IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
6. kvě 2014
@janice_opice - a co zoubek?
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@kamisb no uvidime asi uz me posle do porodnice neco rikal 🙂 a asi po tydnu 🙂 uvidime...neboj jen ma min mista..coz o te moji hypetaktivce rict nemuzu.ja byla u zubare tak ho kopala do ruky 😃 😃 a pak jsem se stavila v Datosi kouknout na byvaly kolegy a pekne jsem se tam zakecala ted jim polivku a tunakovej sendvic pak jdeme s Kubou na zmrzku a ja pripravim obleceni na to zitrejsi foceni a budu uklizet....
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@kamisb zoubek dobry..dneska mi zadelal ten nervni kanalek a za 14 dni jeste neco naposled a hotovo
kamisb
6. kvě 2014
@janice_opice - tak to je dobře že zoubek už netrápí.
Mě malej vyváděl min. týden a o víkendu tak jako, že tam je ...se líně převracel.
A ted dva dny je fakt nějakej línej, ale je pravda, že furt vstávám nebo postávám a jak ho kolíbám, tak asi nemá potřebu se převalovat 😃
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@kamisb bud rada aspon nebudes mit hyperaktivce ...ja uz druhyho 😃
kamisb
6. kvě 2014
@janice_opice - no byla bych ráda, kdyby mu to vydrželo i ven, ale uvidíme no.
Ono taky hodně dělá, že je placenta na přední stěně a malej je podle mě zádíčkama nahoře, tak asi kope spíš dovnitř. A nebo si cucá palec u nohy a pak tou nožkou samo kopat nemůže 😃 😃
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@kamisb no u nas ani ta placenta jak se presunula tak ji to.nevadi 😃 holt bude hyperaktiv po.mne at si manzel uzije..to budeme hyperaktivni uz 3 😃
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@kamisb ja jsem rada, ze to u toho Kuby pomohlo.....ta skola
kamisb
6. kvě 2014
@janice_opice - tak to je super, že změna byla k něčemu.
muddledgirl
6. kvě 2014
@kamisb
@janice_opice Tak jsem vyspinkaná... 😃 namalovat a za kámoškou...na chvíli...jdu na kontrolu hned na 7...sestřička mi to nenapsala..tak ať jsem mezi prvníma..ale vždy chodím do té půl osmé.. 😉
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl tak super urco je vse v poradku 🙂
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice taky věřim..že jo..... 😉 děkuju..jen jsem zvědavá na tu váhu teda... 😃 😃 😃
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl to ja taky pac ten skok 1.5 kg za 3 tydny v dobe ve ktere jsi tam byla se mi zda hodne a asi by to nejak resili....uvidis pak pisni
kamisb
6. kvě 2014
@muddledgirl - tak pak hned napiš až dorazíš domů. Hlavně aby bylo všechno v pořádku.
pidisek
6. kvě 2014
@_opice
@muddledgirl
Holky vam to letí!!!!! Za chvíli rodíte!!!!!!
Tady my - dva mesice 🙂
janice_opiceautor
6. kvě 2014
tak jsem se napráskla zmrzkou a jdu uklízet😃🙂))) objednala jsem manžela na očkování proti černému kašli a hotovo..radši radši ted to řádí a novorozenci jsou na to choulostiví
kamisb
6. kvě 2014
@janice_opice - tak to se máš že máš zmrzlinku, já se nakonec ven pro program a zmrzlinku nevyhrabala, tak asi až zítra no.
Ale knížky už jsem uklidila. Tak aspoň něco jsem udělala 😉
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@kamisb já slíbila Kubovi, že skočíme na zmrzku, odpadla mu dneska odpoledka a musela jsem vybrat prachy a stavit se pro sarančata tak jsme to vzali při jednom🙂
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@kamisb já ted uklidila zimní bundy do pytle a jsem teda zvědavá kam je jako dáme 😃 všude je přeplníno , manžela jsem objednala na očkování samozřejmě blbě sakra ....tak znova přeobjednat a jdu uiklízet kuchyn...chci si nabarvit konečně ty vlasy páč zítra mě ostříhá a musim zabalit ty věci s sebou na to focení
kamisb
6. kvě 2014
@janice_opice - tak ty já už uklidila někdy začátkem března, včetně svetrů.
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@kamisb to se mas ja nwvim kam je uklidit uz aby byla vykluzena ta komora
kamisb
6. kvě 2014
@janice_opice - my máme gauč v obýváku a ten má úložný prostor, takže to je super a je to pod ním
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@kamisb tak to se mas to je vyhoda takovej gauc nemame..velikou pohovku ksm se vsichni vejdeme, ale nema uloznej prostor
muddledgirl
6. kvě 2014
@kamisb napíšu..jste hodný holky... 😉
muddledgirl
6. kvě 2014
@pidisek jéééé krásný prdelky..letí to letí..nestíhám.. 😃 😃 😃
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice ty kráso..černej kašel...úžasný.. 😞
kamisb
6. kvě 2014
@janice_opice - jsme ho kupovali myslím v roce 2010, super rohevej, rozkládací s jedním křeslem a ještě jsme omylem narazili na 20 % slevy a stálo to jen asi 8tis 🙂 takže fajn cena.

Jdu se vyráchat a umýt hlavu a zbavit se většího porostu 😎
muddledgirl
6. kvě 2014
Kočinky...můžu vyprat v normal prášku věci pro mimi..jednu várku...když mám aviváž Lovelu...Asi ne,co???
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl já bych to vyprala jen v prášku pro dítě aspon poprvé ...a aviváž bych asi nepoužívala ze začátku vůbec..no černej kašel..ono to dost řádí a pro novorozeňata je to smrtelný tak se nechá muž oočkovat
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice o.k...fuj...