• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@muddledgirl právě známá nechala oočkovat celou rodinu a doktorka mi to schválila kor při jeho práci
6. kvě 2014 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však jo ..já nic neříkám...nevím,jestli bych přítele donutila no...ani nevím,co Tvůj manžel dělá...
6. kvě 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nebo dej navíc nějaký máchání, jsou holky co vůbec nekupují extra prášky pro mimča. Jen se prostě máchá víckrát. A aviváž bych asi vůbec nepoužívala.
6. kvě 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to je jedno..já už zítra koupím prášek..děkuju
6. kvě 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl on je ridic-instalacni technik.vozi lidem elektroniku a spotrebice a instaluje je...pro jeden nejmenovany elektroretezec....takze chodi do ruznych domacnosti.....I knrusum, ukrajincum, vietnamcum.a podobnym...takze ....no ono znami vsichni co maj mitvmiminka a co je uz maji tak jejich nwjblizsi se nechali proockovat..pac ten cernej kasel je ted pruser...
6. kvě 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice doma to prodiskutuju...ale těhotný nemůžou ne?
6. kvě 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co jak jsi pokročila s pixwords? Já vůbec.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne tehotny bohuzel ne ..bud pred otehotnenim nebo po porodu...Kuba nastesti ockovani ma tak muz ten do toho jde absolutne zodpovedne a sam....rikal, ze mu to prece nic neudela a bude klidnejsi jsem rada :slight_smile:
6. kvě 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja ted nemela cas....furt jsem.nekde trajdala nebo uklizela anebo ted chystala ty propriety na foceni
6. kvě 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jeste se kouknu na sperky co mam a asi na to mrknu ..zasekla jsem se v urovmi 5
6. kvě 2014 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: to je dobře....kolik to stojí a kolikrát se to očkuje čiči? A to je na hovňajs viď s těma těhotnýma..ale čekala jsem to......já jsem zaseknutá a i včeský i anglický hihi :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no myslim.kolem 900 ale taky myslim, ze mozna cast hradi pojistovna.. http://www.babyonline.cz/dite-od-a-do-z/ockovani-deti/fakta-a-myty-o-ockovani/ucinnost-vakciny-proti-cernemu-kasli
Takze 1x za 10 let
6. kvě 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=318263&sId=&mId=

Ja uz postoupila do lvl 6...tu ceskou mam.uz dohranou ,)
6. kvě 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice víš co jsi? Nadčlověk.. :grinning: :grinning: :grinning: Zkusím přítele naverbovat...ale mimi to může chytnout i od nás,že? Tetanovuku jsem měla 2003 naposled...
6. kvě 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo v tom.clanku vylozene pisou no...ze nejvic to je od rodicu a sourozencu...takze ja uvidim jak na tom budu a pokud to stav dovoli tak to po porodu nejak prubnu
6. kvě 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale aspon ten muz, kdyz je tak mezi lidma..
6. kvě 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak je to logický no...což já průběžně kašlu od malička... :grinning:
6. kvě 2014 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hm...to jo radši..
@janice_opice já furt nechápu jak si to zvládla bez jediné nápovědy...jsi machr machrovitej...
autor
@muddledgirl no ted jsem.se zasekla u pistole v AJ ..u kohoutku ..to fakt nevim
6. kvě 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak jsem.si hodila spoušť do translatoru a je to Trigger..to jsem.fakt nevedela
6. kvě 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kohoutek TAP?
6. kvě 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne spoust u pistole trigger
6. kvě 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to chápu..Ty jsi jako myslela kohoutek u pistole? :grinning:
6. kvě 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem úplně blbá...nemůžu přijít na poslíčka...ach jo... :frowning2:
6. kvě 2014 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl neni to jako dorucit - deliver jak stoji ten typek.s tou krabici?
6. kvě 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jasně..já jsem debil..proč na to nepřijdu..děkuju :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice delivery..mně to vůbec nepřišlo na mysl..to samé mám v češtině..přemejšlim až se ze mně kouří a pak je to taková jednoduchost..ach jo.... :grinning:
6. kvě 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jinak jsem dnes od kámošky dostala pár hadříků něco na zimu...tak jsem ráda...a od kámoše přítelknyně zase peřinku,polštářek, prostěradla a pár triček pro prcka až bude větší..ona to vracet nechce....ale zas její přítel říkal,že nám to půjčí..tak jí to pak zase asi vrátím...hrozím se jen kam to všechno za chvíli dám.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2014 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@kamisb až někdy přítel pojede za kámoškou do Prahy..tak pojedu s ním a doufám,že vás uvidim.....ale kdy se dostanem nevim...viděla bych to tak na podzim nebo na jaře.. :grinning:
6. kvě 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek