IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl právě známá nechala oočkovat celou rodinu a doktorka mi to schválila kor při jeho práci
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice však jo ..já nic neříkám...nevím,jestli bych přítele donutila no...ani nevím,co Tvůj manžel dělá...
kamisb
6. kvě 2014
@muddledgirl - nebo dej navíc nějaký máchání, jsou holky co vůbec nekupují extra prášky pro mimča. Jen se prostě máchá víckrát. A aviváž bych asi vůbec nepoužívala.
muddledgirl
6. kvě 2014
@kamisb no to je jedno..já už zítra koupím prášek..děkuju
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl on je ridic-instalacni technik.vozi lidem elektroniku a spotrebice a instaluje je...pro jeden nejmenovany elektroretezec....takze chodi do ruznych domacnosti.....I knrusum, ukrajincum, vietnamcum.a podobnym...takze ....no ono znami vsichni co maj mitvmiminka a co je uz maji tak jejich nwjblizsi se nechali proockovat..pac ten cernej kasel je ted pruser...
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice doma to prodiskutuju...ale těhotný nemůžou ne?
muddledgirl
6. kvě 2014
Tak co jak jsi pokročila s pixwords? Já vůbec.. 😃 😃 😃
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl ne tehotny bohuzel ne ..bud pred otehotnenim nebo po porodu...Kuba nastesti ockovani ma tak muz ten do toho jde absolutne zodpovedne a sam....rikal, ze mu to prece nic neudela a bude klidnejsi jsem rada 🙂
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl ja ted nemela cas....furt jsem.nekde trajdala nebo uklizela anebo ted chystala ty propriety na foceni
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl jeste se kouknu na sperky co mam a asi na to mrknu ..zasekla jsem se v urovmi 5
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice 😉 to je dobře....kolik to stojí a kolikrát se to očkuje čiči? A to je na hovňajs viď s těma těhotnýma..ale čekala jsem to......já jsem zaseknutá a i včeský i anglický hihi 😃 😃 😃
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl no myslim.kolem 900 ale taky myslim, ze mozna cast hradi pojistovna.. http://www.babyonline.cz/dite-od-a-do-z/ockovan...
Takze 1x za 10 let
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=318263&s...

Ja uz postoupila do lvl 6...tu ceskou mam.uz dohranou ,)
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice víš co jsi? Nadčlověk.. 😃 😃 😃 Zkusím přítele naverbovat...ale mimi to může chytnout i od nás,že? Tetanovuku jsem měla 2003 naposled...
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl jo v tom.clanku vylozene pisou no...ze nejvic to je od rodicu a sourozencu...takze ja uvidim jak na tom budu a pokud to stav dovoli tak to po porodu nejak prubnu
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl ale aspon ten muz, kdyz je tak mezi lidma..
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice tak je to logický no...což já průběžně kašlu od malička... 😃
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice hm...to jo radši..
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice já furt nechápu jak si to zvládla bez jediné nápovědy...jsi machr machrovitej...
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl no ted jsem.se zasekla u pistole v AJ ..u kohoutku ..to fakt nevim
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl tak jsem.si hodila spoušť do translatoru a je to Trigger..to jsem.fakt nevedela
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice kohoutek TAP?
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl ne spoust u pistole trigger
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice to chápu..Ty jsi jako myslela kohoutek u pistole? 😃
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice já jsem úplně blbá...nemůžu přijít na poslíčka...ach jo... 😞
janice_opiceautor
6. kvě 2014
@muddledgirl neni to jako dorucit - deliver jak stoji ten typek.s tou krabici?
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice no jasně..já jsem debil..proč na to nepřijdu..děkuju 😃 😃 😃
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice delivery..mně to vůbec nepřišlo na mysl..to samé mám v češtině..přemejšlim až se ze mně kouří a pak je to taková jednoduchost..ach jo.... 😃
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice jinak jsem dnes od kámošky dostala pár hadříků něco na zimu...tak jsem ráda...a od kámoše přítelknyně zase peřinku,polštářek, prostěradla a pár triček pro prcka až bude větší..ona to vracet nechce....ale zas její přítel říkal,že nám to půjčí..tak jí to pak zase asi vrátím...hrozím se jen kam to všechno za chvíli dám.. 😃 😃 😃
muddledgirl
6. kvě 2014
@janice_opice
@kamisb až někdy přítel pojede za kámoškou do Prahy..tak pojedu s ním a doufám,že vás uvidim.....ale kdy se dostanem nevim...viděla bych to tak na podzim nebo na jaře.. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli