už jsem uklidila. Tak aspoň něco jsem udělala :wink:
6. kvě 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb já slíbila Kubovi, že skočíme na zmrzku, odpadla mu dneska odpoledka a musela jsem vybrat prachy a stavit se pro sarančata tak jsme to vzali při jednom:slight_smile:
6. kvě 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já ted uklidila zimní bundy do pytle a jsem teda zvědavá kam je jako dáme :grinning: všude je přeplníno , manžela jsem objednala na očkování samozřejmě blbě sakra ....tak znova přeobjednat a jdu uiklízet kuchyn...chci si nabarvit konečně ty vlasy páč zítra mě ostříhá a musim zabalit ty věci s sebou na to focení
6. kvě 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak ty já už uklidila někdy začátkem března, včetně svetrů.
6. kvě 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to se mas ja nwvim kam je uklidit uz aby byla vykluzena ta komora
6. kvě 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - my máme gauč v obýváku a ten má úložný prostor, takže to je super a je to pod ním
6. kvě 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to se mas to je vyhoda takovej gauc nemame..velikou pohovku ksm se vsichni vejdeme, ale nema uloznej prostor
6. kvě 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb napíšu..jste hodný holky... :wink:
6. kvě 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jéééé krásný prdelky..letí to letí..nestíhám.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty kráso..černej kašel...úžasný.. :frowning2:
6. kvě 2014 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jsme ho kupovali myslím v roce 2010, super rohevej, rozkládací s jedním křeslem a ještě jsme omylem narazili na 20 % slevy a stálo to jen asi 8tis :slight_smile: takže fajn cena.

Jdu se vyráchat a umýt hlavu a zbavit se většího porostu :sunglasses:
6. kvě 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočinky...můžu vyprat v normal prášku věci pro mimi..jednu várku...když mám aviváž Lovelu...Asi ne,co???
6. kvě 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já bych to vyprala jen v prášku pro dítě aspon poprvé ...a aviváž bych asi nepoužívala ze začátku vůbec..no černej kašel..ono to dost řádí a pro novorozeňata je to smrtelný tak se nechá muž oočkovat
6. kvě 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice o.k...fuj...
6. kvě 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek